Strona 4 z 88 [ Posty: 1744 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 688 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 10 sie 2007, 17:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Aha rozumiem. To masz fajnie jak nie musisz się martwić o naczepę. Mój kumpel też wypożyczył z jednej firmy naczepę (tymczasowo) to musiał tylko trochę pogrzebać przy oświetleniu a tak to nic nie płaci. Fakt że naczepa nie jest nowa bo z 1974 roku ale już ma zamówione nową wieltonkę a tą wziął żeby firmę trochę rozkręcić. A ty latasz na wschód też?? A gdzie najdalej byłeś jeśli można spytać??


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sie 2007, 17:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
A ty latasz na wschód też?? A gdzie najdalej byłeś jeśli można spytać??
Latam też na wschód w podwójnej obsadzie, właśnie wruciłem z kazachstanu skąd pochodza fotki, była to jusz 3 trasa manuela do kazachstanu. Jeśli chodzi o trasy w kierunku wschodnim była to moja najdłurzsza trasa. Zajeło to nam dwa tygodnie od wyjazdu z Gdyni tam i spowrotem wracając przez Litwę. Na trasach Polska-Niemcy jeżdzę sam lub w podwójnej obsadzie.

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sie 2007, 18:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Jak masz taki kurs na wschód to pewnie i kasa lepsza no nie? Jeszcze jakbyś z chłodnią leciał to w ogóle. Szczerze mówiąc to nie wiedziałem że z Gdyni kontenerki na wschód latają. A wczoraj byłeś w Gdyni? Ja byłem i w przyszłym tygodniu raczej też będę z kumplem to może się spotkamy. Jakby co to jeździmy granatowym DAFem ati z wysoką dwuosiową naczepą :wink: Powodzonka!!


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sie 2007, 18:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Maciek_Karsin Niestety nie wożę kontenerów z Gdyni tylko z Niemiec, te na wschód to też z Niemiec. Z Gdyni tesz się trafiają kontenery na wschód czy na Czychy lub Słowacje Mieszkam na Obłurzu i z mojego pokoju widzę terminal kontenerowy na który mam 15 minut drogi na piechotę. Kiedyś woziliśmy kontenery z Gdyni ale to się nam nie kalkuluje. Za kurs do Kazachstanu mam 800 euro

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sie 2007, 19:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 14:13
Posty: 111
Lokalizacja: Bartoszyce

Cytuj:
Za kurs do Kazachstanu mam 800 euro
To jest już dla Ciebie na czysto? czy to jest za fracht?

_________________
Kubuś Puchatek zanim napisał jakiś post, to siadał i walił się w głowę pluszową łapą, mówiąc „myśl, myśl, myśl…”
Wy też myślcie zanim coś napiszecie !


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sie 2007, 19:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 mar 2007, 15:04
Posty: 153
GG: 539082
Lokalizacja: Słupsk

Fajne fotki kolego MAN.A ile wy macie zestawów w tej firmie w której pracujesz :?: Szerokości

_________________
Trypek1990


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sie 2007, 19:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
To jest już dla Ciebie na czysto? czy to jest za fracht?
To jest dlamnie na czysto za trasę
Cytuj:
ile wy macie zestawów w tej firmie w której pracujesz
Jest to mała rodzinna firma w której obecnie są dwa zestawy kiedyś były trzy do końca roku ma być spowrotem trzeci samochód

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sie 2007, 19:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Rozumiem,że do Kazachstanu jechałeś pełny a co z powrotem :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sie 2007, 19:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
Rozumiem,że do Kazachstanu jechałeś pełny a co z powrotem
Spowrotem na pusto, zregóły stamtąd wraca się na pusto na kontenerach. Kiedyś mieliśmy robotę na szwalniach, tam woziliśmy materiały a spowrotem gotowe wyroby do stanów

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sie 2007, 20:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

No to ładnie zarobiłeś. A chłodnie też wozisz czy tylko puszki? No my nie latamy zagranicę. To ty pustą puszkę którą byłeś u Kazachów wieziesz wtedy na Niemcy tak??


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sie 2007, 20:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
To ty pustą puszkę którą byłeś u Kazachów wieziesz wtedy na Niemcy tak??
Dokładnie tak. Nie pamietam kiedy ostatnio wiozłem kontener chłodniczy.
Cytuj:
No to ładnie zarobiłeś
Takie strzały jak kazachstan trafiają się bardzo rzadko zregóły raz lub dwa na rok z maszynami rolniczymi. Paliwo mają tańsze nisz na Rosji, 77 groszy za litr solarki.

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Tytuł:
Post Wysłano: 11 sie 2007, 7:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Cytuj:
Jak masz taki kurs na wschód to pewnie i kasa lepsza no nie? Jeszcze jakbyś z chłodnią leciał to w ogóle.
Ostatnio w Łodzi ładowaliśmy płynną czekoladę do Moskwy ( robota przez polską spedycję a nie prosto od producenta - fracht - 3200E i obowiązkowo trasa przez Litwe/Łotwę ) Dla porównania ładował się z nami koleś - Polak, który jeździ u Niemca. Ładował właśnie do Kazachstanu przez jakąś francuską spedycję - fracht: 5300E. Więc czy ta kasa na wschód jest aż tak porażająca? Zależy przez jaką spedycję sie jedzie...


Tytuł:
Post Wysłano: 11 sie 2007, 7:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Kurs Hamburg- Krasnodar na Rosji Fracht około 4800 euro
Hamburg- Kazachstan 8000 euro tego nie zarobię jeżdząc przez trzy tygodnie po samej Polsce. Wystarczy zrobić dwa porządne kursy w miesiącu na rosję i kierowca jest zaroiony i firma

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Tytuł:
Post Wysłano: 11 sie 2007, 11:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Dokładnie! Parę dalszych kursów i zarobisz ładne pieniądze. Tylko że takich kursów jest trochę mało. A kolego MAN ty masz ile procent od frachtu?? Bo teraz jak w jakiejś firmie słyszałem że dają 10 procent to się dziwię że tam ktoś jeszcze jeździ.


Tytuł:
Post Wysłano: 11 sie 2007, 15:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 15:04
Posty: 52
Lokalizacja: RYBNIK

Cytuj:
Kurs Hamburg- Krasnodar na Rosji Fracht około 4800 euro
Hamburg- Kazachstan 8000 euro tego nie zarobię jeżdząc przez trzy tygodnie po samej Polsce. Wystarczy zrobić dwa porządne kursy w miesiącu na rosję i kierowca jest zaroiony i firma
MAN,mam do Ciebie pytanko charakterystykę roboty na zachodnich portach.
Ja i ojciec kiedyś długo jeżdziliśmy pod C HARTWIG GDYNIA w Gdynia,fajna robota była,ale sie skończyła,teraz tam jest wolna amerykanka ogólnie na Gdyni,tzn najlepiej ładowac po 2 ciezkie pudła kazdy po 24t,nie chce juz wymieniac początków nr rej.. :)
Proszę powiedz ile średnio km robisz w miesiącu.
Gadałem z kolesiem z Sochaczewa mówił,że robie 2 x w tyg hamb -waw.
Nie chce mi sie wierzyć,czy zdarza Ci się ładować pudło w obydwie strony.
W\w gosc powiedział mi,że szef jego za Wawe dostaje ok 1400euro..jest to możliwe ..???
Pozdr


Tytuł:
Post Wysłano: 11 sie 2007, 19:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
Bo teraz jak w jakiejś firmie słyszałem że dają 10 procent to się dziwię że tam ktoś jeszcze jeździ.
Mam stałą pensję plus 10% od karzdego frachtu. W ten sposub durzo firm płaci 10% lub za przejechane kilometry.
Cytuj:
Ja i ojciec kiedyś długo jeżdziliśmy pod C HARTWIG GDYNIA w Gdynia,fajna robota była,ale sie skończyła,teraz tam jest wolna amerykanka ogólnie na Gdyni,tzn najlepiej ładowac po 2 ciezkie pudła kazdy po 24t,nie chce juz wymieniac początków nr rej..
Z tego samego powodu nie jeżdzę z Gdyni a by mi pasowało co drugi, trzeci dzień byc w donmu.
Cytuj:
Gadałem z kolesiem z Sochaczewa mówił,że robie 2 x w tyg hamb -waw.
Z Sochaczewa jeżdzą sami zdyszańce i robia po 10-12 kursów w miesiącu,a potem słychać co chwile o jakimś wypadku na autostradzie spowodowanym przez sochaczewiaków ostatnio były trzy takie wypadki. BAG ma ich na celowniku ostatnio na Gudowie ściągali same samochody z tablicami zaczynajacymi się na WSC...
Jeżdząc według tacho w ciągu mesiąca można zrobić na polskę minimum 6 do 8 tras.
Cytuj:
Nie chce mi sie wierzyć,czy zdarza Ci się ładować pudło w obydwie strony.
95% powrotów robię na pusto, często się nieopłaca jeśli mają dać na powrocie 200-300euro i zmarnować na to dodatkowo np dwa dni.
Cytuj:
W\w gosc powiedział mi,że szef jego za Wawe dostaje ok 1400euro..jest to możliwe
Za warszawę nie pamietam ile dają np hamburg-toruń 980euro

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Tytuł:
Post Wysłano: 12 sie 2007, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 15:04
Posty: 52
Lokalizacja: RYBNIK

Cytuj:
Cytuj:
Bo teraz jak w jakiejś firmie słyszałem że dają 10 procent to się dziwię że tam ktoś jeszcze jeździ.
Mam stałą pensję plus 10% od karzdego frachtu. W ten sposub durzo firm płaci 10% lub za przejechane kilometry.
Cytuj:
Ja i ojciec kiedyś długo jeżdziliśmy pod C HARTWIG GDYNIA w Gdynia,fajna robota była,ale sie skończyła,teraz tam jest wolna amerykanka ogólnie na Gdyni,tzn najlepiej ładowac po 2 ciezkie pudła kazdy po 24t,nie chce juz wymieniac początków nr rej..
Z tego samego powodu nie jeżdzę z Gdyni a by mi pasowało co drugi, trzeci dzień byc w donmu.
Cytuj:
Gadałem z kolesiem z Sochaczewa mówił,że robie 2 x w tyg hamb -waw.
Z Sochaczewa jeżdzą sami zdyszańce i robia po 10-12 kursów w miesiącu,a potem słychać co chwile o jakimś wypadku na autostradzie spowodowanym przez sochaczewiaków ostatnio były trzy takie wypadki. BAG ma ich na celowniku ostatnio na Gudowie ściągali same samochody z tablicami zaczynajacymi się na WSC...
Jeżdząc według tacho w ciągu mesiąca można zrobić na polskę minimum 6 do 8 tras.
Cytuj:
Nie chce mi sie wierzyć,czy zdarza Ci się ładować pudło w obydwie strony.
95% powrotów robię na pusto, często się nieopłaca jeśli mają dać na powrocie 200-300euro i zmarnować na to dodatkowo np dwa dni.
Cytuj:
W\w gosc powiedział mi,że szef jego za Wawe dostaje ok 1400euro..jest to możliwe
Za warszawę nie pamietam ile dają np hamburg-toruń 980euro
Czyli MAN ile srednio robisz km w miesiacu????
Czy robicie równiez przerzuty po uni z kontenerami?


Tytuł:
Post Wysłano: 12 sie 2007, 21:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
Czyli MAN ile srednio robisz km w miesiacu????
Niewiem musiałbym policzyć w ciągu miesiąca raz więcej raz mniej nie interesuje mnie to mam płacone za fracht a nie za kilometry. W tygodniu wychodzą ci 2 trasy jak dobrze się wszytko układa jeśli nie to 1,5 razy ilość tygodni w miesiącu. Dam ci przykład kiedyś do ORIONA w Łysomicach przyjeżdzałeś góra 2 godziny i byłeś rozładowany teraz są zapchani towarem w magazynach bo brakuje im ludzi do produkcji i można zmarnować 2 dni na rozładunek a do Łysomic z Hamburga na jedną szychtę nie dojedziesz czyli ładujesz w poniedziałek w Hamburgu w wtorek wieczorem jesteś w Łysomicach jak masz szczęście to cię rozładują, jeśli nie to w środę cię rozładują jedziesz na czwartek do Hamburga i wracasz do polski na piątek wieczur na rozładunek jak firma w sobotę lub niedzielę pracuje to dobrze jeśli nie to rozładunek w poniedziałek więc mozesz sobie policzyć kilometry.
Cytuj:
. Czy robicie równiez przerzuty po uni z kontenerami?
Możez to bardziej rozwinąć o co ci dokładnie chodzi. Nie robie przerzutów zawsze trasy mam port - klijent

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Tytuł:
Post Wysłano: 12 sie 2007, 21:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

My wozimy czasami palety z portu i potem w tej samej firmie ładują nam meble. Tylko takich kursów to mało jest. MAN to ty powinieneś z 12% dostawać bo gdzie niegdzie dają nawet 13%. A do tych WSC dochodzi jeszcze WML oni trzęsą całą Gdynią. :)


Tytuł:
Post Wysłano: 12 sie 2007, 21:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
MAN to ty powinieneś z 12% dostawać bo gdzie niegdzie dają nawet 13%
Tyle że w takich firmach gdzie
dają 13% nie mają stałej pensji lub z wypłaty mają potrącone na ZUS, tak właśnie miałem jak jeżdziłem u Lipińskiego 12% potrącenie zusu i zero stałej pensji
Cytuj:
A do tych WSC dochodzi jeszcze WML oni trzęsą całą Gdynią.
Całą robotę psują ci właśnie towarzysze z mławy oraz sochaczewa, nie sztuka zejść z stawką i zajeżdzić sprzęt

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 4 z 88 [ Posty: 1744 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 688 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: