Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 cze 2012, 14:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Po przesiadce ze Stara............ KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU............... No wziąłem i jeb*** Ziom to tak byś z malucha do Bentlya wsiadł. Ale pamiętaj że po drodze są jeszcze Peugoty,VW, Audi i BMW i Hondy i z każdą Marką był by progres w fotelach :D A w ciężarówkach fotele w Reni są gdzięś na wysokości VW :)
Wiesz kolego gdybym był na Twoim poziomie intelektualnym i podejściu do mojego posta musiałbym się najpierw zapytać czy ty w ogóle kiedyś siedziałeś za kierownicą ciężarówki i miałeś do czynienia z jakimkolwiek transportem czy może jesteś pseudokierowcą z prawego fotela i ślinisz się na widok każdej Scanii jadącej pod Twoim oknem - bo przecież wielcy kierowcy wypowiadający się na tym forum to zazwyczaj 13sto latki, których tata jeździ i są wielkimi "trakerami". Jako użytkownik forum każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat wystawione przeze mnie auta, ale zaczynam żałować bo jak czytam takie wypociny to mnie choroba bierze. Samochód jest mój, taki kupiłem i nie żałuję. Jeśli ktoś miał niemiłe spotkanie z takim modelem jego problem. Skoro ktoś te samochody kupuje, jeździ nimi i przede wszystkim zarabia pieniądze to znaczy, że mu odpowiadają. Wiadomą rzeczą jest, że kierowca to by najchętniej nowego Actrosa chciał albo inne auto z wyższej półki tyle, że nie każdego stać na taki luksus od razu spokojnie i powoli. Co do foteli to pisałem, że wcześniej nie miałem okazji siedzieć na innych niż dłużej niż tyle co u znajomego powiedzmy w Dafie czy Manie. Sam długo jeździłem Starem i nie uważam tego za ujmę. Żeby tylko każdy pojeździł Starem tyle co ja i miał okazję pod nim leżeć, ubrudzić sobie ręce i wiedzieć co to znaczy praca. Każdy mądry jak usiądzie od razu na nowe auto i go nic nie obchodzi bo serwis przyjedzie i zrobi. Po Kolego podpisie widzę, że masz Forda - tylko sentyment do marki powstrzymuje mnie od krytyki, że mógłbyś mieć przecież BMW przynajmniej, które z tego co wiem wcale takich wygodnych foteli nie mają. I co łyso? Teraz będziesz mnie krytykował? Proszę bardzo. Dobrze, że mam czym pracować i zarabiać na życie w czasach gdy trudno o dobrą pracę.
Cytuj:
Dostałeś od Matyska książkę serwisową do Premiumki :?:
Jo dostałem - cała po francusku;], ale jest i to do samego końca prowadzona. Samochód po przyprowadzeniu był na serwisie i podpięty pod komputer - wszystko w jak najlepszym porządku co mam potwierdzone wydrukami z systemu.

Pozdrawiam


Post Wysłano: 17 cze 2012, 15:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2009, 18:23
Posty: 102
GG: 9805936
Samochód: Renault Premium
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Za ten post masz ode mnie Colę! (Bo na piwo to jeszcze jestem za młody według przepisów :E)

A co do Renii... Mi się podoba. Sam jeździłem taką 2-3 lata jako pasażer i mi bardzo odpowiadała. ;) 440KM daje radę nawet w górzystych terenach Austrii, Włoch czy Francji.
Cytuj:
Premium z ładunkiem 24t pali 30 litrów a i nawet 32
Jak dla mnie to bardzo dobry wynik.

Życzę jak najwięcej bezawaryjnych :)

_________________
MAN TGX XLX 18.440 2015 ;)

17.06.2015 - B


Post Wysłano: 17 cze 2012, 15:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

To ty masz ode mnie przejażdżkę jak będę w Twojej okolicy;] Pozdrawiam


Post Wysłano: 17 cze 2012, 19:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2012, 22:01
Posty: 28
Samochód: Jumper
Lokalizacja: Wrocław

Amen, świetnie powiedziane jabson. Co do auta, to bardzo dobrze, że pozbyłeś się tych naklejek na owiewce, nie wiem, czy napis 'Premium' na globie zostawiłeś, ale jeśli tak - według mnie też powinieneś go usunąć. Chętnie zobaczyłbym kilka zdjęć w dużej rozdzielczości. Oby Renia służyła :)


Post Wysłano: 17 cze 2012, 20:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Dobra Panowie przyznam się - ona jest brudna i dlatego są w małej rozdzielczości żeby sobie wstydu nie robić;] Jutro będzie mycie to i będzie sesja i duże zdjęcia. Mnie też się podoba jak jest bez napisu. Były jeszcze takie na policzkach z przodu, ale to zerwałem w Puławach jak czekałem na załadunek z 2 miechy do tyłu;] Premium na globie zostało, ale jak będę zakładał halogeny i rurę to wyleci. Dzięki wielkie za uznanie moich słów;]


Post Wysłano: 24 cze 2012, 10:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Panowie pytanie - gdzie można w dobrych pieniądzach - alledrogo odpada - kupić blendę nad przednią szybę do Premiumki?


Post Wysłano: 24 cze 2012, 17:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Stary prujesz się jak stare prześcieradło a od mojego poziomu intelektualnego się odpitol bo mnie nie znasz :) Chyba nie zrozumiałeś też tego co chciałem przekazać, widać przekaz pod progowy nie zadziałał. Porównywanie Stara z 80 któregoś tam roku do Premiumki z 2006 to jak ......... Syreny do choćby do nowego OOOOOOO FORDA :) Po prostu dojeb... do pieca i mnie to rozbawiło i troche dystansu do siebie stary bo Ci niedługo żyłka pierdząca pęknie i będziesz miał fotele do prania.


Post Wysłano: 24 cze 2012, 19:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2012, 22:01
Posty: 28
Samochód: Jumper
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
Stary prujesz się jak stare prześcieradło a od mojego poziomu intelektualnego się odpitol bo mnie nie znasz :) Chyba nie zrozumiałeś też tego co chciałem przekazać, widać przekaz pod progowy nie zadziałał. Porównywanie Stara z 80 któregoś tam roku do Premiumki z 2006 to jak ......... Syreny do choćby do nowego OOOOOOO FORDA :) Po prostu dojeb... do pieca i mnie to rozbawiło i troche dystansu do siebie stary bo Ci niedługo żyłka pierdząca pęknie i będziesz miał fotele do prania.
Przecież jabson nie porównuje foteli Stara do foteli Renault, jedynie napisał, że fotele Premiumki mu odpowiadają, a szczególnie jest z nich bardzo zadowolony, ponieważ wcześniej jeździł Starem :roll:


Post Wysłano: 25 cze 2012, 12:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Cytuj:
Stary prujesz się jak stare prześcieradło a od mojego poziomu intelektualnego się odpitol bo mnie nie znasz :) Chyba nie zrozumiałeś też tego co chciałem przekazać, widać przekaz pod progowy nie zadziałał. Porównywanie Stara z 80 któregoś tam roku do Premiumki z 2006 to jak ......... Syreny do choćby do nowego OOOOOOO FORDA :) Po prostu dojeb... do pieca i mnie to rozbawiło i troche dystansu do siebie stary bo Ci niedługo żyłka pierdząca pęknie i będziesz miał fotele do prania.
Przecież jabson nie porównuje foteli Stara do foteli Renault, jedynie napisał, że fotele Premiumki mu odpowiadają, a szczególnie jest z nich bardzo zadowolony, ponieważ wcześniej jeździł Starem :roll:
No widzisz i moje przyczepienie się do Twojego intelektu było uzasadnione bo nie zrozumiałeś o co mi chodziło z fotelami ze Stara. Dystansu do siebie mam dosyć i po prostu denerwuje mnie ciągłe czepianie się Premiumek choć jest ich na drogach a co za tym idzie we firmach dosyć sporo i może się okazać - jeśli jesteś kierowcą - że jutro szef oznajmi Ci, że od następnego tygodnia będą same takie we firmie i co? Zwolnisz się bo Ci auto nie odpowiada? Nie zareagowałbym tak gdybyś też Twoja wypowiedz była na jakimś poziomie, bo jak na razie masz porównania nie przymierzając jak prowadzący program "Na osi" - nie wiadomo skąd i nikogo nie śmieszące. Sam jestem człowiekiem impulsywnym, ale poczucie humoru mam i to duże co ludzie znający mnie wiedzą;] Jakbyśmy się znali to możesz sobie pozwolić na takie komentarze bo po prostu wiem jaki jesteś a tak to przyhamuj trochę. Jak się kiedyś może spotkamy to rozwiejemy swoje wątpliwości. Pozdrawiam i proponuję zakończyć tą dyskusję.

Co do tematu, w którym jesteśmy Renia na razie odpoczywa i czeka na nową dosłownie nową naczepę, która się własnie produkuje;] Pozdrawiam


Post Wysłano: 06 sie 2012, 22:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Jako, że poprzedniego posta nie mogę edytować piszę nowego.

Po dłuższym odpoczynku po pracy u Dudy i rozstaniu z ta spedycją Premium otrzymało nową naczepę - wywrotkę Bodex

Miała być Janmila, ale niestety z 3 tyg oczekiwania zrobiły się 2 miesiące i podziękowaliśmy im za współpracę, ze względu na to, że przyszły żniwa a my potrzebowaliśmy naczepę właśnie na nie ze względu na to, że zajmujemy się skupem zboża.

Naczepa jak już pisałem Bodex o kubaturze 40m3 z klapo drzwiami i szybrami zbożowymi. Kolor srebrny, rama i plandeka czerwone, pierwsza oś podnoszona. Z samochodem prezentuje się genialnie;]

Dzisiaj miałem okazję zrobić zdjęcia podczas rozładunku w Szamotułach a także fotki z odbioru

Pozdrawiam
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 07 sie 2012, 8:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2010, 15:25
Posty: 271
GG: 5598522
Samochód: M.A.N.
Lokalizacja: Gryfino

Z wywrotką super się prezentuje. Tam po swoich okolicach latasz czy po całej Polsce ?


Post Wysłano: 07 sie 2012, 9:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Na razie obsłużę żniwa a potem w Polskę


Post Wysłano: 07 sie 2012, 11:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 gru 2010, 20:11
Posty: 154
Samochód: Tandem
Lokalizacja: Chełmo/Radomsko

Cytuj:
Po dłuższym odpoczynku po pracy u Dudy i rozstaniu z ta spedycją
płacili wam chociaż??

_________________
Za bezpieczny...


Post Wysłano: 15 sie 2012, 23:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Witam ponownie. Renia jak i Bodex dzielnie obsługują tegoroczne żniwa. Po 2 tygodniach jazdy z tą naczepą muszę stwierdzić, że jest OK. Cofanie i ogólna jazda z wywrotką bardzo mnie zadowala - jest zwinna i trochę mniej miejsca potrzeba do zawracania niż ze szmatą tj. firanką. Opcja podnoszonej osi bardzo pomaga - opony na niej mniej się zużywają, skręcanie jest wygodniejsze etc. Mimo, iż moja obecna praca powinna być brudniejsza od jazdy z firaną nic bardziej mylnego - chodzę cały czas czysto ubrany i nie muszę się przebierać do rozładunku i załadunku co miało miejsce poprzednio. Wrzucam dwie fotki z rozładunku pszenicy, dla ciekawskich opcja wysypu szybrami, później wrzucę rozładunek klapą jakby ktoś z bliska nigdy nie uświadczył;] Ostatnie zdjęcie to niemiły fakt, który mnie zasmucił - albo spadła sama - bo raczej jej nigdzie nie zahaczyłem szczególnie, że to prawa strona a po lesie nie jeździłem - albo ktoś jej pomógł na parkingu czyli - obudowa od lusterka. Kłania się Suder i 87 PLN mniej w portfelu plus malowanie na "śrebrno"

Pozdrawiam

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 18 lut 2013, 1:33

witam jabson jak się spisuje premium,może zapodasz nowe foty i odświeżysz temat


Post Wysłano: 22 lip 2013, 22:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Przyszedł czas na malutką i szybką aktualizację :D Temat się zapuścił bo nie miałem jakoś czasu i nastroju do zrobienia aktuala. Premium jak na razie chodzi bez zarzutu. Spalanie w normie także nic dodać nic ująć :D Jesienią woziliśmy buraki i Premium ma mały defekt w postaci pokiereszowanego zderzaka i trochę wstyd to pokazywać, ale cóż... Fotki robione dzisiaj podczas załadunku rzepaku. W najbliższych dniach będzie można spotkać auto w Kruszwicy w zakładach tłuszczowych. Jakość zdjęć nie jest oszałamiająca bo mój HTC ma dosyć słaby aparat, ale sceneria zachodu słońca mnie zmotywowała :D Na jednym ze zdjęć wyrób mojej mamy założony na przedniej szybie :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 23 lip 2013, 8:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Może sie spotkamy w Kruszwicy kolego jak będę tam leciał, chociaż bym nie chciał, bo kolejki tam w sezonie są do przesady. ;) Rok temu tam jeździłem, zobaczymy jak teraz. :D

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 23 lip 2013, 10:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Może sie spotkamy w Kruszwicy kolego jak będę tam leciał, chociaż bym nie chciał, bo kolejki tam w sezonie są do przesady. ;) Rok temu tam jeździłem, zobaczymy jak teraz. :D
Kolejki są super :P ojciec pojechał na noc bo myślał, że będzie szybciej a tu zonk - 60 aut :D

Gdybyś widział auto to nie zdziw się jak za kierownicą będzie facet z wąsami - to mój tato :D jak się uda zrobić jakieś zdjęcia w kolejce to wrzucę :D


Post Wysłano: 28 lip 2013, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Zrobione ukradkiem podczas oczekiwania na wjazd do zakładów tłuszczowych

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: