Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 kwie 2013, 13:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2009, 20:05
Posty: 213

Panowie chce sobie kupić internet bezprzewodowy do wyboru nasze krajowe sieci Orange, T-mobile, Plus i Play powiedzcie mi który z tych 4 będzie miał najlepszy zasięg w Polsce poruszam się głownie krajową "8" od Budziska do Kudowy i załadunki w okolicach Warszawy, generalnie w mazowieckim, może który ma z was taka ofertę i mógłby coś doradzić.
Dziękuje i pozdrawiam :)

_________________
szerokiej i suchej a w domu wąskiej i wilgotnej.


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 14:18

Cytuj:
Panowie chce sobie kupić internet bezprzewodowy do wyboru nasze krajowe sieci Orange, T-mobile, Plus i Play powiedzcie mi który z tych 4 będzie miał najlepszy zasięg w Polsce poruszam się głownie krajową "8" od Budziska do Kudowy i załadunki w okolicach Warszawy, generalnie w mazowieckim, może który ma z was taka ofertę i mógłby coś doradzić.
Dziękuje i pozdrawiam :)

Co chcesz dzięki temu osiągnąć ? korzystać z neta podczas jazdy ? korzystać z neta podczas postoju ?


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 15:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2009, 20:05
Posty: 213

wiadome korzystać podczas postoju.

_________________
szerokiej i suchej a w domu wąskiej i wilgotnej.


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 17:02

Cytuj:
wiadome korzystać podczas postoju.
W takim razie zapraszam Ciebie na strony operatorów sieci komórkowych i tam sobie możesz sprawdzić mapę zasięgów, dzięki czemu będziesz wiedział który z operatorów ma największe pokrycie w PL. Wydaję mi się że najlepszym operatorem będzie PLUS ponieważ posiadam Mobilnego neta od nich i nie narzekam ;)


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 18:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2007, 22:50
Posty: 3
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.

Ja bym proponował w Aero2 (http://www.aero2.pl/) , jest darmowy dość dobry zasięg zwłaszcza poza dużymi miastami, jedynym kosztem jest modem i kaucja za kartę SIM (20 zł)

_________________
Jacek


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 20:21

Cytuj:
Ja bym proponował w Aero2 (http://www.aero2.pl/) , jest darmowy dość dobry zasięg zwłaszcza poza dużymi miastami, jedynym kosztem jest modem i kaucja za kartę SIM (20 zł)
20zł kaucja + 7zł przesyłka ;). czekać trzeba do miesiąca. Ale masz rację to nie jest głupi pomysł. Za Modem dasz 100zł + jakaś antenka 100zł + własny laptop. a przykładowo PLUS daje Ci laptop z modemem LTE. Pozdrawiam! Musisz przemyśleć na spokojnie. Jeśli posiadasz laptopa Aero2 będzie dobrym rozwiązaniem ;).


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 20:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

osobiście używam Plusa ,ale nie jest lepszy od innych i też ma miejsca o słabym sygnale i wtedy kaszle ten net :lol: dlatego kieruj się przy wyborze atrakcyjnością oferty jaką uzyskasz :D żebyś miał jakiś wyznacznik to ja płace 19,67zł/m-c za limit 1,5 Gb (opcja umowy bez modemu-bo miałem własny)z natychmiastową możliwością zerwania umowy na korzystanie z usług :D

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 21:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sty 2011, 17:50
Posty: 237
GG: 636485
Samochód: FH12
Lokalizacja: Białystok

Ja mam obecnie LTE w Plusie za 60zl/miesiac i powiem jedno wielkie g****. Raz zasieg jest raz nie co tu mówic gdzies po trasie jak czesto mam problem w domu. Cos takiego jak superszybki LTE nawet nie dziala w ogole nie chodzi musze ustawiac niższe opcje i to nie jest tak tylko u mnie. Modem który dostalem za 5dych tez g**** raz oddalem juz na gwarancje i chyba bede musial zaniesc jeszcze raz. Teraz jakbym miał brac internet wybrałbym PLAY ponoc duzo lepszy i za tą same kase 5GB wiecej.


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 22:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Aero używa tych samych przekaźników co Plus (cyfrowy Polsat) [o ile mi wiadomo].
W stosunku cena/jakość wybrałbym Play`a (limit pobrania danych do ceny abonamentu).


Post Wysłano: 29 cze 2013, 22:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Ja w abonamencie telefonicznym mam opcję dokupienia 2GB internetu za 19 zł, podłączam telefon do laptopa poprzez kabel USB i lecę. Moja oferta to poglądowy temat, ale możecie dowiedzieć się jak to jest u was i skorzystać z czegoś takiego może? 2GB to wbrew pozorom dość dużo, jeśli oczywiście nie ściągacie filmów w trasie, a przeglądacie neta czy nawet youtube od czasu do czasu ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 04 lip 2013, 12:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2013, 19:39
Posty: 1

Ja aktualnie zakupiłem internet mobilny w T-mobile z racji posiadania telefonu w tej sieci. Jeżdżąc po Polsce raczej nie miałem problemu z zasięgiem. Wszędzie gdzie chciałem był. Faktycznie w niektórych mniejszych miejscowościach chodził wolniej, ale znośnie, a nie miliony godzin czekania. Przejdź się po kilku operatorach, zobacz co ci oferują i zdecyduj.

_________________
Odzież używana http://www.alokintrade.com/kontakt/ Sprawdź!


Post Wysłano: 13 lis 2013, 13:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lis 2013, 13:05
Posty: 4
Lokalizacja: Krk

ja mam z Play i jest w porządku. w większości śmiga całkiem nieźle. kumpel ma z plusa i nie jest zadowolony


Post Wysłano: 13 lis 2013, 22:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

ja z Plusa po 8 latach zrezygnowałem bo zachowują się jakbyśmy żyli w czasach PRLu,zero reakcji na zgłoszenia o problemach technicznych,a śmiga fajnie ale w dużych miastach a nie byle gdzie,no i potem był test PLAY przez miesiąc (także słabe zasilenie kraju,owszem są miejsca gdzie to śmiga ale są takie gdzie jest zero przesyłu i nie mówie tu o jakiś zakamarach) i wybór na kolejny czas padł na ORANGE i wg mojej oceny jest dziś najlepszą ofertą i także nie znalazłem się jeszcze przez ostatnie dwa miesiące w miejscu gdzie by on kichał :lol: (dla informacji - 9,95zł/mc za 5Gb)

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 05 cze 2014, 14:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 cze 2014, 14:34
Posty: 2

dołączam do pytania - czy jest u nas jakiś dobry mobilny net, ja do tej pory nie natrafiłem, a próbowałem juz i plusa i play


Post Wysłano: 05 cze 2014, 14:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Miałem ostatnio Orange Buisness Everywhere i byłem zadowolony naprawdę :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 05 cze 2014, 14:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 gru 2013, 11:20
Posty: 7
Samochód: Mercedes Sprinter
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
dla informacji - 9,95zł/mc za 5Gb
:shock: no ja takiej oferty u nich nigdzie nie widzę, chyba że masz abonament ponad stówę i za 9,95zł dorzucili Ci 5GB internetu w telefonie

gdyby za 9,95zł/mc dawali 5GB na osobnej karci SIM to biorę kilka :)


Post Wysłano: 05 cze 2014, 15:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Cytuj:
dla informacji - 9,95zł/mc za 5Gb
:shock: no ja takiej oferty u nich nigdzie nie widzę, chyba że masz abonament ponad stówę i za 9,95zł dorzucili Ci 5GB internetu w telefonie

gdyby za 9,95zł/mc dawali 5GB na osobnej karci SIM to biorę kilka :)
tak jest to oferta pakietowa (osobny nr dla modemu) połączona z abonamentem telefonicznym za 39,90 (też dobra cena za to co oferują dla telefonu+1Gb netu w fonie)

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 06 cze 2014, 16:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lut 2014, 14:11
Posty: 2

http://media2.pl/telekomunikacja/111719 ... sacie.html

tu ciekawa opcja jak ktoś dużo korzysta z internetu w trasie po PL


Post Wysłano: 03 paź 2017, 20:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Odgrzeje, bo szukam internetu mobilnego. Co prawda, do domu, ale nadal mobilnego.

Dostałem bardzo dobrą ofertę z playa na telefon + internet mobilny. Znając aktualne problemy playa z zasięgiem i częstotliwość rzucanych przekleństw, kupiłem starter playa. No i jest dramat. Orange działa bez problemu, a ten kał gubi zasięg - raz jest 1 kreska na routerze, raz są 3. Co gorsza, pracuje tylko na zasięgu z playa, nie obsługuje roamingu krajowego (co i tak by nic nie zmieniło, ze względu na ograniczenia prędkości w roamingu krajowym).

Ktoś może polecić jeszcze jakąś dobrą ofertę na internet mobilny? Zastanawiam się też nad przeniesieniem telefonu, ale raczej wolałbym nie łączyć internetu mobilnego z telefonem. Chociaż nie wykluczam, bo Orange ma dobry pakiet love internet+telefon/y.
Interesuje mnie umowa na 12-18, góra 24 m-ce, 50-100 GB internetu w jakichś rozsądnych pieniądzach. Jakieś opinie o Plusie? Orange wychodzi taniej przy 50 GB, a za 70 zł mają 250 GB.


Post Wysłano: 03 paź 2017, 21:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Playa bym odpuścił ,

Ja w Orange w abonamencie telefonicznym mam 10 gb i mogę używać go w całej UE gdy mi braknie to mogę dokupić za 11 zł ,kolejne 10 gb . Przy dzisiejszych telefonach , modemu nie potrzeba wiec odpalam hotspot i często zdarza mi się jakieś filmy puścić z pakietu czy transmisje meczy . I jedynie mogę powiedziec ze na jakość i prędkość na Orange nie narzekam. Wiec skoro kupił byś internet od Orange na pewno byłbyś bardziej zadowolony niż z play . Bo to co ostatnio z play dzieje to porażka . Aż się śmieje z tych wszystkich filmików wstawionych na stronę pleya od klientów którzy wrzucają modem od iterbetu do kosza .

Plus oewnie z zasięgiem może być nawet lepszy od Orange , wiec ja po prostu brałbym lepsza ofertę pomijając play [emoji41]

_________________
DAF 95XF 430


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: