Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 lis 2014, 9:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Witam,
miał ktoś może styczność z urządzeniem Navroad vivo s6? Urządzenie ma fajne parametry ale niewiele piszą o funkcjonowaniu map. Chodzi mi głównie o mapy tomtom i igo.
A ja mam Navroad Vivo ST. A to wrażenia:
- po pół roku, bateria prawie nie istnieje,
- odtwarzanie filmów nie działa, tzn działa tylko wiesza się tak że nerwów szkoda,
- przeglądanie internetu praktycznie uniemożliwia pixelioza, i wolny net przez bluetoth,
- mam wersję z DVBT, fabryczna antenka łapie tak co 4 raz kiedy to włączam, jak juz sygnał wystarczający jest tylko na ESKA TV, czyli lipa,
- można podłączyć zewnętrzną antenę, tylko gniazdo jest małe. Miałem w rękach już dwie przejściówki żadna nie pasuje :) ,
- jest gniazdo słuchawkowe, tylko oczywiście na małego jacka. I kiedy juz łapie te ESKA TV, i chcę dźwięk w radiu samochodowym to po podłączeniu przez przejściówkę coś tam nie styka w tym jacku, bo robia się takie zakłócenia, że obraz gaśnie... :D
- kiedy urządzenie się wygasi, to potem zanim wystartuje to wiesza się ze 3 razy,
- czasem pisze że nie ma jakiegoś pliku, po restarcie już się ten plik pojawia,
- Transmitter FM - w moim radiu nie odbiera.
- Odbiornik GPS w autach z szybą atermiczną ma ogromne problemy. Ciągle pisze "słaby sygnał" czy coś takiego.

Dałem za te badziewie chyba ze 600zł - lepiej było zrobić chłopakom bal w sobotę na bazie :D .


Aaaa, i pierwszą w życiu legalna Automapę kupiłem, pełna opcję za 330zł chyba. Powiem tak, jedno warte drugiego :D .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 03 lis 2014, 11:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 cze 2011, 9:39
Posty: 246
Lokalizacja: Warszawa

Ja kupiłem GoClevera za 250 zł z TMC(teraz brałbym bez TMC za 160), plus karta SD za 20 zł. Wgrałem IGo ze znanego forum i śmiga mi po całej Europie bez problemu.


Post Wysłano: 20 cze 2015, 19:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 cze 2014, 13:40
Posty: 46
Samochód: DAF XF105
Lokalizacja: Gdynia

Widzę że temat nawigacji upadł, lecz jako że rok temu zadałem tu pytanie odnośnie "jaką navi kupić" napiszę coś o swoim wyborze. W ostateczności zakupiłem navi Blaupunkt. To co otrzymałem zrobiło dość pozytywne wrażenie. Sprzęt bardzo dobrze wykonany, wprowadzanie tras, obsługa w czasie jazdy bez zastrzeżeń. Mapy truck, aktualizacje dożywotnie.
Jednego mnie ta navi nauczyła. Musisz wiedzieć dokąd jedziesz i jaką drogę wybierasz. Navi za ciebie tego niestety nie zrobi. Ona prowadzi albo najszybszą, czyli szuka autostrad i dróg jak najlepszych i nimi prowadzi ewentualnie do wyboru mamy najkrótszą, ale wtedy zdarza się że i do lasu wprowadzi bo widzi tam jakąś dróżkę, która ma połączenie z innymi drogami i według niej tędy jest najbliżej do celu. Tak że wpierw mapa, planowanie trasy i wtedy jedziemy. Navi dość szybko odnajduje drogę, którą jedziemy i prowadzi dalej. Swego czasu trasa z Białegostoku do Gdyni. I tu zonk. Obliczyła ok 900 km i prowadziła przez Wawkę i Kraków. Za żadne skarby nie chciała przeliczyć innej trasy, coś jej tereny okolic Białegostoku nie pasują. Na szczęście takie kwiatki bardzo rzadko się pojawiają i najczęściej prowadzi do celu. Jestem z niej zadowolony, lecz zawsze ją sprawdzam. Na szczęście latam tylko na krajówce i navi w pole mnie nie wyprowadzi za to w miastach cel zawsze odnajduje.

_________________
Oby każdy wyjazd zakończył się szczęśliwym powrotem do rodziny


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: