Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 5 z 9 [ Posty: 167 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 79 Następna
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Kolego, auto niemal doskonałe :) Gratuluję wyczucia smaku i dystansu aby nie przesadzić :) Jeśli chodzi o wierzch to wg mnie tylko i wyłącznie 4 prostokątne halogeny nad szybą :) Krzyż to kwestia gustu, według mnie lepszy by był jakiś typowo skandynawski dodatek taki jak podświetlany bukiecik, lub korona, ewentualnie jakaś pin up girl na przyssawce ;) Hmmm i gdybyś dołem wzdłuż bocznej osłony pociągnął piękną chromowaną rurę a'la Scania V8? ;) Nie chodzi mi o czysty wydech, jedynie o sam wylot z podwójna lub potrójną końcówką ;)

Wnętrze również piękne :) Ja jako wielbiciel pomponów i frendzelków położyłbym na podłodze typowo domowy dywanik w czerwonym lub bordowym kolorze, ale to Twoje auto :) Do zobaczenia gdzieś na szlaku, może znów na Skandynawii ;)

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2011, 18:18
Posty: 260
GG: 0

Mi się te zielone tabliczki nie widzą, wczoraj Cie widziałem przy zjeździe na goleniów, rurkę wieczorem, ja jechałem dołem (dla ułatwienia to ta czerwona scania, sam ciągnik dwa tygodnie temu w poniedziałek rano na S3) ;)

_________________
Recykling 1 tony papieru pozwala oszczędzić 17 drzew, 26 500 litrów wody, od 2,3 m3 miejsca na składowisku śmieci, 320 litrów ropy, 24kg zanieczyszczeń odprowadzanych do atmosfery, 4200 kWh energii- jest to wystarczająca ilość energii, aby zasilić nią przeciętny dom przez 6 miesięcy !


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Cytuj:
Szupek przecież ostatnio o kwadratowych mówiłeś... :roll:
Domów jeszcze folii pomarańczowej to okleimy te cztery sztuki na pauzie :D

Obrazek


Szerokości !
Haha nie no teraz to już postanowione na 100% że będą kwadraty :D do zobaczyska to znów coś przy radiu pogrzebiemy :D
Cytuj:
Kolego, auto niemal doskonałe :) Gratuluję wyczucia smaku i dystansu aby nie przesadzić :) Jeśli chodzi o wierzch to wg mnie tylko i wyłącznie 4 prostokątne halogeny nad szybą :) Krzyż to kwestia gustu, według mnie lepszy by był jakiś typowo skandynawski dodatek taki jak podświetlany bukiecik, lub korona, ewentualnie jakaś pin up girl na przyssawce ;) Hmmm i gdybyś dołem wzdłuż bocznej osłony pociągnął piękną chromowaną rurę a'la Scania V8? ;) Nie chodzi mi o czysty wydech, jedynie o sam wylot z podwójna lub potrójną końcówką ;)

Wnętrze również piękne :) Ja jako wielbiciel pomponów i frendzelków położyłbym na podłodze typowo domowy dywanik w czerwonym lub bordowym kolorze, ale to Twoje auto :) Do zobaczenia gdzieś na szlaku, może znów na Skandynawii ;)
Dzięki bardzo kolego :) co do halogenów to będą prostokąty jednak jak już :) na szybie na razie zostanie tak jak jest ale planowane są delikatne zmiany. Co do rury to zakładać bez przelotu bez sensu :D zatem rura będzie ale przed kołem tylnym :) żeby w oczy się nie rzucało a hałas robiło :) no i ostatnia kwestia dywaników to zostają skóry ponieważ nie trzymają w sobie kurzu brudu itp itd
Do zobaczenia 8)
Cytuj:
Mi się te zielone tabliczki nie widzą, wczoraj Cie widziałem przy zjeździe na goleniów, rurkę wieczorem, ja jechałem dołem (dla ułatwienia to ta czerwona scania, sam ciągnik dwa tygodnie temu w poniedziałek rano na S3) ;)
Ale już z dobre 2 miesiące nie ma zielonych tabliczek,są pomarańczowe :) a no kojarzę kojarzę :) do następnego :)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Witam. Jako że ostatni tydzień był dosyć luźny to był czas porobić kilka rzeczy przy autku więc po kolei :D
Zamontowałem na stałe Holenderskie chodaki na stopniach :) reakcja ludzi na chodniku jak i wyprzedzanych kierowców bezcenna :)
Obrazek
Następnie zabrałem się za zakładanie lampek w międzyosiówki i wymiana tych pod kabiną aby na całym boku były równe :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wczoraj zabrałem się za zakładanie lampek w spojlery. Niestety mam dwie marne fotki gdyż więcej nie mam ponieważ na sam koniec gdy wpinałem naczepę wypadł mi telefon i rozjechałem go!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ale na szczęście karta pamięci ocalała i dzięki temu mam chociaż te foto. Takim akcentem odwdzięczył mi się dosyć udany PIĄTEK 13-STEGO!!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
No i na koniec po kąpieli :)
Obrazek


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Napis "super" moim zdaniem średnio pasuje, nie z powodu, że montują go głównie na Scaniach, ale wizualnie nie wgrywa się w tą atrapę.

Tak to ostatnie mody jak najbardziej na + :)

_________________
Zapraszam na kanał


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 paź 2011, 22:24
Posty: 54
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Lubin

Tak jak kolega wyżej ten napis SUPER w ogóle mi tu nie pasuje.. Poza tym wszystko fajnie. ;)
Powiedz mi jeszcze czym się kierowałeś montując te chodaki na stopniach? :D


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2012, 9:15
Posty: 179
GG: 18174723
Lokalizacja: Ropczyce/Podkarpackie

Ja również zgodzę się z kolegami powyżej, że S-U-P-E-R nie bardzo tu pasuje :)
Lampki na spojlerach muszą się świetnie prezentować w nocy :D
Co do chodaków, to nie mogę się do nich przekonać, ale zawsze to coś nowego :mrgreen:
Jakieś dalsze plany są? Bo jest bardzo ładnie, ze smakiem, i oby tylko nie przesadzić ;)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Więc tak co do napisu super to trochę "dziwna" historia :D otóż miałem taki napis w posiadaniu od dawien dawna(jako młody fan pojazdów marki SCANIA) i miał od oryginalnie z tyłu przyspawane 3 śrubki do przymocowania więc pewnego razu wpadłem na pomysł żeby przymierzyć jak to by wyglądało i włożyłem to w siatkę grillu i gwint na śrubkach teraz się tak zadziera o siatkę że jak szarpnę to wyrwę go razem z nią i tak w sumie napis został bo nie chce się zwalać atrapy :D poza tym po 2 dniach parzenia szef stwierdził że napis zostaje bo ładnie wygląda i pasuje więc tak już jest.(mi osobiście też już ten napis nie przeszkadza i w nie jednej magnum już taki widziałęm a oto fotka na dowód ) I w ten oto głupi sposób napis S-U-P-E-R znalazł miejsce w reni.
Obrazek
Cytuj:
Powiedz mi jeszcze czym się kierowałeś montując te chodaki na stopniach? :D
Cytuj:
Lampki na spojlerach muszą się świetnie prezentować w nocy :D
Co do chodaków, to nie mogę się do nich przekonać, ale zawsze to coś nowego :mrgreen:
Jakieś dalsze plany są? Bo jest bardzo ładnie, ze smakiem, i oby tylko nie przesadzić ;)
Właśnie są dlatego że jeszcze nikt tak nie ma :D mi się to podoba (fajny Holenderski akcent)
Lampki robią robotę jak dorwę lustrzankę to porobię ładne foto co do dalszych planów to są ale oficjalnie z lapmek jest już w 100% wszystko. Teraz czas zabrać się za koła jak i inne okrągłe tematy :D


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

Ostatnie mody jak najbardziej na plus. O napisie "SUPER" już wszystko napisano, ja mogę zaproponować jedynie podmiankę na napis "BESSER" (lepszy) w tym samym stylu wykonany, który mi osobiście strasznie się podoba. :)

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Noooo pomysł z drewniakami świetny :D Biorę to i ściągam patent od Ciebie! :D Rura aż się prosi. A koła? Dekiel wokół śrub w kolor nadwozia i ringi to tego. A myślałeś żeby może zafundować sobie tę klasyczną kierownicę jak w tej niebieskiej ze zdjęcia? W Magnolii wygląda dość ciekawie :D

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2009, 21:43
Posty: 150
GG: 1
Samochód: W124 & XF106 & GH6
Lokalizacja: CRY...

Nooo Panie pojechałeś po bandzie :D Pomyśl jakie zdziwienie budziłyby zamiast tych chodaków czerwone szpile :!: U mnie Helle od Ciebie też już zamontowane w atrapie. Powodzenia w realizacji dalszych planów...


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Cytuj:
Ostatnie mody jak najbardziej na plus. O napisie "SUPER" już wszystko napisano, ja mogę zaproponować jedynie podmiankę na napis "BESSER" (lepszy) w tym samym stylu wykonany, który mi osobiście strasznie się podoba. :)
Wszystko zostało wyjaśnione na PW :D
Cytuj:
Noooo pomysł z drewniakami świetny :D Biorę to i ściągam patent od Ciebie! :D Rura aż się prosi. A koła? Dekiel wokół śrub w kolor nadwozia i ringi to tego. A myślałeś żeby może zafundować sobie tę klasyczną kierownicę jak w tej niebieskiej ze zdjęcia? W Magnolii wygląda dość ciekawie :D
Spoko zakładaj tez ;] Koła to kolejny etap prac nad autem :) kierownica odpada z 3 powodów. Ciężko taką dostać i jest droga. Dwa że trzeba by przerabiać sterowanie z kierownicy od tempomatu itp na osobne klawisze gdzieś na desce...a trzy że dużo też pracy nad samą przeróbką frezu itp. ODPADA.
Cytuj:
Nooo Panie pojechałeś po bandzie :D Pomyśl jakie zdziwienie budziłyby zamiast tych chodaków czerwone szpile :!: U mnie Helle od Ciebie też już zamontowane w atrapie. Powodzenia w realizacji dalszych planów...
Haha no też nie głupie ale to utwierdziłoby jeszcze bardziej ludzi w przekonaniu że kierowcy to zboczeńcy i napaleńcy więc wolę zostać przy chodakach 8) A co do lampek to się cieszę i mam nadzieję że kiedyś gdzieś cię znów wypatrzę albo nawet uda się spocik zrobić :D 3maj sie :)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Gdyby nie agro-szyba byłby to rzeczywiście jeden z najładniejszych pojazdów w Garażu. Niestety coraz więcej lampek też mnie nie przekonuje, jest cienka granica (na której już moim zdaniem stoisz), którą łatwo przekroczyć by zepsuć efekt fajnego oświetlenia. Ja bym zostawił w blendzie, 2 w grillu i ewentualnie cytryny. Resztę bym wywalił, tym bardziej teraz tą z międzyosiówek. Klasyką w Magnum są lampki między kabiną a dołem - ok fajnie, niech te będą, ale reszta - co za dużo to nie zdrowo, ale znów - gusta i guściki...

Napis Super i te śmiechowe chodaczki nic mi nie przeszkadzają, zupełnie mnie nie obchodzą, więc nawet nie zwracam na nie uwagi w całokształcie.
Już wiem natomiast co by się super przydało Magnumie. "Obudowa" grilla w kolor. Srebrny do niczego nie pasuje. Jakby go walnąć w kolor byłaby miazga.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Co do "agro szyby" jak ją nazwales to będzie taka jaka jest, magnum ma duza szybę wiec zrobiłem tak aby jeździło mi się dobrze i przyjemnie. Nie mam pottzeby rekompensowania sobie duza szyba czegos innego. Jeśli chodzi o temat oświetlenia to gdybyś czytał uważnie posty to widział byś że pisałem że nic więcej z lampek nie dojdzie. Ściągać nic nie będę bo robie auto pod siebie i takie mi się podoba. A poza tym na chlopski rozum nie zostawię dziur...no i ostatnia kwestia malowania na czerwono tego co srebrne to już w ogóle nie wchodzi w grę. Przod zleje się wtedy w całość i zostanie malutki grafitowy gril (przypominajac tym samym ta nowa pokrake T oczywiście nie chce nikomu ublizac po prostu nie podobają mi się te auta) a dzięki temu auto jest rozjasnione i wygląda masywniej. Pozdrawiam


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Oj Szupek, Szupek, już się tak nie łap tego AGRO. Dobrze wiesz o co mi chodzi. Zajebiście zrobiłeś auto z zewnątrz i po prostu szyba go psuje, obojętne, czy zrobiłeś ją pod siebie czy nie, to akurat nie ma tu znaczenia ;) Tobie się widzi- to dobrze, bo to Ty tam "mieszkasz i pracujesz", ja oceniam z zewnątrz, konstruktywnie w miarę, wydaje mi się. Po to mamy forum ;)
Cytuj:
gdybyś czytał uważnie
Czytam uważnie posty. Stwierdziłem fakt, że już jesteś na cienkiej granicy, którą jak się przekroczy 2 lampkami więcej to już będzie badziew, nie napisałem, że już ją przekroczyłeś.
Kwestia malowania - przykład holenderski, który podałeś, a sam chciałem Ci go już jakiś czas temu tu wrzucić, zaprzecza Twoim słowom, że dzięki srebrnym wstawkom pojazd jest bardziej masywny - jest dokładnie odwrotnie, masywna byłaby bardziej gdyby tylko grill nie był w kolorze, ale nevermind.

Nawiązanie do Range T mnie nie boli, ja nimi tylko jeżdżę, nie mam jeszcze takiego komfortu jak Ty, że mogę sam dłubać przy "swoim" samochodzie ;)

I nie obrażaj się o AGRO, bo Agro może być też takie ;)
Obrazek

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

Na zdjęciu, które wstawił szupek jest poprzednia generacja Magnumki. Moim zdaniem pomalowane grafitowe elementy postarzyłyby wygląd bo wtedy wyglądałaby właśnie jak E-Tech/DXi. :)

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

wojtas92 okej rozumiem więc wyjaśniłem już myślę wszystko :) żadne lampki już nie dojdą, w kwestii oświetlenia zostaje już tak jak jest aktualnie bez jakichkolwiek zmian. Z szyby owszem zniknie kilka rzeczy ale doją inne bardziej w stylu Holenderskim więc ogólnie ilościowo się nic nie zmieni ale za to może wizualnie w końcu bardziej przypadnie Ci do gustu. Co do AGRO SCANI którą wrzuciłeś to pierwsza liga :D
Przy okazji wrzucam ładniejsze foto z lustrzanki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kolejne mody i fotki już wkrótce :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 maja 2012, 8:02
Posty: 193
Samochód: Volvo Fh16 700
Lokalizacja: Bydgoszcz-UE

To MAGNUM trzeba zobaczyć na żywo aby się wypowiadać:) Ja widziałem i jak dla mnie wielki plus rzuca się w oczy:)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 lip 2011, 11:01
Posty: 325
Samochód: Strzęp
Lokalizacja: LLB

Jak dla mnie napis SUPER jest na "+" , sam miałem zamontować taki napis (te niebieskie magnum "upolowałem" na google ponad rok temu, te niebieskie magnum - kozak)
Mi tylko nie podchodzą 2 rzeczy: falbana i krzyż, reszta jest spoko :]

_________________
Daf & Vovo
viewtopic.php?f=44&t=31972
Magnum
viewtopic.php?f=44&t=40157
http://g2.gangsters.pl/?ref=317


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Ja miałem okazję być wyprzedzonym na s3 przed Szczecinem przez drugiego kierowcę z firmy. Auto czyste i zadbane. Kierowca miał Szupka i szefa pozdrowić ale nie wiem czy pamiętał.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 5 z 9 [ Posty: 167 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 79 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: