Strona 44 z 44 [ Posty: 868 ] Przejdź na stronę Poprzednia 140 41 42 43 44
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2014, 15:32
Posty: 16

Witam ja zdałem kategorie C w Wordzie Kaliszu za 2 podejściem . Oblałem na luku za daleko wycofałem chyba przez stres ale zaraz poprawka na drugi dzień i egzamin oczywiście pozytywny :D teraz nie długo czeka mnie egzamin na C+E tez w Kaliszu . Może ktoś ma jakieś informacje na co uważać żeby nie oblać :wink: ???


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2014, 12:06
Posty: 2

Witam czy ktoś zdawał ostatnio teorie w word Szczecin? Z jakiej bazy pytań najlepiej korzystać(korzystał),może wykupić coś on-line?Byłem dziś pierwszy raz i niestety zabrakło 2pkt.Korzystałem z bazy firmy Image którą dostałem na płycie na kursie, niestety bardzo mało pytać było z tego źródła.(może ze 3) :( Pozdrawiam


Post Wysłano: 04 wrz 2014, 15:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2011, 18:18
Posty: 260
GG: 0

Zdawałem w tamtym roku tylko że nie w szczecinie a gorzowie i nie korzystałem z niczego bo nowe testy (mimo tego że są bzdurne) mają nauczyć myśleć, a nie uczyć się na pamięć.

_________________
Recykling 1 tony papieru pozwala oszczędzić 17 drzew, 26 500 litrów wody, od 2,3 m3 miejsca na składowisku śmieci, 320 litrów ropy, 24kg zanieczyszczeń odprowadzanych do atmosfery, 4200 kWh energii- jest to wystarczająca ilość energii, aby zasilić nią przeciętny dom przez 6 miesięcy !


Post Wysłano: 04 wrz 2014, 18:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2014, 12:06
Posty: 2

Cytuj:
Zdawałem w tamtym roku tylko że nie w szczecinie a gorzowie i nie korzystałem z niczego bo nowe testy (mimo tego że są bzdurne) mają nauczyć myśleć, a nie uczyć się na pamięć.

Zgadzam się z Tobą,bo też nie jestem zwolennikiem tępego uczenia się na pamięć,ale jest sporo pytań na które po prostu trzeba znać odpowiedź(czas pracy,oznakowanie ładunków itd itp) i nie da się tego zrobić inaczej jak wykuć na pamięć czy z książki,czy rozwiązując testy-ja wybieram to drugie stąd moje pytania. :wink:


Post Wysłano: 05 kwie 2015, 18:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lut 2012, 16:43
Posty: 1
GG: 0

Może czas odświeżyć temat?:). Ja wszystkie katergorie zdawałem w Szczecinie B za 1 podejsciem w 2007roku, C za 3 podejściem w 2010. A C+E 31.03.2015 roku za 4 podejściem:) Powiem że C+E jest najtrudniejsza kategoria do zdania u nich kładą naciskać na każdy drobny detal, nie zapomne jak dał mi kartkę z wynikiem pozytywnym i powiedział niech Pan sie stara nie jeździć po liniach:). A jak wszedłem na poczeklanie to kazdy zdałes zdałes hehe. Ale non stop komputer mi losował parkowanie skośne i tyłem. Dwa razy nie zdałem przez wymuszenie pierwszeństwa to egzaminator powiedzial panie to nie rakieta hehe, raz na placu to była zupelna porażka w moim wykonaniu i za 4 się udało i kazdy egzamin z innym egaminatorem.

Co mogę powiedzieć na egzamin trzeba iść dobrze wyspanym. Po drugie przepuszczaj pieszch, po trzecie nie wjeźdzaj na skrzyżowanie dopóki nic nie bedzię jechało, po czwarte na placu masz koretke nie rób na siłe jak wiesz że źle jedziesz ja z tego skorzystałem choć nie musiałem i sumienie mam czyste jak cos:) I najgorsze co może być z tego wszystkiego to rowerzyści:) i uwazać trzeba na linie:). Ogólnie to jeździłem 1godzine, 3x zawracałem na rondzie i na krzyżówce koło galaxy. Najlepsze jest to że przez cały kurs po mieście jeździlem niecałe 15min bo auto sie rozdupcyło:) Ogólnie czuje jakiś niedosyt z tego szkoda że nie ma kategorii C+E+E :D. D mi nie potrzebne A też czyli wszystko to co chciałem to mam :)


Post Wysłano: 05 kwie 2015, 19:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

E tam o każdy szczegół. Ja dwa i pół lata temu szczeniakiem i jeden zestaw miał juz całkiem rozdupcony zaczep. 3 osoby przede mną nawet nie wczepiły sie, mi sie udało ale zrażałem jak składałem łapę, zapomniałem wyjąc klinów, i nieszczelnie czerwony pneumat podczepiony. Egzaminator mowi wszystko pan zrobił? Wyciągnąłem kliny, mowi niech Pan poprawi pneumatyczny, on poprawił łapę i w drogę :) na mieście tez było luzno.


Post Wysłano: 26 lip 2019, 21:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2019, 13:51
Posty: 1

Witam.
8.7.2019 C; 23.07.2019 CE
Word Szczecin
C:
Sprawdzenie poziomu oleju i awaryjnych.
Łuk, parkowanie skośne przodem i wzniesienie. za 1szym razem poszło.
miasto: golisza, komuny, rugiańska, stalmacha, (uwaga na nieczynne przejazdy kolejowe) 1maja, sczanieckiej, gontyny, matejki, pl.zolnierza, pl. rodła, wyzwolenia, bałuki, kaszubska, plac lotnikow, mazurska, piłsudzkiego, pl.grunwaldzki, piłsudzkiego, pl.rodła, wyzwolenia, malczewskiego, parkowa, dubois, firlika, 1maja, sczanieckiej, komuny paryskiej, golisza.
C+E:
Poziom płynu chłodzącego, światła cofania
Sprzęganie: uwaga, u mnie na kursie łapa się tylko zwijała na korbę, tutaj jeszcze całą łapę trzeba obrócić o 90stopni (1st błąd i ostatni :) )
Łuk, parkowanie skośne, parkowanie prostopadłe tyłem
miasto:golisza, komuny, rugiańska, lubeckiego, stalmacha, 1maja, sczanieckiej, gontyny,matejki, rodła, wyzwolenia, niepodległości, wyszyńskiego, nabrzeze wieleckie, nawrót pod rondem kolo dworca, nabrzeze wileckie, wyszynskiego, niepodleglosci, wyzwolenia, malczewskiego, gontyny, sczanieckiej, wilcza, komuny, golisza.

zdane wszystko za 1szym razem ;)


Post Wysłano: 10 lut 2023, 21:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lut 2023, 21:13
Posty: 1

Witam Szanownych Kierowców i Przyszłych Kierowców,
zdawał ktoś ostatnio w Szczecinie? Ostatni post jest z 2019 więc zastanawiam się jak wygląda sprawa obecnie. Kategorię C zrobiłem dość dawno (za pierwszym podejściem) a niedługo mam egzamin na C+E, instruktor trochę mnie straszy, że ta kategoria jest tu faktycznie najtrudniejsza do zdania, dużo osób oblewa już na etapie sprzęgania i sprawdzenia świateł. Wiem, że od stycznia zmieniło się rozporządzenie i światła z boku przyczepy to już nie pozycyjne a obrysowe (jak od dawna nazywa je każdy chyba kierowca zawodowy więc jakoś zapamiętam) ale poza tym samo sprzęganie nie wydaje mi się trudne, jestem w połowie kursu i raczej bez problemu mieszczę się w max 10 minutach a jeśli nie muszę "szarpać" zestawem i bezpiecznik schowa się od razu to sporo szybciej. Jest coś szczególnego w przyczepach WORD'owskich co powoduje problemy? Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich zdających!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 44 z 44 [ Posty: 868 ] Przejdź na stronę Poprzednia 140 41 42 43 44


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: