Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 10 z 14 [ Posty: 280 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 1214 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 lis 2018, 10:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

to jest najwyższa R-ka, topowym modelem jest S-ka , która jest sporo wyższa ,w dodatku z płaską podłogą.


Post Wysłano: 26 lis 2018, 10:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
To jest już najwyższa buda oferowana w NG? Bo widzę, że jest niższa od starego Topline w serii R i ma jeszcze owiewkę z góry. Jeśli tak to jak z wysokością? Zachowana taka sama czy jednak w starszej wersji jest wyżej?

Pogratulować kolejnego zakupu. Uważam, że jednak dalej idź w czerń. Dobrze służy a i znak rozpoznawalny Twojej firmy. To teraz przesiadka na NG czy wracasz na swoją eRkę?
Wiec tak, jest yo największa kabina w wariacie R. Tak wiec te wyższe kabiny to tylko S, gdzie są 4 schodki i wysokość zawieszenia kabiny podobnie jak w Actrosie. Moja R w NG jest kilka centymetrów niższa od topline w starym modelu ale mimo stoję prosto na tunelu podczas codziennych zajęć.
Duży komfort w kabinie dają szafki zamist gornego lozka i przestrzeń się bardzo zwiększa.
Ja nie wracam na nic, „moja” R450 jeździ mój ziomo Artur, mój znajomy od wielu lat a na NG siada tez kierowca który historie w firmie zaczynał sporo czasu temu ;-)

_________________
KINGS NEVER DIE


Ostatnio zmieniony 26 lis 2018, 16:39 przez Bauer, łącznie zmieniany 1 raz.
Zmiana nazwy tematu na prośbę autora.


Post Wysłano: 26 lis 2018, 14:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Szybko wjechała NG. Gratuluję. Podchodza mi Ski ale po takich egzemplarzach przekonuje sie coraz bardziej do modelu R. Mamy przepis jak ze "zwyklaka" zrobić kozaka, że tak przyrymuje :wink:

Na tym modelu skończyła sie era Scani skakanki. Już na 2 poduchach z tyłu komfort jest nieporównywalnie lepszy co do poprzedniego modelu a na 4 musi być bajka. Robote robią to na pewno ogromne poduchy zawieszenia kabiny. Nie wiem czy one sa w standardzie?

Konkurencja w NF musi być zawstydzona chyba rozwojem sytuacji :wink: tak trzymać!

_________________
International Haulage


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Kolejny czarny rumak w stajni... :wink: Dość szybko przyszedł czas na NG i po eksploatacji jej,domyślam się,że równie szybko przyjdzie czas na następną... :> Tak na marginesie to widać,że coraz lepszy sprzęt biorą polskie firmy-nie mówię tu tylko o Bartku...Jak już trochę pojeździsz to naskrob kilka zdań porównując swoją wcześniejszą do tej.I bezawaryjnych :wink:

P.s:Po ile poduszek na moście posiada reszta Scanii i czy w następnych myślisz o 4 czy 2?

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Twój styl tuningu dobrze wygląda zarówno na klasycznych kabinach Streamline, jak i na NG- to świadczy o ponadczasowości starej szkoły :wink:

Samo auto świetne- wydaje mi się, że to optymalna konfiguracja. Wyposażenie też wydaje sie być złotym środkiem. Bardzo mi się podoba!


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

mam pytanie odnośnie blendy przeciwsłonecznej , to seria czy coś specjalnego ?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2016, 21:20
Posty: 316
Samochód: Daf

Coś innego, wystarczy spojrzeć na pierwsze zdjęcia, że tam siedzi inna blenda :)
Podziwiam tempo rozwoj.
Ps: w jakim/jakich systemach jeżdżą kierowcy ? Bo jak zrozumiałem to szefo pilotuje wszystko zza biurka ?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
Kolejny czarny rumak w stajni... :wink: Dość szybko przyszedł czas na NG i po eksploatacji jej,domyślam się,że równie szybko przyjdzie czas na następną... :> Tak na marginesie to widać,że coraz lepszy sprzęt biorą polskie firmy-nie mówię tu tylko o Bartku...Jak już trochę pojeździsz to naskrob kilka zdań porównując swoją wcześniejszą do tej.I bezawaryjnych :wink:

P.s:Po ile poduszek na moście posiada reszta Scanii i czy w następnych myślisz o 4 czy 2?
Niewiele nim najeździłem, żeby się wypowiadać o tym aucie. Niedługo będę miał okazje zrobić kółko - to może wtedy już się szerzej wypowiem.
Co do kombinacji poduszek, na 4 poduszkach auto dużo bardziej płynie - jednemu sie spodoba, innemu nie.
Cytuj:
Coś innego, wystarczy spojrzeć na pierwsze zdjęcia, że tam siedzi inna blenda :)
Podziwiam tempo rozwoj.
Ps: w jakim/jakich systemach jeżdżą kierowcy ? Bo jak zrozumiałem to szefo pilotuje wszystko zza biurka ?
Różne mamy systemy, ogólnie dostosowane do potrzeb każdego. Jedni są częściej a krócej w domu, inni dłużej w trasie i w domu są 14 dni. Wszystko zależy od ogólnych ustaleń osobno z każdym z chłopaków ;-)
Ja pilotuje tak samo w domu jak i w trasie. Na chwile obecną jestem często w domu, bo robię zmiany na dwóch autach.


Małe odświeżenie, standardowo świąteczny przestój związany z obsługami i naprawami. Do DAFa czeka nowa blenda i dokładka zderzaka, jak tylko zjedzie do Gdańska.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
KINGS NEVER DIE


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Pyszne.
Tam dwa zdjęcia nie są robione na Froscie w"bremenhafenu" ?

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
Pyszne.
Tam dwa zdjęcia nie są robione na Froscie w"bremenhafenu" ?
Żadne ze zdjęć z wcześniejszej aktualizacji nie było robione w Frosta AG, Bremerhaven.

A poniżej czarna stream po małym odświeżeniu, przygotowana do sezonu. NextGen pracuje i ma się dobrze. DAF też zaczął ogarniać po regulacji zaworów. Najbardziej jestem zadowolony z dwóch czarnych Streamline R450. A o NG jeszcze trochę zanim będę się wypowiadał póki co to raptem 4 miesiące pracy za tym autkiem.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i taka ciekawostka:
Obrazek
W sumie fajny obrazek, myślę, że warty pokazania. A komentarz sobie reszta sama dopowie ;-)

Obrazek
Obrazek
(c) Mateusz Kozłowski

Obrazek
(c) Zbigniew Łozyk

Obrazek
(c) Louis Nijs

_________________
KINGS NEVER DIE


Ostatnio zmieniony 06 kwie 2019, 14:24 przez bart, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

SŁAWny jutuber to ile Cię skasował za wspólna fote? ;)


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
SŁAWny jutuber to ile Cię skasował za wspólna fote? ;)

Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk
Taka sama reakcje miałem jak ktoś wskazał to miejsce na parkowanie, pomyślałem sobie ze za chwile będę musiał mu podziękować.

Więc to ja miałem takiego pecha że nasze auta stały razem na DBK, Gdańsk przez 2 dni, co gorsze sławnego transportowca Renault wyjeżdżała pierwsza więc chwile grozy też były. A pamiątkowe foto z tak sławnym autem jakim jest Range T, Sławomira Nasierowskiego - kiedyś będzie warte miliony, tylko muszę poprosić o autograf SN.

_________________
KINGS NEVER DIE


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

W tym temacie zawsze są świetne zdjęcia, nienaganne. Uwielbiam aktualizacje.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

Zdjęcie NextGen przy kamieniu miażdży, życzę żeby za kilkanaście lat zagościło na ścianie w jakimś aucie tak jak czwórka w Streamline ;)

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Robi wrażenie ta flota, nie ma co, a zdjęcia przy kamieniu po prostu świetne. I widzę że również zdjęcie auta które kolega z forum krótko ujeżdżał też tu wylądowało :wink:

_________________
VOLVO FAN!!!


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2016, 16:20
Posty: 157

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
Zgadza się, auto było do oddania, aczkolwiek już sprawa jest nieaktualna. :-)

_________________
KINGS NEVER DIE


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Białą mijałem jakoś po 11 pod Bredą, całkiem fajnie się prezentuje, tutaj ogólnie miło spojrzeć na auta a jak jeszcze jedzie takie na Naszych blachach to w ogóle :)

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


A powiedz mi jak wypada daf w zestawieni ze scanią?? I co sprawiło że pojawił się we flocie zamiast kolejnej skakanki.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
A powiedz mi jak wypada daf w zestawieni ze scanią?? I co sprawiło że pojawił się we flocie zamiast kolejnej skakanki.
DAF to w sumie skutek tego, że auto było potrzebne szybko a nie na zamówienie z 3-4 miesięcznym okresem oczekiwania. Tak się złożyło, ze pojawiła się dostępność kilku takich 530 w najbogatszej opcji jaka przewiduje DAF, stad padło na ten wózek. Za chwilę będzie rok jak u nas śmiga i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Spalanie w porównaniu do R450 Streamline jest znacząco wyższe, nawet niższe spożycie adblue nie ma tu większego znaczenia. Patrząc na koszty serwisu to nie ma rożnicy czy serwisujemy Scanie czy DAFa - wiec opinia że scania jest bardzo droga w utrzymaniu poległa z biegiem czasu.

Poniżej kilka zdjęć aut po Wielkanocnym przestoju:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
KINGS NEVER DIE


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 10 z 14 [ Posty: 280 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 1214 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: