Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 mar 2021, 20:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

Witam dawno mnie tu nie było,ale ja nie o tym.chciałbym dopytać bo nie rozumiem jednej kwestii.otoz w mojej firmie pora nocna liczy się od 00:00 do 4:00.i jak ruszamy o 4 to jest wszystko ok.jak ruszę o 3 rano to już pora nocna wiadomow tedy tylko 10 godzin łącznie pracy.ale co w sytuacji jak mam drugą zmianę i zaczynam np o 13 i przeciągnie się np.do 12 godzin pracy i zjadę o 1 w nocy.to jak to się ustosunkować do pory nocnej?przecież muszę zjechać do celu itd...nie mogę do końca przewidzieć jak na drodze.prosze o wyrozumiałość nie przeszukiwałem forum skrupulatnie może już był ten temat😉


Post Wysłano: 15 mar 2021, 21:44
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Podstawowa rzeczą w godzinach nocnych jest fakt, że w 10h zawarta jest praca i inna praca czyli mówiąc po naszemu jazda oraz praca na młotkach. Suma czasów tychże prac nie może przekraczać 10h.

Co do Twojego pytania, to już musisz ustalić z szefostwem co w takiej sytuacji robić. Czy pilnować i stawać po wykorzystaniu 10h pracy czy robić robotę.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 18 mar 2021, 19:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

Czyli teoretycznie jak zbliżam się do krytycznego momentu to albo pauza albo hallo szefie?.rozumiem.dzieki


Post Wysłano: 19 mar 2021, 10:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2020, 15:13
Posty: 19

Mandat jest tylko dla firmy i na tyle niski że na dzień dobry usłyszałem że je...to


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: