Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 8 z 8 [ Posty: 143 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 8
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 lip 2018, 17:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 20:57
Posty: 366
Samochód: Czerwona Paryżanka 460Dxi
Lokalizacja: Skierniewice

Witam, witam 8) .

Jako iż mi się nudzi zrobiłem dwie superzajbistej jakości foty aktualnie wyglądającej reni.


ObrazekObrazek

Aktualnie ujechane mamy 685.735km, więc 15 i zmiana oleju.

Jejzdzi, hamuje z napraw wymiany był elektro zawór od turbiny i hamulca silnikowego ( coś takiego )

Z gratów doszły zasłony z aksamitu :roll: , jakieś żółte halogeny pod zderzak, pokrowce na fotele i jakieś tam jeszcze pirdoły.

Trasy te same zazwyczaj, Rzeszów a dalej Bydgoszczy, Białystok, Gdynia, powroty na centrum i abarot.


Ojca reni zdjęć aktualnych nie posiadam, u niego przy tym samym przebiegu wymienione zostało sprzęgło, trochę szybko może dlatego że pod silosem chodziła po Hiszpanii i Portugalii?.

Będę mial coś więcej, postaram się wrzucić, pozdrawiam.

_________________
" Home is where the heart is "


Post Wysłano: 10 lip 2019, 14:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 20:57
Posty: 366
Samochód: Czerwona Paryżanka 460Dxi
Lokalizacja: Skierniewice

Powitać :).

Czas na małą aktualizacje więc od początku.

1. Praca. Obecnie jeździmy z ojcem po całej Polsce między magazynami, wyjazd z Błonia linia w kraj i następnego dnia zjazd na błonie, tak że do zobaczenia na kraju.


2. Sprawy mechaniczne. Od ostatniej mojej awarii nastawnika turbiny rok temu nic się nie działo, w weekend majowy w obydwu reniach wymienione zostały wiązki na wtryskach, rury od intelcollera, tuleje pod wtryskami, czujniki ciśnienia oleju i chłodzenia denka tłoka + zawory.
W mojej dodatko wymieniono zawór górski, ponieważ utrwala się klapka.

W maju zostały również zakupione nowe opony na os prowadząca oraz nowe szerokie felgi.
Przebieg na dzień dzisiejszy to 779 tys km, u ojca tysiąc lub dwa mniej.


3. Modyfikacje. Założyłem kilka lampek w mojej ulubionej barwie, "koguty" 😁, na naczepe (brak fotek) 4 obrysy po rogach pomarańczowe wszystko delikatnie bez przesady bo to tylko premium.

Zdjęć wnętrza nigdy chyba nie wstawiłem, tak to wygląda.

Pozdrawiam.



ObrazekObrazekObrazek


ObrazekObrazekObrazek

_________________
" Home is where the heart is "


Post Wysłano: 15 gru 2019, 23:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2012, 12:57
Posty: 195
Samochód: Scania R500 \8/ TOPLINE
Lokalizacja: NO

Odkopiemy troche, a co tam. 8) Premiumka ladna, widac ze zadbana przez Ciebie no i pomodzona z gustem. :D Ps. sprawdz priv. :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 8 [ Posty: 143 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 8


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: