Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 lis 2018, 12:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 paź 2018, 19:40
Posty: 14

Witam od jakiegos czasu mam problem z ogrzewaniem w iveco sinik 3,0 temperatura silnika trzyma 90 stopni ubywa płyn chłodniczy wycieków nie widać a w zbiorniczku nie cisnienia zeby wygladało to na uszczelke pod głowica w oleju tez nie ma płynu silnik pracuje równo . Może ktoś sie spotkał z takim czymś?


Post Wysłano: 22 lis 2018, 20:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Ty, ale ty masz problem bo ta padaka się grzeje, czy problem bo nie grzeje w kabinie, bo tak napisałeś w tytule?

Ja mogę doradzić tyle, żeby sobie nie szukać smaku tam gdzie go nie ma. Dolewaj płynu i jeździj. Jak jebnie ostatecznie, to będzie wiadomo co. Narazie to będziemy zgadywać, a ty będziesz pakował kasę w tą padlinę.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 23 lis 2018, 8:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 paź 2018, 19:40
Posty: 14

Problem z ogrzewaniem w kabinie .
Jak masz pisać takie komentarze to sobie lepiej odpuść

Cytuj:
Ty, ale ty masz problem bo ta padaka się grzeje, czy problem bo nie grzeje w kabinie, bo tak napisałeś w tytule?

Ja mogę doradzić tyle, żeby sobie nie szukać smaku tam gdzie go nie ma. Dolewaj płynu i jeździj. Jak jebnie ostatecznie, to będzie wiadomo co. Narazie to będziemy zgadywać, a ty będziesz pakował kasę w tą padlinę.


Post Wysłano: 23 lis 2018, 10:42
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Jak masz się obrażać za słuszne uwagi ze strony innych to sobie odpuść zakładanie tematu. Kierownik ma rację, z postu nie wynika, czy masz problem z ogrzewaniem czy z ubytkiem płynu chłodniczego. Na czym polega twój problem z ogrzewaniem? Nie grzeje? Grzeje za mocno? Samo napisanie, że masz probpem z ogrzewaniem nie naświetla wystarczająco problemu by go zdiagnozować.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 23 lis 2018, 11:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2007, 1:12
Posty: 363
Samochód: cx9
Lokalizacja: Kowale

Jak ubywa płynu to nagrzewnica pewnie będzie pusta i nie ma co grzać, sprawdź najpierw gdzie płyn ucieka innej drogi nie ma.


Post Wysłano: 23 lis 2018, 11:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 paź 2018, 19:40
Posty: 14

Grzeje delkatnie z poczatku pozniej wcal.



Cytuj:
Jak masz się obrażać za słuszne uwagi ze strony innych to sobie odpuść zakładanie tematu. Kierownik ma rację, z postu nie wynika, czy masz problem z ogrzewaniem czy z ubytkiem płynu chłodniczego. Na czym polega twój problem z ogrzewaniem? Nie grzeje? Grzeje za mocno? Samo napisanie, że masz probpem z ogrzewaniem nie naświetla wystarczająco problemu by go zdiagnozować.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: