Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 gru 2008, 0:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2008, 0:57
Posty: 78
GG: 0
Lokalizacja: TOP PL

http://word.tarnobrzeg.pl/pojazdy/man.html

_________________
B - 2000 === C - 2008 === C+E - może kiedyś...


Post Wysłano: 29 gru 2008, 1:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 gru 2008, 23:47
Posty: 2
GG: 0

A ten zbiornik przy wejściu kierowcy "???" ?


Post Wysłano: 29 gru 2008, 10:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Zbiornik pokazany przy wejściu kierowcy jest to zbiornik, który znajduje się w pojeździe Renault Premium, nie ma on nic wspólnego z pojazdem Man TGA.

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 29 gru 2008, 10:43

Cytuj:
znaczy jade od 2 do 4 normalnie jak osobowka poznije z 4 wbijam luz trzymajac sprzegla przebijam skrzynie na gorna i wlaczam 5 i tak do 8 .... dobrze mysle ;>???
Jeżeli będziesz jechał autem z przebitką to przebijasz i lewarek zostanie w pozycji między 3 i 4 biegiem, ale po przebiciu masz na miejscu 3 biegu 5 potem na miejscu 4 biegu masz 6, no i 7 i 8 w prawo lewarek. Jeżeli pojedziesz autem z przełącznikiem między górną i dolną skrzynią, to tak jak napisałem: rozpędzasz do 4 biegu, potem przełączasz na górną skrzynię i zaczynasz tak jakby od 1 biegu (5, 6 ,7, 8 )
Cytuj:
w srode mam egzamin 31 grudnia .. pewnie nawet nie bede musial przebijac na duza bo nie beedzie gdzie sie rozpedzic ... tym bardziej ze rynek w TBG i w ogole ruch ze wzgledu na to Ze sylwester ;/;/
Jak to nie będziesz musiał przebijać? Do 4 biegu to Ty uzyskasz może 20 km/h max, a prędkość na pewno rozwiniesz większą, chyba, że będziesz go żyłował na 4 biegu i jeździł jak żółw, wtedy egzamin na bank oblejesz za blokowanie ruchu :>


Post Wysłano: 29 gru 2008, 22:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2008, 18:54
Posty: 16
GG: 5364394
Samochód: Golf III

hehehe z tym ze nie bede musial przebijac to tak jakos mi sie napisalo ... mialem na mysli ze zapewne jak to w srody bywa ruch po TBG bedzie zblokowany...
no nic zobaczymy jako to bedzie ..
dzieki za porady ;)


Post Wysłano: 31 gru 2008, 14:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2008, 18:54
Posty: 16
GG: 5364394
Samochód: Golf III

nooo chłopaki musze sie wam pochwalic moim dzisiejszym wyczynem ;D hehe a mianowicie to zdaniem na kat. C ;)
oczywiscie nie stalo by sie tak gdyby nie to forum przez ktore dowiedzialem sie wielu bardzo pomocnych rzeczy .. no i wam przede wszytskim
jeszce raz wielkie dzieki chlopaki i Szczesliwego Nowego Roku Zycze ;)


Post Wysłano: 31 gru 2008, 18:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Na jakim pojeździe dokładnie zdawałeś ? Gratuluję ! No i zapraszam ponownie, tym razem na kat. C+E. :)

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 31 gru 2008, 19:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2008, 18:54
Posty: 16
GG: 5364394
Samochód: Golf III

dzieki ;) nie wierzylem ze zdam .. juz na wejsciu podlamalem sie po wylosowaniu dla grupy 2 zestawu manewrow na placu ,czyli parkowania rownoleglegoo i skosnego .. myslalem ze mnie zabija tak z byka patrzyli troche na mnie .. w sumie wcale sie nie dziwie sam wiedzialem ze gorzej byc nie moglo .Teoretyczny zdalem bezbłednie ii potem to co najgorsze czyli czekanie na wywolanie .. egz. teor. mialem o 9 a na plac wyszedlem po 12 ;/;/. Dobrze ze sa dopuszczalne poprawki przy wykonywaniu manewrow .. bo ciezko by bylo . Potem wyjechalismy na miasto , z WORD-a w prawo na zawracanie na 3 nastepnie wzial mnie na zawrotke na orlenie przy wylocie na nisko na ta droge , pare razy objechalem rondo kolo Statoil , potem nawrotka na wylocie z TBG tez na orlenie i tak powoli do WORD-a . A co do auta to taka starsza Renia numer jaki miala to 22 ( nie wiem czy cos Ci to mowi ale tyle zapamietalem )... a no i to ze skrzynie miala z przebitka ;)


Post Wysłano: 01 sty 2009, 15:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lis 2008, 19:36
Posty: 8
GG: 0
Samochód: UAZ

A na co zwrócić szczególną uwagę żeby nie uwalić za głupotę ?


Post Wysłano: 01 sty 2009, 18:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2008, 18:54
Posty: 16
GG: 5364394
Samochód: Golf III

ogolnie to trzeba miec oczy dookola głowy i nie bac sie ;)
najwazniejsze zebys nie spanikowal jak np bedziesz jechal za rowerzystą a na jezdni bedzie podwujnia ciagla i wkoncu zdecydujesz ze go smigniesz, to albo zrzucisz go z roweru albo najedziesz na linie . Tu podalem Ci tylko przyklad , ale na drodze takich mawewrow jest duzo wiecej.


Post Wysłano: 02 sty 2009, 21:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lis 2008, 19:36
Posty: 8
GG: 0
Samochód: UAZ

Akurat na mieście miałem taką sytuację i instruktor mnie powiedział że w tej sytuacji jadę za rowerem tyle ile potrzeba.Przepisy przepisami i tyle... I nikt mi nic nie zarzuci !


Post Wysłano: 21 lut 2009, 21:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lis 2008, 19:36
Posty: 8
GG: 0
Samochód: UAZ

Właśnie udało mi się za trzecim podejściem zdać egzamin.Wcześniej zawaliłem plac.Trafiłem na jakiegoś zamotanego egzaminatora ale najważniejsze że się nie czepiał drobnostek choć kilka razy próbował mnie wkurzyć.Orientuje się ktoś gdzie w Tarnobrzegu dobrze uczą na CE bo nie jestem z tego miasta ?


Post Wysłano: 21 lut 2009, 21:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
Orientuje się ktoś gdzie w Tarnobrzegu dobrze uczą na CE bo nie jestem z tego miasta ?
Najlepsza szkoła "U Piotra".

Kontakt:

Piotr Dereń
ul. Mickiewicza 4 (I piętro)
39-400 Tarnobrzeg

Oferuje: kat. A, B, C (Renault Premium), C+E (Man TGA XXL, na jego temat może wypowiedzieć się kolega Ramzes).

Szkoła wysoko ceniona przez kursantów. Mój ojciec właśnie się zapisał do tej szkoły na kat.C, bodajże w czwartek. :wink:

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 23 lut 2009, 18:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2009, 18:06
Posty: 2
GG: 0
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Witam wszystkich.Chciałem się pochwalić radosną nowiną
Dzisiaj zdałem egzamin kat C+E :D , wprawdzie za 3 razem ale zawsze
Jak by ktos miał jakieś pytania chętnie odpowiem
Powodzenia życzę wszystkim na egzaminach w WORD Tarnobrzeg


Post Wysłano: 15 mar 2009, 22:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2008, 18:54
Posty: 16
GG: 5364394
Samochód: Golf III

do robertd22
kolego mozesz powiedziec czy przystepujac do egz. na C+E obowiazuja jeszcze jakis egz. teoretyczny tak jak na samo C ?? czy tylko jazde sie zdaje ?
zrobilem C na poczatku roku i teraz chcialbym jeszce podwyzszyc swoje kwalifikacje
pozdrawiam i gratuluje zdania ;)


Post Wysłano: 15 mar 2009, 22:19

Na kat. C+E zdajesz tylko jazdę.


Post Wysłano: 15 mar 2009, 22:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2008, 18:54
Posty: 16
GG: 5364394
Samochód: Golf III

ahaa... to dobrze
aa ogolnie cieżko zdac na te kat. C+E ;>??


Post Wysłano: 15 mar 2009, 22:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2008, 0:57
Posty: 78
GG: 0
Lokalizacja: TOP PL

Cytuj:
ahaa... to dobrze
aa ogolnie cieżko zdac na te kat. C+E ;>??
aleś zadał pytanie...
jak umiesz to zdasz za pierwszym, jak nie to i 10 prób to za mało...

_________________
B - 2000 === C - 2008 === C+E - może kiedyś...


Post Wysłano: 15 mar 2009, 23:03

Cytuj:
jak umiesz
i masz szczęście (nie czarujmy się - też jest potrzebne)
Cytuj:
to zdasz za pierwszym


Post Wysłano: 16 mar 2009, 1:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 sty 2009, 1:40
Posty: 109
GG: 1
Samochód: Scania 124L
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
nooo chłopaki musze sie wam pochwalic moim dzisiejszym wyczynem ;D hehe a mianowicie to zdaniem na kat. C ;)
oczywiscie nie stalo by sie tak gdyby nie to forum przez ktore dowiedzialem sie wielu bardzo pomocnych rzeczy .. no i wam przede wszytskim
jeszce raz wielkie dzieki chlopaki i Szczesliwego Nowego Roku Zycze ;)

No to kolego zdawalismy razem bo ja tez zdawalem w sylwestra rano(oczywiscie zdalem). Jesli byles w tej grupie co ja to powinienes kojarzyc trzech braci na teoretycznym egzaminie, a i byl tez w mojej grupie taki starszy gosc co zdawal od poczatku wszystkie kategorie zawodowe bo mu je zabrali(chyba po pijaku). Ja to bylem ten co pierwszy wyszedl z egzaminu pisemnego.

_________________
PJ wystarczające do prowadzenia zespołu pojazdów.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: