Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 gru 2010, 0:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2008, 12:03
Posty: 46
GG: 0

Witam Wszystkich. Mam prośbę. Czy może mi ktoś powiedzieć jaką mapę wgrać do takiej nawigacji? MIO MOOV 500 M210. Którą mapę mogę wgrać, jest tego tyle że już zgłupiałem. Z tego co mi wiadomo to navi jest odblokowana. Coś tam się z nią porobiło i zniknęła część map. Wcześniej był wgrany jakiś tom tom. Jeżeli ktoś może mnie pokierować będę wdzięczny. Najlepsza była by jakaś mapa dla ciężarówek na całą Europę.

_________________
Nie zostanę Tirem... :(
POMÓŻ
Traska
TRUCK!TRUCK!TRUCK!


Post Wysłano: 12 gru 2010, 23:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2010, 18:34
Posty: 187
GG: 0
Samochód: MAN
Lokalizacja: Europa

Cześć :)

Wgraj sobie kolego AutoMapę 6.6.x , ustaw parametry dla ciężarówek, a używaj trybu osobowy.
Myślę, że spełni Twoje oczekiwania. Jest naprawdę dobra.
Zawsze sprawdzaj wytyczona trasę z mapą papierową, i w razie gdy nie prowadzi tak jak Ty chcesz , wnoś korekty stawiając punkty : PRZEZ.
Warto włączyć Punkty POI , sporo ich masz do wyboru. Musisz jednak pamiętać o tym by były one widoczne za granicami kraju dobrze jest zaznaczyć przy wybieranych POI - POZOSTAŁE - dotyczy to większości POI za granicą, np. sklepy w kraju pokaże Tobie jako "loga " tych sklepów + opis i tel. , za granica ujrzysz koszyki , które po naprowadzeniu na nie kursora wyświetlą nazwę sklepu.

AutoMapa po instalacji ma ponad 2GB, więc w czasie jej instalacji zaznaczasz obszar Europy , który Tobie będzie najbardziej potrzebny, a to tylko dlatego by zmieściła się na kartę 2GB. Jeżeli masz kartę 4GB spokojnie na nią możesz instalować. AutMapę instaluj na kartę !!!
Testuję tą wersje już, od jakiegoś czasu i jak na chwilę obecną nie mam, zastrzeżeń.
Pod warunkiem, że to nie urządzenie myśli lecz my użytkownicy. Zawsze należy sprawdzić wytyczoną trasę i wprowadzić korekty.

Pozdrawiam i życzę udanych testów

_________________
Piszę poprawnie po polsku
"... więcej słuchać a mniej mówić---moja mądrość życiowa..."
Uriah Heep - July Morning
Uriah Heep - Sunrise


Post Wysłano: 16 maja 2011, 16:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 cze 2010, 19:03
Posty: 352
GG: 7049820

Mam okazje łyknąć mio 500 z auto mapa 6.8.1 kpl. (oryginalna ale już bez następnych aktualizacji). Za 300 zł. Opłaca się ? Karta 4 GB. Dodam, że mam już taką nawigację ale potrzebuje drugiej dla kolegi i kusi mnie cena :) A może coś z garmina ?

_________________
W internecie jest wielu oszustów, przelej mi 10 zł, a powiem Ci jak ich uniknąć.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: