Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 lis 2012, 0:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 mar 2012, 10:21
Posty: 23
Lokalizacja: Małopolska

Witam znalazłem to ostatnio na necie i zaciekawiło mnie to bardzo. Czy sprawdziło by sie w cieżarówce?

http://www.youtube.com/watch?v=NyJtHHp66sQ

http://allegro.pl/system-android-na-two ... 00006.html

Cena 299zł


Post Wysłano: 27 lis 2012, 15:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2010, 18:34
Posty: 187
GG: 0
Samochód: MAN
Lokalizacja: Europa

Witam :)
Cytuj:
Czy sprawdziło by sie w cieżarówce?
A czemu nie - jak tak ;)
Zależy od tego jaki masz odbiornik TV ( warunkiem jest gniazdo-wejście HDMI , oraz w miarę dobry dostęp do neta ).
Bardzo fajna sprawa, obecne odbiorniki TV mają już wbudowany taki sprzęcik i zamontowane różne aplikacje. Przykładowo takie jak : przeglądarka int. , Skype i wiele innych. Bardzo często można je uaktualniać. Znam temat bo w domu z takiego odbiornika TV korzystam. Jest większy jak ten , który używa się w sam. ciężarowym .

Pozdrawiam

P.S. Chociaż czasami się zastanawiam czy aż tyle bajerów w kabinie jest potrzebnych. Chyba, że często i długo się stoi czekając na załadunki. Bo wątpię w to, że jeśli ktoś ma robotę poukładaną znajdzie dodatkowy czas na całodzienne siedzenie w kabinie. Czy nie lepiej powdychać świeżego powietrza , pospacerować , pozwiedzać okolice - jeżeli w pobliżu jest coś ciekawego???

_________________
Piszę poprawnie po polsku
"... więcej słuchać a mniej mówić---moja mądrość życiowa..."
Uriah Heep - July Morning
Uriah Heep - Sunrise


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: