Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 gru 2012, 16:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2012, 23:34
Posty: 16

ogierek093 mam do cb jeszcze pytanie czy to zatrzymanie na tym słupku z rynną na pewno bedzie dobre bo wydaje mi się że może być za wcześnie może to ten następny słupek czyli drugi od tej budki dla egzaminatorów w stronę budynku wordu


Post Wysłano: 25 gru 2012, 15:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Cytuj:
ogierek093 mam do cb jeszcze pytanie czy to zatrzymanie na tym słupku z rynną na pewno bedzie dobre bo wydaje mi się że może być za wcześnie może to ten następny słupek czyli drugi od tej budki dla egzaminatorów w stronę budynku wordu

Na 90%. Tzn jak siedzisz na fotelu kierowcy, nie odrywając głowy patrzysz na lustro, a dokładniej to pionowe ramie (rurkę) trzymające lustra na swoim miejscu, to rynna powinna pokrywać się z tą rurką (znajdować się za nią).

Narysowałem Ci nawet rysunek poglądowy jak to wygląda :)

http://img515.imageshack.us/img515/273/wordh.jpg

Uploaded with ImageShack.us

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Ostatnio zmieniony 10 cze 2013, 22:55 przez Marecki, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdjęcie rozjeżdża forum.


Post Wysłano: 26 gru 2012, 19:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2012, 23:34
Posty: 16

dzięki za rysunek na pewno nie tylko mi on się przyda;)


Post Wysłano: 06 sty 2013, 22:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2012, 23:34
Posty: 16

mam jeszcze takie pytanka jak to jest z światłami przeciwmgłowymi w manie egzaminacyjnym bo w tym co się uczyłem to raz się naciskało ten włącznik i były zapalone z tyłu ale słyszałem że w niektórych po naciśnięciu raz zapalają się z przodu a po drugim naciśnięciu tylnie. I jescze jedno jak się jeżdzi ciężarówką po mieście po zmroku tak w godzinach 17-18 bo wtedy będe miał egz.


Post Wysłano: 09 maja 2013, 17:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2012, 23:34
Posty: 16

Witam
piszę do was mając kolejne pytanie a mianowicie teraz będę zdawał w BP kat. C+E i proszę was abyście podzielili się ze mną swoimi wrażeniami z tego egzamin. Jeżeli chodzi o kat C naprawdę bardzo mi się one przydały więc będę wdzięczny za wszystkie porady;)


Post Wysłano: 10 cze 2013, 18:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2012, 23:34
Posty: 16

PONAWIAM PYTANIE Z TĄ KAT C+E W BP;)


Post Wysłano: 11 cze 2013, 21:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2012, 23:34
Posty: 16

koledzy mam jeszcze taką prośbe czy możecie coś mi napisać na temat ośrodka Antoniego Sosidka a głównie mi chodzi o kat. C+E czy ma taki sam zestaw jak na egzaminie:)


Post Wysłano: 29 maja 2019, 14:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2019, 13:52
Posty: 2

Nie polecam! Wystawiam dopiero teraz opinię do egzaminu praktycznego który się odbył w lutym, ponieważ odwoływałem się od jego wyniku. Egzaminy na kategorie A i B zdawałem w WORD Biała Podlaska około 16 lat temu, nie było wtedy kamer, internet był mniej dostępny, trafiałem ponoć na najbardziej wymagających egzaminatorów, ale nie mam zastrzeżeń co do przebiegu tamtych egzaminów.
W dniu 16 stycznia 2019 zdawałem egzamin praktyczny na kategorię C i trafiłem na panią egzaminator. Przebiegu egzaminu nie będę opisywał ponieważ nie mam żadnych dowodów. Egzamin zakończył się wynikiem negatywnym.
Po tym egzaminie na kolejnym postanowiłem rejestrować dźwięk telefonem. W dniu 1 lutego 2019 zdając kategorię C znowu trafiłem na tą samą panią egzaminator. Mam nagranie, na którym pogania mnie podczas wykonywania manewrów na placu. Uważam, że miało to bardzo duży wpływ na egzamin i przez to nie zdałem. Podczas jazd na kursie wykonywałem te manewry idealnie. Marszałek i Samorządowe Kolegium Odwoławcze uznały że nie miało to wpływu na egzamin. Wiadomo jak są finansowane WORDy, że z pieniędzy zdających. Postanowiłem nie dać zarobić WORD Biała Podlaska i zapisałem się do WORD Ostrołęka. W Ostrołęce do zdawania jest ciężarówka SCANIA ale wykupując kilka godzin doszkalających w firmie Znak Samsel można dostać możliwość zdawania egzaminu na MAN-ie. Polecam firmę Znak Samsel ponieważ uczą tam jak jeździć a nie jak tylko zdać. W tej szkole poprawili moje cofania, bo w pewnej firmie w Białej byłej uczony cofania na łuku aż lusterko zrówna się ze słupkiem wiaty. W Znaku Samsel nauczyli mnie cofać na obrysówkę i się dziwili że ktoś uczy jeździć na takie patenty. Podczas drugiego egzaminu w Białej nie miałem problemu z cofaniem, bo patent dawał mi 100% skuteczności :) w zatrzymaniu w określonej odległości, ale jak to się przekłada do jazdy poza placem WORD-u to każdy się domyśli.
W dniu 21.02.2019 zdawałem egzamin praktyczny na kategorię C w WORD Ostrołęka, i widziałem bardzo dużą różnicę w zachowaniu pracowników w porównaniu z WORD Biała Podlaska. Gdy wszedłem do WORD-u w Ostrołęce wszędzie spotkałem się z przyjazna atmosferą. Począwszy od Pani z informacji, której nie były obce zwroty grzecznościowe, a skończywszy na egzaminatorze, który chętnie i spokojnie odpowiedział na pytanie o pola wjazdowe. Po zaliczeniu placu okazało się, że w trakcie wykonywania manewrów, przepaliła się żarówka w prawym przednim kierunkowskazie. Po wymianie żarówki egzaminator dla rozluźnienia atmosfery zażartował z sytuacji :) i pojechaliśmy na miasto. Egzamin tego dnia zaliczyłem bezbłędnie i wszystkim polecam WORD Ostrołęka. Chcąc zdać C+E nie wyobrażałem sobie kursu w innej szkole niż Znak Samsel i WORD-u w Ostrołęce mimo że mam do Ostrołęki 177 km w jedną stronę. W Ostrołęce jest tani hotel, można się zapisać na kurs przyśpieszony C+E, zdawać egzamin na samochodzie i przyczepie OSK. W szkole Znak Samsel miałem jazdy głównie z instruktorem K. A. który świetnie mnie przygotował do egzaminu. Ten instruktor ma duży talent aby w krótkim czasie przekazać wiedzę oraz chętnie odpowiada na pytania. Na egzaminie C+E w Ostrołęce znowu trafiłem na tego samego egzaminatora który był bardzo miły. Patrząc na statystyki zdawalności, gdzie od lat Ostrołęka jest na pierwszym miejscu. Wiem czym jest to spowodowane, po prostu starają się nie denerwować przed/w trakcie egzaminów osób egzaminowanych, a w niektórych sytuacjach rozładować stres u osoby egzaminowanej żartem :). W 2018 zdawalność egzaminów praktycznych WORD Ostrołęka 52,33% - dla wszystkich kategorii, Word Biała Podlaska 40,91% - dla wszystkich kategorii.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: