Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 mar 2017, 19:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Temu pytam bo jeśli rzeczywiście to różnica 10k to faktycznie nie ma się co zastanawiać.


Post Wysłano: 13 kwie 2017, 8:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Mijalismy się dzisiaj na A4ce między Pietrzykowicami a Kątami Wrocławskimi. Krzyczałem na radiu ale brak odzewu. Daf rzuca się w oczy :D


Post Wysłano: 23 kwie 2017, 14:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 kwie 2011, 14:28
Posty: 69
Lokalizacja: Lublin

Pewnie tak, nie słyszałem jak mnie wołałeś przepraszam :D jutro popołudniu będę leciał to krzycz :lol: ...Ostatnio często bywam w tych okolicach raz w tygodniu co najmniej.
Cytuj:
Temu pytam bo jeśli rzeczywiście to różnica 10k to faktycznie nie ma się co zastanawiać.
Za cały z osprzętem 15taka trzeba dołożyć więc nie było sensu tym bardziej, że mój osprzęt i głowica były ok.
Jak na razie nie jest źle kilometry się tłucze "nic nie stuka nie puka silnik pracuje idealnie odpala na dotyk" :D


Obrazek


Post Wysłano: 08 maja 2017, 20:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2012, 22:26
Posty: 103
GG: 7563414

Mijanka w tamtym tygodniu w Radomiu. Mrygałem z astry Swiatłami. Fajny dafik rzuca sie z daleka :D


Post Wysłano: 10 maja 2017, 21:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 paź 2012, 19:46
Posty: 16

Siemanko mijalismy się dzisiaj pod rzeszowem około 15:30 byłem niebieskim manem mrugalem światłami


Post Wysłano: 05 cze 2017, 20:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Właśnie chyba się mineliśmy na s8 195 km, leciałeś w stronę Łodzi. Chyba na tel wisiałeś, wiec nie wołałem ;)


Post Wysłano: 08 cze 2017, 21:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Z godzine półtorej temu na a2 też był upatrzony w kierunku wawy. Mnogość halogenów zwraca uwage 8)

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 17 cze 2017, 13:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2014, 23:05
Posty: 18
GG: 44966712

Pytanie z innej beczki osłony stopni sam dorabiałeś czy są gdzieś do zgarnięcia?


Post Wysłano: 23 cze 2017, 22:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 kwie 2011, 14:28
Posty: 69
Lokalizacja: Lublin

Zaglądać łatwo znaleźć czas żeby cokolwiek napisać już trudniej...
Cytuj:
Mijanka w tamtym tygodniu w Radomiu. Mrygałem z astry Swiatłami. Fajny dafik rzuca sie z daleka :D
Kojarzę mijaliśmy się gdzieś na wysokości zakładów Zbyszko. Jeszcze sobie pomyślałem czemu on tam mrugał :D
Cytuj:
Siemanko mijalismy się dzisiaj pod rzeszowem około 15:30 byłem niebieskim manem mrugalem światłami
Nie widziałem jak mrugałeś ale chyba na manika chyba rzuciłem okiem...Jak dobrze pamiętam to taki przybajerowany dosyć dobrze?
Cytuj:
Właśnie chyba się mineliśmy na s8 195 km, leciałeś w stronę Łodzi. Chyba na tel wisiałeś, wiec nie wołałem ;)
Wisiałem na drutach. Wieczorną spowiedź u małżonki odprawiałem :mrgreen:
Cytuj:
Z godzine półtorej temu na a2 też był upatrzony w kierunku wawy. Mnogość halogenów zwraca uwage 8)
Sorki nie wypatrzyłem Ciebie trzeba było krzyczeć na cb.
Cytuj:
Pytanie z innej beczki osłony stopni sam dorabiałeś czy są gdzieś do zgarnięcia?
Kupowałem. Firma Lami-mat (http://www.lami-mat.pl) Zadzwoń tam to Ci powiedzą jak z dostępnością. Ja jakoś trochę musiałem na nie poczekać.


Fotki dla przypomnienia jak wygląda... Lato jest więc na pewno niedługo coś się zadzieje w wyglądzie. Będziemy wrzucać foty. Obiecuję zacznę od przedniego zderzaka bo już nie mogę na niego patrzeć :oops:
Wypatrywać-wołać-komentować

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 23 cze 2017, 22:37
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Pamiętam jak mijaliśmy się na AOW kiedyś. Zagadałeś a ja zamyślony jechałem wtedy chyba na Liberec. ;)

Omaluj co szare pod kolor nadwozia i będzie klasa. Temat zderzaka to legenda Jelcza. Ale ma to swoje plusy w postaci trwałości. Mój zderzak od początku ten sam. Już go z 4 albo 5 razy spawali, klepali a nadal służy. A plastiki się połamią posypią. Można spawać ale jak małe odpryski to szkoda roboty.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 03 lip 2017, 9:46

W zeszłym tygodniu we Wtorek mijaliśmy się na obwodnicy Wrocławia, trochę pogadaliśmy na cb, sprzęcik wygląda elegancko :wink:


Post Wysłano: 08 lip 2017, 8:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2013, 20:51
Posty: 48
GG: 3235587
Samochód: DAF XF E6
Lokalizacja: Jaświły [BMN]

Widziałem Cię we wtorek między Ostrowią Mazowiecką,a Zambrowem.Muszę przyznać,że sprzęt prezentuje się konkretnie!


Post Wysłano: 16 sie 2017, 12:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2016, 15:27
Posty: 6

Obrazek
Zauważony dzisiaj(16.08) w Ujeździe Dolnym po wytwórnią.
Na żywo wygląda super :shock: :shock:


Post Wysłano: 16 sie 2017, 16:22
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Ja zas widziałem tego kamiona w tamten piatek cos przed poludniem jak dolatywałem do trójmiasta. Stałeś przy mcdonaldzie w strone Łodzi na takiej gorce, ale to nie moje strony to nie wiem gdzie to dokladnie było. Prędkość tez mialem przelotowa wiec tylko głowę odwróciłem żeby sobie na sekundę zerknąć :) w zieleni mu do twarzy :)


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 20 sie 2017, 22:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 kwie 2011, 14:28
Posty: 69
Lokalizacja: Lublin

Witam wszystkich zainteresowanych :D Wszędzie gdzie mnie widziano - potwierdzam to byłem ja :lol: Miło czytać, że klamot rzuca się w oczy i zawsze gdzieś go ktoś wypatrzy... Dzięki za pochlebne opinie na temat wyglądu a tym czasem ciągle nad nim pracuję. W tym tygodniu zająłem się naczepą. W porównaniu jak wyglądała na zdjęciach wykonanych przez Kubona w Ujeździe a tych po malowaniu to nie żałuję tego co zrobiłem a efekt pozostawiam waszej ocenie. Przyszły weekend jak czas pozwoli to maluję zderzak w aucie i chyba już nie ma wyjścia tylko tylne nadkola w aucie też muszą pójść w kolor...

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 20 sie 2017, 23:12
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Jak ja uwielbiam pomalowane nadkola w naczepach, w skali od 1/10 dobre 30 :)

Teraz w DAFu tylne nadkola i błotniki przód, innej opcji nie ma... U mnie było podobnie, pomalowałem schodki i błotniki na przodzie, wyjazd z warsztatu i szybka decyzja, obklejamy tył i malujemy!

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 21 sie 2017, 8:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

Jakieś 2 tygodnie temu w Pile na obwodnicy się mijaliśmy chyba [emoji14] ładnie wygląda :)


Post Wysłano: 27 sie 2017, 21:40

To ja ostatnio zagadałem na radyjku koło Trzebnicy :wink:
Autko z daleka rzuca się w oczy.
Do następnego :)


Post Wysłano: 29 wrz 2017, 20:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2015, 23:13
Posty: 88
Samochód: Fh16 580

ja dzisiaj na s1 leciałem czerwoną strzałooo z pomrańczową sukooooo :lol:
na codzień mam srebrne fh16 z tą właśnie naczepą. Z daleka wypa3łem 4 halogeny pod zderzakiem, bardzo zgrabnie to wszystko wygląda, pozdro!
a na tego czerwonego jest koncepcja więc jak wystarczy mi nerwów i czasu to nie będzie taki nudny :x


Post Wysłano: 30 wrz 2017, 12:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2016, 21:20
Posty: 316
Samochód: Daf

A w poniedziałek nie jechales przez Kielce ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: