Strona 1 z 9 [ Posty: 179 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 59 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł: WORD Tarnobrzeg
Post Wysłano: 11 cze 2008, 23:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

WORD Tarnobrzeg

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu został utworzony przez Wojewodę Tarnobrzeskiego na podstawie art.116 "Prawa o ruchu drogowym" (Dz. U. Nr 98 poz. 602 z późniejszymi zmianami). W związku z reformą administracyjną kraju od 1 stycznia 1999r. został podporządkowany Zarządom Województwa Podkarpackiego stając się jednocześnie wojewódzką samorządową osobą prawną, którego siedzibą jest miasto Tarnobrzeg.

Foto galeria, pojazdy egzaminacyjne:
* Foto galeria
* Pojazdy egzaminacyjne

Kontakt:
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu
ul. Sikorskiego 86A
39-400 Tarnobrzeg

sekretariat@word.tarnobrzeg.pl

tel. (Sekretariat) - (015) 823 65 05



Źródło: http://word.tarnobrzeg.pl

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 02 lip 2008, 11:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 723
Lokalizacja: Lublin

Można jakieś zdjęcia ? :wink:


Post Wysłano: 02 lip 2008, 12:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
Można jakieś zdjęcia ? :wink:
Można. :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Od siebie dodam tyle, że na zdjęciach nie ma jeszcze jednej Premiumki, takiej samej wizualnie jak ta co jest na zdjęciach. Zdjęcia mojego autorstwa.

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 02 lip 2008, 13:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Właśnie na tej "Premiumce" zdawałem na C, a na Man-ie D20 na C+E. Ogólnie sprzęt mają dobry, gorzej z egzaminatorami. Jest jeden z prawdziwego zdarzenia, reszta to ludzie, którzy mają mózgi zapchane teorią, i z takimi nawet nie ma co się w dyskusje wdawać.

_________________
...


Post Wysłano: 02 lip 2008, 14:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 723
Lokalizacja: Lublin

Kurde no fajne te wozidła w TBG macie :mrgreen: Widać, że dbają o sprzęt. Wiecie może po ile te MAN-y kucyków mają? Wiem, że na egzaminie moc nie jest najważniejsza, ale mnie ciekawi :wink:


Post Wysłano: 02 lip 2008, 15:55

Ja wkrótce będę zdawał na C w TBG i obawiam się, że egzaminator będzie się czepiał pierdół i próbował mnie oblać za byle co. Gdzie ewentualnie można się odwołać od decyzji egzaminatora? Czy przebieg egzaminu jest rejestrowany na video?


Post Wysłano: 02 lip 2008, 17:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Cytuj:
Wiecie może po ile te MAN-y kucyków mają?
D20 ma 390KM, a starszy ma 400 KM(albo na odwrót, ale raczej tak jak napisałem)

W starszym jest ComfortShift, a w D20 nie ma. Więc jakby ktoś robił prawo jazdy na TGA z CS, to odradzam go używać, żeby na egzaminie nie zrobić draki, usiłując wbić bieg bez wciśnietego sprzęgła

_________________
...


Post Wysłano: 02 lip 2008, 18:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
Czy przebieg egzaminu jest rejestrowany na video?
Kamer w środku nie brakuje:
1. Na tylnej ścianie kabiny (widok na kierującego)
2. Na przedniej szybie (widok na drogę)

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 02 lip 2008, 21:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Cytuj:
Gdzie ewentualnie można się odwołać od decyzji egzaminatora? Czy przebieg egzaminu jest rejestrowany na video?
Odwołujesz się u dyrektora osrodka. Ale w razie czego to poprostu zapytaj egzaminatora. Do odwołania od decyzji egzaminatora mas zoczywiście prawo. I jak będziesz pewny, że wszystko zrobiłeś ok, a egzaminator Cię obleje to się odwołuj. Nie ma co pokornie opuszczać placu.

_________________
...


Post Wysłano: 03 lip 2008, 15:44

Cytuj:
Odwołujesz się u dyrektora osrodka. Ale w razie czego to poprostu zapytaj egzaminatora. Do odwołania od decyzji egzaminatora mas zoczywiście prawo. I jak będziesz pewny, że wszystko zrobiłeś ok, a egzaminator Cię obleje to się odwołuj. Nie ma co pokornie opuszczać placu.
Właśnie do tego zmierzam. Nie dam się oblać na byle czym lub na wymyślonym przez egzaminatora błędzie. W razie takiej sytuacji od razu idę do Dyrektora.


Post Wysłano: 03 lip 2008, 19:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Nie wiem czy w Premiumkach są tempomaty, bo się nie przyglądałem, ale jeśli są, a umiesz się nim posługiwać, to jak najbardziej teraz wolno to robić, jak jedziesz np. w kierunku Wielowsi, bądź Nagnajowa. Była akcja, że chłopaka na C+E włączył tempomat w Man-ie, i się do niego przyczepił. Dopiero po jakimś czasie mój instruktor zwrócił im uwagę, że w końcu to jest urządzenie w pojeździe, a na egzaminie sprawdza się umiejętności posługiwania się urządzeniami w pojeździe. Po tej "interwencji" pogadali między sobą i już można używać na egzaminie tempomatu.

BTW: Gdzie i i na jakim sprzęcie uczysz się na kat. C?

_________________
...


Post Wysłano: 03 lip 2008, 20:39

Cytuj:
BTW: Gdzie i i na jakim sprzęcie uczysz się na kat. C?
ELKA w Stalowej Woli - Renault 385 Premium. Trochę starsza wersja, ale wszystko ponoć jest tak samo.


Post Wysłano: 04 lip 2008, 7:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 cze 2008, 10:22
Posty: 29
GG: 0
Lokalizacja: Staszów

Witam! Słyszałem, że w najbliższym czasie mają zamiar dokupić (po rozpisaniu przetargu) jakiś samochód ciężarowy w celu częściowego rozładowania kolejek i skróceniu czasu oczekiwania na egzamin w WORD Tgb. Podobno jeszcze nie wiadomo czy dokupią Premiumkę czy Mana, ale jeśli Mana to już z 3 osiową naczepą. Myślę, że mam dobre wiadomości, bo ostatnio tak mi powiedział mój instruktor z Tgb - Ramzes wie o kogo chodzi :)
Pożyjemy, zobaczymy...

>pozdrawiam.


Post Wysłano: 04 lip 2008, 9:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Mogliby wymienić pojazdy na kat.C. Jeśli mówisz, że ma być przetarg odnośnie wymiany aut to czekam z niecierpliwością. :)

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 04 lip 2008, 18:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Cytuj:
Mogliby wymienić pojazdy na kat.C.
Toreba nie rozumiem dlaczego tak myślisz. Auta są w bardzo dobrym stanie, wręcz idealnym. Nie tak dawno kupowane.
Cytuj:
Słyszałem, że w najbliższym czasie mają zamiar dokupić (po rozpisaniu przetargu) jakiś samochód ciężarowy w celu częściowego rozładowania kolejek i skróceniu czasu oczekiwania na egzamin w WORD Tgb. Podobno jeszcze nie wiadomo czy dokupią Premiumkę czy Mana, ale jeśli Mana to już z 3 osiową naczepą.
Tak, przetarg był już jakiś czas temu rozpisany. Ale właśnie nie wiadomo o co im chodzi. Bo się nie sprecyzowali. I nie wiadomo czy to będzie zestaw, czy sam. ciężarowy. A co do naczepy to z tego co gdzieś tam słyszałem, to właśnie ma to być niby zestaw pełnowymiarowy. Teraz będą wszyscy dążyć do tego, aby w każdym ośrodku był podobny lub taki sam zestaw do egzaminu. Bo teraz jak wiadomo to gdzie by nie popatrzeć, to co innego o innych wymiarach.
Cytuj:
Ramzes wie o kogo chodzi
Jasne, że wiem. Pozdrów jeszcze raz Pana Krzysztofa :wink:
I jak tam Ci idzie nauka :?: :>

_________________
...


Post Wysłano: 04 lip 2008, 20:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
Cytuj:
Mogliby wymienić pojazdy na kat.C.
Toreba nie rozumiem dlaczego tak myślisz. Auta są w bardzo dobrym stanie, wręcz idealnym. Nie tak dawno kupowane.
Taka mała zachcianka z mojej strony. :wink: Wiem, że auta są w stanie jakim są - wręcz idealnym jak napisałeś. Wiesz może, który to rocznik ?

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 04 lip 2008, 20:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Myślę, że ta Premiumka co na niej zdawałem nie będzie starsza niż 04'. To jest 270 dCi, druga(młodsza) to 320 dCi. A TGA starszy też będzie coś koło tego roku.

_________________
...


Post Wysłano: 04 lip 2008, 20:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Dzięki. Co do TGA masz rację, jeździ, ten pierwszy (nr 23), dość dużo czasu. Ten drugi to jest bodajże 07'.

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 04 lip 2008, 20:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Cytuj:
Ten drugi to jest bodajże 07'.
Dzięki. Co do TGA masz rację, jeździ, ten pierwszy (nr 23), dość dużo czasu. Ten drugi to jest bodajże 07'.
Możliwe. Jak ja miałem egzamin to miał najechane około 25 tys. km. Ale ogólne wrażenia z jazdy kiepskie miałem. Ogólnie taki "wytłuczony" się wydawał. Zdecydowanie lepiej się jeździło TGA na nauce jazdy z 2000r.
Cytuj:
w celu częściowego rozładowania kolejek i skróceniu czasu oczekiwania na egzamin w WORD Tgb
To powinni już zrobić dawno. Ja czekałem na egzamin 1,5 miesiąca. Zdecydowanie za dużo.

_________________
...


Post Wysłano: 04 lip 2008, 20:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Znalazłem na jednym ze zdjęć dokładną datę tego Mana (nr 24): 1.02.2007rok. Tamten Man od Pana Golonki bodajże to wygląda na dość fajnego, że tak ogółem to ujmę. Zawsze to lepsza nauka - dłuższy zestaw. :wink: Wprawdzie nie wiem jak to co do centymetra wygląda (długość obydwu zestawów) ale widać różnicę, albo jestem ślepy. :lol:

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 9 [ Posty: 179 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 59 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: