Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 6 z 6 [ Posty: 104 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6
Autor
Wiadomość
Tytuł: Re: FH500 6x2
Post Wysłano: 21 mar 2020, 17:22

Nie znam się mocno, ale na moje to właśnie na odwrót jest, szybki most jest fajny po płaskim. W górach nie ma przez to czym jechać.

Tu jest o tyle fajnie, że masz to i to równocześnie. Czyli jeździsz na 1000 obrotów a jest czym wjechać pod górę. Na tempomacie z "3 gwiazdkami" pod Westfalice Volvo wciągnęło 38 ton na 11 biegu schodząc tylko do 75km/h.

Opinia jest taka, że jeździ się "przyjemnie" z zapasem mocy po prostu (tzn. wrażenia z jazdy to chłopaków, bo ja nawet metra na prawym fotelu nie przejechałem.), przy tym spalanie jest bardzo ok. Spedytor z naszej roboty kupił R450 nowej generacji i też w granicach 25 pali przy podobnych trasach.


Tytuł: Re: FH500 6x2
Post Wysłano: 06 kwie 2020, 16:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 814
GG: 0

takie pytanie techniczne, dysponujesz zamówieniami, w specyfikacji jest wymieniony kolor ramy może? chodzi mi o ten standardowy :> bo szukam szukam, i znaleźć nie mogę u siebie, do serwisu dzwoniłem kazali szukać na kabinie, kabiny kolor znalazłem ale ramy nie mogę :/ :> :mrgreen:

_________________
:mrgreen:


Tytuł: Re: FH500 6x2
Post Wysłano: 06 kwie 2020, 17:01

Nie ma tego niestety w specyfikacji, ale wujek google mówi, że jest to Graphitgrau Matt 1030.


Tytuł: Re: FH500 6x2
Post Wysłano: 15 kwie 2020, 12:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 814
GG: 0

dzięki za podpowiedź :D ja szukać widać nie umiem, inaczej na polskojęzycznym google mogło nie być :roll: :mrgreen:

_________________
:mrgreen:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 6 [ Posty: 104 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: