Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 maja 2013, 23:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Marka: - Fiat
Model: - Ducato
Moc- 150km
Rok produkcji: - 2012
Przebieg: - 80tyś
Wyposażenie: raczej standard
Kierunki: PL-UK

Głównie jeżdżę po UK. Zabieramy paczki z PL do UK i je rozwożę, później zbieram paczki z UK i albo wożę po UK, albo zabieram do PL. Głównie trasy trwają tydzień/półtora tygodnia, z czego większość to UK.

ObrazekObrazekObrazek
Można i tak :D
Obrazek
Trochę wnętrza:
Obrazek

Teraz stoje pod Tesco w Stansted, a 10km wcześniej na lotnisku miałem rozładunek jakiś 3 skrzynek i dużej palety. Ogólnie staram się zawsze stać pod Tesco, bo jest Wifi i oświetlony parking,a staje pod lampą, choć wiadomo, że w Anglii to różnie bywa.

Dodam jeszcze, że jest to moja pierwsza praca i aktualnie jestem pierwszy raz sam w trasie :)


Post Wysłano: 04 maja 2013, 22:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2008, 15:40
Posty: 172
GG: 13195351
Samochód: Opel Omega Ford Transit 2.4TD Jumbo
Lokalizacja: Kalisz

Fajne ładne autko, podoba mi się ta deska po liftingu.
Pewnie jeszcze o pracy i autku za dużo nie możesz powiedzieć? Ale jak się sprawuje 2.3 w takiej zabudowie? Bo raczej większość tego typu trojaczków to ma 3.0 160/180km, pomykałem kiedyś niedaleko boxerem 2.2HDI w takiej zabudowie to powyżej 90km/h trochę mulisty był. :/


Ostatnio zmieniony 09 maja 2013, 9:12 przez DamLen, łącznie zmieniany 1 raz.
Emotikona to nie znak interpunkcyjny!


Post Wysłano: 05 maja 2013, 0:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Cytuj:
Fajne ładne autko, podoba mi się ta deksa po liftingu :wink:
Pewnie jeszcze o pracy i autku za dużo nie możesz powiedziec :?: Ale jak się sprawuje 2.3 w takiej zabudowie :?: Bo raczej większośc tego typu trojaczków to ma 3.0 160/180km, pomykałem kiedyś niedaleko boxerem 2.2HDI w takiej zabudowie to powyżej 90km/h trochę mulisty był :/
Możecie o pracę pytać, odpowiem na tyle ile będę mógł. Hmm, jest mulisty. Rzeczywiście,chłopaki w 10ep mają już 3L silnik. Tutaj jeszcze paka wystaje ponad kurnik i jest dodatkowy opór powietrza. Ostatnio jak jechałem to mocno wiało to nie dość, że autem bujało na wszystkie strony(to chyba we wszystkich 10ep), to ciężko było się rozpędzić i pod wzniesienia dość szybko opadał z sił. Niestety nie miałem okazji jeździć innym autem dla porównania to też nie mogę tutaj pisać jakie to te ducato jest słabe.

Gadałem ostatnio z starszym gościem, stał też pod tesco identycznym jak mój tylko nie miał boków rozsuwanych i mówił, ze fiaty to słabe auta. Maksymalnie autem jeżdżę 100km/h, ale to przy wyprzedzaniu, a taka średnia prędkość to 90-95km/h

Aktualnie stoje pod Tesco, jak zawsze z resztą(oświetlony parking,wifi,ubikacja,zakupy) w Saffron Walden.


Post Wysłano: 05 maja 2013, 0:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Cytuj:
Aktualnie stoje pod Tesco, jak zawsze z resztą(oświetlony parking,wifi,ubikacja,zakupy) w Saffron Walden.
Uważaj tylko, żeby po paru godzinach nie przyszedł nikt skasować opłatę za parking. Bo w Uk na tych sklepowych parkingach w większości można stać 2-3 godziny, później trzeba bulić. Zazwyczaj jest informacja na tabliczce.
Auto fajne, powodzenia w pracy.


Post Wysłano: 05 maja 2013, 0:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

No właśnie słyszałem o tych płatnych parkinach na Tesco, ale z tego co wiem to w Londynie i w okolicach na strefach obowiązuje takie coś. Teraz właśnie przed wjazdem na Tesco patrze, czy nie ma jakiejś tabliczki informacyjnej, jak na razie nic nie zauważyłem.

Dzisiaj jedynie rano mnie gościu obudził z obsługi Tesco i powiedział, że mogłem stać na noc, ale już mam sobie jechać, bo ludzie się zjeżdżają, a ja zajmuje 4 miejsca parkingowe i zawsze staram się stawać jak najdalej żeby nie przeszkadzać innym.

Dzięki, wzajemnie :)


Post Wysłano: 05 maja 2013, 11:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Mak donaldy,kfc i inne restauracje burgerowe też maja net także też można się przytulic z boku gdzieś. W Calais przy autostradzie przez zjazdem na wagony po prawej stronie jest kfc (widać z autostrady) duży parking z wifi.

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 05 maja 2013, 23:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2008, 15:40
Posty: 172
GG: 13195351
Samochód: Opel Omega Ford Transit 2.4TD Jumbo
Lokalizacja: Kalisz

3.0 160km to krótko ale jechałam z tym że w blaszce L4H2 i z tą starszą deską to nie powiem odpychał się bardzo przyjemnie :P


Post Wysłano: 20 maja 2013, 0:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Może mały aktual ze Szkocji. Zdjęcie robione na powrocie z Inverness. Bardzo fajne miejsce, bo jadąc ponad 100km przez piękne góry i wjeżdżając do Inverness, także dwa w jedym.
Obrazek


Post Wysłano: 12 cze 2013, 9:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 cze 2013, 22:05
Posty: 5
Samochód: ducato, boxer

jakie masz spalanie przy tak delikatnej jezdzie?


Post Wysłano: 12 cze 2013, 12:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Teraz trochę przyśpieszyłem i jadę 95-100km/h :lol:

Spalanie to tak 10.5L pokazuje komputer, ale przy wiatrach które występują dość często to wychodziło mi 11.6L no i wiadomo zależy też jak jestem załadowany.

Może zdjęcie dla małego przypomnienia z jakiegoś zadupia, gdzie nawigacja drogi nie pokazywała, ale przy dojeździe ukazał się piekny dom, a jeszcze piękniejsza dziewczyna w nim mieszkająca :shock:
Obrazek
Tu przy czekaniu na pociąg i pokazanie moich "pięknie" zrobionych tabliczek z papieru :>
Obrazek


Post Wysłano: 31 sie 2013, 23:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2008, 15:40
Posty: 172
GG: 13195351
Samochód: Opel Omega Ford Transit 2.4TD Jumbo
Lokalizacja: Kalisz

Jak tam autko się trzyma? Jak praca do zniesienia jest?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: