Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 sie 2018, 6:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2018, 6:19
Posty: 2

Witam.
Interesuje mnie temat, jak wygląda początek egzaminu. Czytałem, że jedni muszą sami wjechać na rękaw(miejsce początkowe pasa), a drudzy mają gotowy ustawiony pojazd w miejscu w którym należy się "zatrzymać" max 1 metr od końca. Jak to jest? Jakby nie patrzeć jest ułatwienie, jak pojazd będzie prawidłowo ustawiony, gdzie potem trzeba się zatrzymać.
W przypadku wjechania samemu można jeszcze wyjść i sprawdzać w jakiej odległości jest ustawiony?

Druga rzecz. W momencie, jak źle zrobimy łuk-zatrzymanie się, to można wysiąść i sprawdzić, ile brakuje jeszcze przed wykonaniem 2 próby?

Dziękuje z góry za pomoc:)


Post Wysłano: 25 sie 2018, 9:45

Kolego, nie chcę być bezczelny, ale na te pytania to odpowie Ci (bo to jest jego obowiązkiem) instruktor nauki jazdy. On najlepiej orientuje się w temacie, kto, co, gdzie, w jaki sposób odbywa się w danym Ośrodku Egzaminowania.


Post Wysłano: 25 sie 2018, 22:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2018, 6:19
Posty: 2

Cytuj:
Kolego, nie chcę być bezczelny, ale na te pytania to odpowie Ci (bo to jest jego obowiązkiem) instruktor nauki jazdy. On najlepiej orientuje się w temacie, kto, co, gdzie, w jaki sposób odbywa się w danym Ośrodku Egzaminowania.
Wiem, że takie podstawowe informację pytam, ale zawsze pomyślałem zasięgnę z większego źródła jak to wygląda.
Rozumiem, że nie ma uregulowania ogólnego, jak ma to wyglądać? Tak samo nie ma powiedziane, jak wygląda drugie podejście? W każdym wordzie może być inaczej?


Post Wysłano: 28 sie 2018, 0:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 mar 2014, 6:24
Posty: 43
Samochód: Beema
Lokalizacja: Łódź

Wszystko zalezy od wordu, ja jak robilem prawko to sam sobie wjechalem na rekaw i to bez zatrzymania, od razu z rozpedu do konca i cofanie :mrgreen:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: