Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: trafic/vivaro
Post Wysłano: 05 maja 2014, 17:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2012, 22:52
Posty: 9

od trzech miesięcy jestem posiadaczem nowego trafica i chętnie poznałbym opinię o tym pojeździe. Pack Clim 115 koni podwyższany. Dla mnie ten pojazd to po prostu szok. Nie mam za dużego doświadczenia w dostawczakach. Po nysie trzybiegowej, mercedesie 207, i 14 letnim użytkowaniu transita czuję się w tym autku jak w innym świecie. Średnie spalanie 7,3 l/100. Informacja kiedy zmieniać bieg, no i możliwość ustawiania stałej prędkości, do tego obniżony dach kabiny który, umożliwia szybsze jej ogrzanie lub ochłodzenie. Kierownica którą kręci się jak w osobówce., to na razie moje pierwsze odkrycia. Nawigacja mogła by być lepsza. Za późno informuje o niespodziankach na drodze. Poza tym to moje pierwsze auto z zestawem głośnomówiącym na bluetootha. Może ktoś kto ma dłużej to autko napisze jakieś spostrzeżenia. Jak z tą wymianą oleju co 20 tysięcy albo co dwa lata. No i przeglądy ile faktycznie kosztują bo ponoć to tylko 500 zł.


Post Wysłano: 05 maja 2014, 20:33

Pierniczy się filtr cząstek stałych, z czasem wymiana wtryskiwaczy oznacza wymianę głowicy, świece żarowe z czasem nie do zruszenia, olej zmieniaj częściej, pamiętaj o resetowaniu komputera. Poza tym git. 2.5 150 2007 rok, 320 tys nalotu.

Aha, od jakiegoś czasu wali się informacja o wymianie oleju - silnik przechodzi w tryb awaryjny. Wszyscy kazali się pozbyć filtra cząstek stałych, ogarnąłem dla ojca resetowanie komputera za to odpowiedzialnego poprzez wciskanie pedałów i raz na 5-10 tyś km wystarczy taki reset, lata jak ta lala.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: