Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 lip 2012, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2011, 22:33
Posty: 1
GG: 9597900
Samochód: Renault Master L3H3

Witam serdecznie.

Od napisania pierwszego posta troszkę czasu minęło, w związku z tym mam do Was pytanie jaką szkołe nauki jazdy, kat. C polecacie? Zależy mi na rzetelnym intruktorze, który ogarnia nie tylko ciężarówkę jak i sprawy około transportowe - wie co w trawie piszczy.

wojtas92, zapisałeś się na kurs do OSK Wierzbak? Zadowlony?

Pozdrawiam, Michał.


Post Wysłano: 02 lip 2012, 23:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Siema, tak, jeżdżę w "OSK Wierzbak", nie narzekam, mimo że wóz to stary MANik 10.163. Nawet się cieszę, bo na egzaminie na C w WORDzie jest Star-Man, czyli identyczny pojazd. Jedynie DMC i wymiary paki ma inne.

A o sprawach około transportowych z moim instruktorem nie rozmawiam, bo ona zawodowo nie jeździ, poza tym, nie sądzę żeby był w stanie mnie jakoś specjalnie oświecić, jeździ tylko na "lekcji", i od tego mam forum.

Podsumowując - jak na razie jestem bardzo zadowolony, to co chciałem wiedzieć w związku z pojazdem i sposobem jego prowadzenia instruktor wyjaśnił mi dobrze i przystępnie.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 01 sie 2012, 16:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

C zdane w zeszły piątek, za pierwszym podejście.
Jazdy zacząłem 26 czerwca, a 27 lipca miałem egzamin w WORDzie, zn ręką na sercu mogę polecić
Szkołę Jazdy Wierzbak. Ja na szczęście wszystkie 30h miałem z jednym instruktorem, bo inni byli na urlopie. Ciśnienie czasowe miałem ogromne, żeby się w do końca lipca uwinąć i się udało - zapisywał mnie wszędzie gdzie tylko było wolne miejsce, często się zdzwanialiśmy czy gdzieś ktoś nie wypadł i tak w miesiąc udało mi się zrobić jazdy i egzamin.

Jakby ktoś się chciał u nich zapisać, to niech uderza na jazdy do Łukasza, bardzo w porządku gość.

Pozdro!

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: