Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 sie 2010, 11:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sie 2010, 11:26
Posty: 2
GG: 0

Naszukałem się okropnie odpowiedniej nawki. W końcu znalazłem coś odpowiedniego i może opiszę pokrótce bo ktoś może będzie chciał skorzystać:
Zacznę od tego, że kupiłem zestaw NavRoad NR780 Hugo + NavRoad map Europa + AutoMapa PL
Dlaczego? W paru pkt. odpowiem:

1. Chciałem duży ekran, uważam, że w małym autku możemy mieć jakąś minipypcie, ale duże auto zasługuje na 7 cali jak nic. Po drugie duży ekran z dużą rozdzielczością równa się przyzwoita (nawet bardzo) jakość oglądanych filmów ale to już pkt 2

2. Chciałem oglądać na tym filmy. Dużo osób odradzało i mówiło, że nawigacja się do tego nie nadaje. Zobaczyłem na własne oczy jak to działa ( miałem taką możliwość na stoisku GPS1 w Katowicach w Centrum Handlowym Silesia) i powiem, że byłem zaskoczony, bo naprawdę nie ma się do czego doczepić. Dodatkowo nawigacja ta ma wejście na USB co to oznacza to juz pewnie każy wie :)

3. Kamera cofania, można podłączyć i działa OK

4. Mapy. Zarówno AutoMapa jeśli chodzi o Polskę, jak i NavRoad map jeśli chodzi o Europę to bardzo chwalone oprogramowania. Jak się w tej chwili okazuje nie bez przyczyny, jest właśnie tak jak piszą użytkownicy. AM na PL a NRM na EU. Szkoda tylko, że trzeba wybulić na dwie mapy :/

5. Po prostu solidnie wykonany produkt - obudowa spasowana, lekka

Myślę, po paru miesiącach użytkowania, że to optymalny zestaw do jazdy dużym samochodem w trasy polskie i na EU. Drogo to fakt, ale ogólnie koszt się zwraca dzięki prawidłowej nawigacji i rozrywce jaką się można cieszyć.


Post Wysłano: 10 sie 2010, 19:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2009, 19:09
Posty: 72
GG: 6960608
Samochód: Audi A3
Lokalizacja: ChoRzów BatoRy

Kolego, a możesz napisać ile Cię to wyszło?

_________________
Kat. B - 18.02.2011r.


Post Wysłano: 11 sie 2010, 12:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sie 2010, 11:26
Posty: 2
GG: 0

1360 zł za cały zestaw z mapami, pozdrawiam


Post Wysłano: 19 sie 2010, 22:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2008, 12:53
Posty: 4
GG: 0
Samochód: scania

Strong_Brytan. zapomniales dodac w tytule"TEKST SPONSOROWANY"


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: