Laboratorium COCH

Bezpłatna usługa Webfleet 2018 - TomTom Telematics PL

Naprawa foteli TIRSpeedtruck.euHOL-EXPOFuelSave

Regulamin forum

Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6
Autor Wiadomość
PostWysłano: 06 lut 2018, 15:41 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Cytuj:
Piękny wóz mam sentyment do tego modelu. wielu bezawaryjnych życze.
Dzięki oby jednak się spełniło ;)

PostWysłano: 06 maja 2018, 14:19 
Użytkownik
Awatar użytkownika

W weekend było trochę czasu więc zrobiłem doświetlanie już jak fabryka przewidziała.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jesli będziecie montować to od spodu stopnia jest specjalny okrągły otwór w którym wierci się dziurę na mocowanie halogenu. Z resztą odlew stopnia jest tak wykonany że w innym miejscu i tak nie wywiercicie.

Ponadto padł jeden od doświetlania cofania przy naczepie.
Powodem jest dostajaca się woda do środka przez niedostatecznie uszczelniona szybę lampy.
Rozebralem żeby zobaczyć czy woda napewno tamtędy się dostaje i się potwierdziło
Wejście kabla z tyłu jest bardzo dobrze zalane jakimś czarnym klejem a wilgoć weszła przez szybę.
Jest na to rada i będą wieczne, wystarczy kupić klej do szyb czarny i zaklęć łączenie szyby i ramki aluminiowej.

ObrazekObrazek

Ps
Te lampy co teraz kupiłem wydają się jakościowo lepsze i mają dłuższe żeberka radiatora ale i tak warto uszczelnićObrazek

Ostatnio zmieniony 06 maja 2018, 14:19 przez Twin, łącznie zmieniany 8 razy.

PostWysłano: 06 maja 2018, 14:24 
Użytkownik

GG: 1
Nie boisz się, że go z buta kiedyś pociągniesz?

Jak wrzucałeś wcześniejsze foty to trochę przyznaje zgapiłem, tylko zakupiono takie bardziej podłużne lampy (1x6 bodajże) i chcemy je wkręcić w błotnik pod kabiną, mniej więcej tam gdzie jest wyłącznik prądu, tylko u nas osłon niet.

PostWysłano: 06 maja 2018, 14:32 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Nie, nie boję się bo i tak zauważyłem że wchodzenie do auta jest dość ciasne i stawiam zawsze nogę na samym tyle stopnia.
Będzie ok, ale jeśli są tej konstrukcji co moje to przejedź je dookoła klosza klejem do szyb inaczej loteria.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6