Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2011, 15:17
Posty: 4
Samochód: VOLVO FH 13 440

Witam. oto moja historia.
Wpadam do Duna siódemką od Niemca i zaraz zjeżdżam na pierwszą pompę-Q8 przy autostradzie.
Idę do kasy wypisuję winietę, podaję Rudej(może kasztanowej) niemiłej pani tę winietę na dwa dni wypisaną i szukam w portfelu drobnych koron(ma być 118) trwa to jakieś 15-20 sek. kolejki żadnej za mną, a pani poirytowana odchodzi i coś tam robi . Ja wyciągam euro ,i czekam aż podejdzie. Mija minuta-podchodzi, ja podaję 50 euro, ona mówi że 17 ja mówię-proszę bardzo i daję te euro-(wszystko po niemiecku) na to ona mi mówi ,że ja nerwowy jestem, a ja ę to pani jest nerwowa,ja spokojny jestem, na to ona mi ,że mi NIE SPRZEDA WINIETY i już. Pytam dlaczego a ona mi mówi -"bo nie" :evil: teraz nerwy mi puszczają, ale mówię tylko,że to nie jej prywatna stacja, a ona się odwraca i olewka :shock:
Pytanie mam- CZY MA PRAWO MI ODMÓWIĆ SPRZEDANIA EUROWINIETY????????????
(ZAWSZE JEST NIEMIŁA chyba jej nikt nie yy wiecie co :wink: )
Tego samego dnia jednemu Polakowi nie chciała sprzedać winiety na dzień następny też dziwne.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Pewnie nie może odmówić i nie zrobiła by tego Dunowi.Dlatego kiedyś kupowałem winetę na Shellu po Niemieckiej stronie,a teraz przez https://www.eurovignettes.eu/portal/pl/ ... reset=true .

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2008, 14:23
Posty: 243
GG: 3694165
Samochód: DAF XF SSC 106 + Wielton
Lokalizacja: Białystok

No właśnie wygodniej przez neta kupić, ale rozumiem że nie każdy ma kumatego szefa, albo dostęp do internetu.

_________________
[A][BE][CE][DE]


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Kolego to było 3lata temu, nie każdy wtedy miał internet :roll:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: