Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość

Witam,

Chciałem was zapytać ile czasu po zakończeniu kursu z kwalifikacji wstępnej przyspieszonej czekaliście na egzamin?
W moim przypadku czekam już 2 tygodnie i Urząd Wojewódzki wciąż nie wyznaczył terminu i nie ustalił harmonogramu. Codziennie dodawane są do listy inne miasta oprócz mojego. Poprzednia grupa czekała podobno miesiąc na wyznaczenie terminu egzaminu i jest to strasznie frustrujące. Prawo jazdy C i C+E zrobiłem już w czerwcu, w międzyczasie zrobiłem nawet ADR + cysterny i przed rozpoczęciem pracy blokuje mnie już tylko ta głupia kwalifikacja. To jest strasznie frustrujące...
Jakie są wasze doświadczenia z tym egzaminem Panowie? Jest się czym stresować? Płytę z pytaniami przerobiłem już chyba kilka razy...

Pozdrawiam.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 mar 2019, 21:05
Posty: 28

U mnie egzamin organizował ośrodek nauki jazdy i też mało jajka nie zniosłem , czekałem ok 2 miesięcy bo musiało się nazbierać 6-8 osób i zawsze coś było nie tak - albo ktoś jeszcze nie przeklikał kursu , albo nie zrobił płyty poślizgowej , a to majówka lub inne powody i tak to się ciągnęło. Na szczęście jestem już po i mogę ci tylko powiedzieć że na egzaminie akurat u mnie w mieście pytania były proste bez żadnych bezsensownych i nikomu nie potrzebnych lekcji z tych kwalifikacji.


2 miesiące to masakra, u mnie był komplet osób i wszyscy równo skończyli więc grupa została "zamknięta" i poszło zgłoszenie.
No i czekamy.


Ja czekałem 3 miesiące, plus dwa tygodnie po zdaniu na świadectwo.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

U mnie wszystko odbyło się dosyć sprawnie, na wykłady chodziłem przez miesiąc a egzamin miałem jakoś tydzień później bo podchodziła cała grupa naturalnie plus spadkowicze z poprzednich grup.

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


A jak wam poszło na egzaminie? Zdaliście za pierwszym podejściem? Ja dostałem do nauki płytkę z pytaniami i testami do ćwiczenia no i trochę też ćwiczę w internecie. Jeżeli też mieliście jakieś programy z testami do ćwiczeń to czy pytania były podobne na egzaminie czy coś zupełnie innego? Podobno to komisja sama wybiera pytania do testów.


Jeżeli słuchasz i czytasz kw to nie będziesz mieć problemów, ja ćwiczyłem na stronie u przewoźników czy jakoś tak. Na grupę 30 osób dwie u mnie nie zdały.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: