Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 sie 2013, 18:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

W zeszłym miesiącu dostałem SMSa, w którym Artur przepraszał za zaistniałą sytuacje, prosząc o dane do zwrotu pieniędzy, który miał nastąpić nazajutrz. Przelew dostałem przedwczoraj. Ponoć sam miał jakichś dłużników i z tego to wszystko wyszło... :roll: Dobrze, że pieniądze wróciły, ale niesmak pozostał.


Post Wysłano: 25 sie 2013, 20:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lis 2010, 10:54
Posty: 14
GG: 0

No kolego tak się zdarza ale naciągnął kilka osób na tysiące zł i zadowolony.

_________________
nie pisze polskich znaków jak używam telefonu


Post Wysłano: 20 paź 2013, 12:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Temat ucichł, jak wygląda sprawa u Was? Czy ktoś coś jeszcze wskórał?


Post Wysłano: 18 gru 2014, 22:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 gru 2014, 21:55
Posty: 2
Lokalizacja: Wrocław

Witam,

Zarejestrowałem się na Waszym forum, ponieważ sam mam problemy z odzyskaniem kasy. Gdyby ktoś potrzebował aktualne namiary na tego gościa, bo nadal nie odzyskał pieniędzy to zapraszam na PW.

Pozdrawiam,
Dominik


Post Wysłano: 16 mar 2015, 6:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 gru 2014, 21:55
Posty: 2
Lokalizacja: Wrocław

Witam,

po kilkudziesięciu miesiącach, udało mi się odzyskać swoje pieniądze. Co prawda nie od Artura, a jego ojca, ale odzyskałem. Z tego co mi opowiedział to synek miał spore długi, a ja nie jestem pierwszą osobą, której musiał zwracać pieniądze za błędy syna.
Dla mnie jest to żałosne, bo facet ma ponad 30 lat, a ukrywa się u rodziców przed wierzycielami jak jakiś małolat i jak przyjdzie co do czego, to za jego błędy muszą odpowiadać rodzice...
Jeśli chcecie odzyskać pieniądze, to udajcie się do siedziby firmy jego rodziców (w tym temacie się już przewinęła, ewentualnie zapraszam na PW), a bez problemu je otrzymacie, bo z Arturem nie można się złapać - gość często siedzi w Holandii, niby w "pracy".


Post Wysłano: 04 kwie 2015, 13:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Kto jest teraz importerem/dystrybutorem modeli WSI na naszym rynku? Na stronie WSI jest informacja że to Emporium Project no ale po tym co piszecie to chyba mocno nieaktualna informacja.


Post Wysłano: 04 kwie 2015, 15:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2011, 23:43
Posty: 81

Na stronie WSI Models informacje zawarte w zakładkach Dealer i Dystrybucja są dawno nieaktualne - jeżeli mówimy o rynku polskim. Na chwilę obecną nikt z PL nie zajmuje się sprzedażą w/w modeli na szerszą skalę. Z drugiej strony po co szukać w Polsce, skoro już u "niemiaszków" mamy duży wysyp takowych dealerów.

PS. Emporium Project to już dawno przeszłość...

_________________
::::::: GABARYTY - ŻURAWIE ::::::
__________ YouTube __________


Post Wysłano: 04 kwie 2015, 16:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 kwie 2009, 12:18
Posty: 132
GG: 5715432
Lokalizacja: Nowe Bystre

Cytuj:
Kto jest teraz importerem/dystrybutorem modeli WSI na naszym rynku? Na stronie WSI jest informacja że to Emporium Project no ale po tym co piszecie to chyba mocno nieaktualna informacja.
MI-TRANS pisze na swojej stronie, że jest oficjalnym przedstawicielem WSI na teren Europy wschodniej, więc na Polskę pewnie też :wink: Trzeba pewnie do nich napisać i zapytać o konkretny model.

_________________
Zapraszam na moją stronę z modelami maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych w skali 1:50 - facebook.com/ziebol.modele


Post Wysłano: 04 kwie 2015, 20:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 sty 2010, 0:49
Posty: 241

Cytuj:
Cytuj:
Kto jest teraz importerem/dystrybutorem modeli WSI na naszym rynku? Na stronie WSI jest informacja że to Emporium Project no ale po tym co piszecie to chyba mocno nieaktualna informacja.
MI-TRANS pisze na swojej stronie, że jest oficjalnym przedstawicielem WSI na teren Europy wschodniej, więc na Polskę pewnie też :wink: Trzeba pewnie do nich napisać i zapytać o konkretny model.
Korzystałem kilka razy i mogę śmiało polecić MI-Trans. I oczywiście faktem jest że to oni są oficjalnym przedstawicielem w Polsce.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: