Laboratorium COCH

Bezpłatna usługa Webfleet 2018 - TomTom Telematics PL

Naprawa foteli TIRSpeedtruck.euHOL-EXPOFuelSave

Regulamin forum

Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 433 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 118 19 20 21 22
Autor Wiadomość
PostWysłano: 15 sie 2018, 12:56 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Oczywiście krytyczne uwagi są też potrzebne i nikt tutaj nie ma zamiaru się obrażać :)
w głowie mam jeszcze parę dodatków które zbalansują biel, szybciej wykonam to co mogę sam zrobić, niż tam gdzie trzeba np lakiernika do tego zgranie czasowe, postój auta. To co napisaliście jest jak najbardziej git, ale z w/w powodów ciężkie do zrealizowania. Tak czy siak sugestie mile widziane :)

PostWysłano: 15 sie 2018, 13:37 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: R500
No właśnie... Widziałem Cię w tamtym tygodniu na A4ce i tak w pierwszej chwili nie poznałem... Super zmiany, na prawdę teraz wygląda świetnie, poszedłeś w dobrą stronę ;) Teraz tylko dwa chalaczpe pod zderzak i będzie cacy :) Trzymam kciuki za dalsze plany do realizacji i do zobaczenia na drodze :)

PostWysłano: 20 sie 2018, 15:41 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Czak przyznam się, żę Ciebie nie widziałem :] co do chlapaczy to chciałem i nie chciałem ich zakładać, obecnie się wstrzymam. Scania po tygodniu postoju /urlop/ wraca jutro na szlak. Actros przejechał granicę i mam nadzieję że teraz będzie dobrze służył nowemu właścicielowi na Ukrainie.

Poglądowo z dzisiejszego załadunku:
Obrazek

PostWysłano: 23 sie 2018, 13:07 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: Rav
Możliwe, że dzisiaj się mijaliśmy na S8 o 5 albo 6 rano? W ostatniej chwili zwróciłem uwagę. Wołałem na radiu, ale cisza :D

PostWysłano: 23 sie 2018, 17:32 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Tak jechałem rano S8. Cb wyciszone.

PostWysłano: 02 wrz 2018, 14:09 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Scania w tym tygodniu przekręciła 200 000km, naczepa 50 000km. Wczoraj wymiana filtrów i oleju w silniku i retarderze, wg. dynamicznego przeglądu druga wymiana wypadała dopiero po 107t km :roll: Ogólnie do auta nie mam jakiś większych zastrzeżeń, jeździ się przyjemnie, pozycja za kierownicą, fotele to mistrzostwo. Ostatnio woziło się lekko, co pozytywnie wychodzi pod dystrybutorem aczkolwiek wyraźnie przymula auto i częściej załącza się EGR :] silnik plusuje przy ciężkich ładunkach i terenie, ale jeszcze trochę mocy by się przydało :twisted:

Poglądowo serce auta, oraz całościowo o zmroku:
Obrazek
Obrazek

PostWysłano: 02 wrz 2018, 14:14 
Użytkownik

Trąbiłem Ci w sobotę w tamtym tygodniu na zweżce na A12,srebrny Sharan,nie powiem,przyciąga wzrok!

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

PostWysłano: 08 wrz 2018, 0:53 
Użytkownik

Samochód: scania
Jak zaczyna brakowac mocy to polecam program w Dynosoft Katowice. Ma hamownie typowo pod ciężarówki.

W mojej R420 seria wyszła w okolicach 450 koni a po programie 510. auto zdecydowanie odżyło. robie stałe trasy i po tych samych górkach półówke mniej redukuje. spalanie takie samo jak przed programem bo nie jeżdże na kropelke. Zapłaciłem coś koło 2 tys zł netto. W Scanii bardzo fajnie robi się programy i jest podatna na przyrosty mocy.

PostWysłano: 09 wrz 2018, 11:38 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Slawek pamiętam bo byłem zdziwiony dlaczego ktoś mnie strąbił :wink:

Dzięki i do następnego!

reniek, może nie brakuje, ale apetyt rośnie.

Teraz po wymianie olejów i filtrów Scania jak by zrobiła się jeszcze żwawsza.

PostWysłano: 09 wrz 2018, 12:14 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: Scania Ćfurka
Nie pamiętam czy ktoś się o to pytał czy nie, ale jakieś plany co do wnętrza są?

R730-------------\8/

PostWysłano: 09 wrz 2018, 14:45 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Plany to za dużo powiedziane, chciałbym ale w tej chwili głównie ze względów finansowych jest to nie możliwe. Wychodzę z założenia jeśli coś robić to konkretnie i dobrze. Fotele boczki w drzwiach dywanik na tunel są w skórze tak więc reszta też by mogła być, ewentualnie trochę zamszu. Czas i kasa. To co jest teraz wystarczy, w wolnej chwili na półkę skórę beżową dam. Wrzucę później zdjęcie poglądowe .

PostWysłano: 10 paź 2018, 12:42 
Użytkownik

To ze mną przed chwilą mijanka na rondzie. Pierwszy raz widziana kania na żywo i powiem, że prezencie ma.

PostWysłano: 10 paź 2018, 18:03 
Użytkownik
Awatar użytkownika

A dzięki, Actros też rzuca się od razu w oczy 8) Pozdrawiam i do następnego :)

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 433 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 118 19 20 21 22