Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 7 z 7 [ Posty: 121 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 sty 2017, 1:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2009, 13:17
Posty: 215
Samochód: Audi
Lokalizacja: Inowrocław

Cytuj:
http://allegro.pl/scania-400-124l-i6676 ... ml#thumb/3

Znudziła się nowemu właścicielowi? :wink:
Z tego co wiem to nowemu właścicielowi skończyła się robota na to auto, więc podjął decyzję o sprzedaży :wink:
Cytuj:
Siemanko :D To ze mną gadałeś w okolicach Ruchocic około godziny 12-12.30 ;) Nie zdążyłem zamrugać Ci wcześniej bo za późno ogarnąłem, że to auto z forum :D
Za kierownicą siedział tata, ale wspominał, że rozmawiał z kimś z forum :D Jechałeś swoją Rką, tak?
Cytuj:
A ja ciągle mam szczęście do 4ki. Widziana wczoraj w Kruszwicy, trafiła pod patelnię więc nie będzie miała lekko. :mrgreen:

Nowy nabytek zacny, wielu bezawaryjnych kilometrów! :)
Dzięki, 4ka jeździła codziennie w okolice Kruszwicy wozić buraki. Za to Rka codziennie jest w Twoich rejonach, na okrągło ćwiczymy wielkopolske :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 7 z 7 [ Posty: 121 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: