Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 5 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 751 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 lis 2011, 1:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Cytuj:
Volvo od Ben van der Walle, czyli woziło zwierząta. Kawałek świata widziało...
Auto szybko opuściło Holandię bo pewnie przed 2000. Wnioskując po czarnych tablicach. Ciekawi mnie przebieg tego auta ,pewnie coś około 2mln będzie.
Ojciec tego popaprańca który mi sprzedawał to auto twierdził że zabierał to z holandii jak miało 170000km przebiegu na tą chwilę to myślę że będzie miało około 1,2 mln km - auto chodziło pod niskopodwoziówką i wyglądało na to że woziło jakieś kombajny , traktory i inne wynalazki na ich mega komis ...

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 11 lis 2011, 1:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 21:06
Posty: 142
GG: 7602522
Samochód: Volvo.
Lokalizacja: Godynice [ESI]

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Volvo od Ben van der Walle, czyli woziło zwierząta. Kawałek świata widziało...
Auto szybko opuściło Holandię bo pewnie przed 2000. Wnioskując po czarnych tablicach. Ciekawi mnie przebieg tego auta ,pewnie coś około 2mln będzie.
Ojciec tego popaprańca który mi sprzedawał to auto twierdził że zabierał to z holandii jak miało 170000km przebiegu na tą chwilę to myślę że będzie miało około 1,2 mln km - auto chodziło pod niskopodwoziówką i wyglądało na to że woziło jakieś kombajny , traktory i inne wynalazki na ich mega komis ...
170000 To zabrali te auto jak miało troszkę ponad rok pewnie. Zdziwiło mnie to ,ogólnie musisz poświęcić trochę czasu i będzie wyglądać :)

_________________
viewtopic.php?f=44&t=23223


Post Wysłano: 11 lis 2011, 9:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Myślę, że miało więcej niż rok jak przyjechało do Polski, bo widzę stare zagłówki w fotelach... Pewnie na tunelu jeszcze jest skrzynka i kierownica rodem z F'ki ;p

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Post Wysłano: 11 lis 2011, 9:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Przednie koła zmieniał na Twoją prośbę? Szkoda że pozbyłeś się takich ładnych aluminiowych felg.. Poza tym, przecież zaliczka ma to do siebie, że jest zwrotna - jeśli w takim razie koleś tak przygrał sobie to można było się wycofać.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 11 lis 2011, 12:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Kolego nie przejmuj się wszystko pomalutku naprawisz i skompletujesz po swojemu sam to kiedyś przerabiałem w swoim f90 i dopiero teraz jest tak jak powinno. :wink:
Ogólnie autko wizualnie wygląda ładnie trzeba troszkę przy nim posiedzieć i będzie śmigać jak poczciwa efka :wink:

_________________
MAN


Post Wysłano: 11 lis 2011, 20:15
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Może aż tak zle nie będzie,jak ogarniesz mniej więcej to napisz co nieco :wink:


Post Wysłano: 11 lis 2011, 21:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2009, 23:24
Posty: 463
Lokalizacja: Ryki

Cytuj:
Poza tym, przecież zaliczka ma to do siebie, że jest zwrotna
Tiaa, ja np bym Ci nie zwrócił.

Od czasu wypłaty zaliczki do odbioru auto jest zarezerwowane. Jeżeli byłby inny klient w tym czasie, chętny do kupna od zaraz, sprzedający mówi, że zarezerwowany. A jak się rozmyślisz, to on jest w plecy, bo mógł de facto sprzedać.

Co do volva, to życzę powodzenia w pracach, no i najpierw bezawaryjnego zjechania :wink:


Post Wysłano: 11 lis 2011, 22:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Cytuj:
Cytuj:
Poza tym, przecież zaliczka ma to do siebie, że jest zwrotna
Tiaa, ja np bym Ci nie zwrócił.
Jeśli zaliczka jest potwierdzona umową, to sprzedający musi ją zwrócić, jeśli np. w tym czasie sprzedał ten samochód. Co innego z zadatkiem, wtedy pieniądze przepadają.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Ostatnio zmieniony 11 lis 2011, 23:01 przez eRKaZet, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 11 lis 2011, 22:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:
Cytuj:
Poza tym, przecież zaliczka ma to do siebie, że jest zwrotna
Tiaa, ja np bym Ci nie zwrócił.

Od czasu wypłaty zaliczki do odbioru auto jest zarezerwowane. Jeżeli byłby inny klient w tym czasie, chętny do kupna od zaraz, sprzedający mówi, że zarezerwowany. A jak się rozmyślisz, to on jest w plecy, bo mógł de facto sprzedać.
Na to są odpowiednie przepisy. Jeśli na jakimś kwicie potwierdzającym wręczenie zaliczki jest napisane ZALICZKA to sprzedający ma obowiązek ją zwrócić gdy kupujący się rozmyśli. Natomiast jeżeli jest napisane ZADATEK to tak jak napisał eRKaZet - kasa przepada.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 12 lis 2011, 14:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Tak więc volvo przetransportowane 500km przez polskę :) Z niespodzianek : delikatny wyciek z chłodnicy i na tą chwilę to tylę . Lece na baze podłubać przy nim co by zaczął jakoś wyglądać od str technicznej i wizualnej . :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 12 lis 2011, 16:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2009, 23:24
Posty: 463
Lokalizacja: Ryki

Igor, faktycznie, masz rację, zwracam honor. :wink:

Po trasie byłem niewyspany i tak wyjechałem z koksem. :mrgreen:


Post Wysłano: 12 lis 2011, 16:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lut 2011, 14:07
Posty: 51
GG: 1
Lokalizacja: Zgierz

Według mnie to głupio zrobiłeś z tymi autami ,najpierw kupiłeś magnumke ,przy której też musiałeś sporo błędów sprostować ,a po 2 miesiącach sprzedałeś i kupiłeś kolejnego antyka ,jeszcze gościu wykorzystał to że tobie się z tymi zakupami tak śpieszyło że nawet nie sprawdziłeś czy ci nie włożył silnika od stara.


Post Wysłano: 12 lis 2011, 22:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Według mnie to głupio zrobiłeś z tymi autami ,najpierw kupiłeś magnumke ,przy której też musiałeś sporo błędów sprostować ,a po 2 miesiącach sprzedałeś i kupiłeś kolejnego antyka ,jeszcze gościu wykorzystał to że tobie się z tymi zakupami tak śpieszyło że nawet nie sprawdziłeś czy ci nie włożył silnika od stara.
Kolego wbrew pozorom w magnumke dużo kasy nie włożyłem tylko trochę grzebaniny a jednak sprzedałem ją za pieniądze za które idzie kupić magnumkę dużo nowszą , pozatym przez 5 miesięcy kiedy ją miałem jeździła i zarabiała jednak spalanie nie było zadowalające ... Fh fakt wtopiłem trochę ale po głębszych oględzinach dziś nie ma tragedii - doszedł jeszcze temat webasta bo ta .... ( brak mi słów żeby go już nazwać ) wyjęła puszkę strującą i potencjometr od temperatury . Prawda jest taka : Handlowałem autami przez jakieś 5 lat przed tym jak się wziąłem za transport , przewinąłem jakieś 150 samochodów w tym okresie i nigdy ale prze nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak w tym przypadku ... Trudno trzeba wziąć to na klatę ogarnąć auto i zarabiać pieniążki . Co do ANTYKÓW mam to na co mnie stać ! nie wpieprzam się w żadne leasingi bo mam je głęboko w .... . Mam gdzieś mieć nowe auto w którym serwis kosztuje fortunę , wolę mieć stare auto które nie straci na wartości przez rok użytkowania aż tak dużo co nowe auto i tyle .

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 13 lis 2011, 11:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

No to Kolego DAKER ten sprzedawca przeszedł samego siebie jak można tak rozszabrować auto, ja jak sprzedaje auto to zostawiam wszystko tak jak jest ostatnio sprzedawałem osobówkę to nawet CB radio zostawiłem :wink:
Fakt teraz trzeba trochę włożyć same czujniki temp i przegrzania gdzieś w granicach 500zł zobacz jeszcze czy pompki dziad nie wykręcił bo też dużo kosztuję :wink:

_________________
MAN


Post Wysłano: 13 lis 2011, 12:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Jeśli chodzi o webasto to mam kompletnego air topa 2000 wyjętego z fh które kiedyś kierowca nam rozbił , żałuję że sprzedaliśmy go w całości tak jak był bo teraz kilka rzeczy by się przydało . Uwierzcie mi że ja mściwy nie jestem ale ten frajer jeszcze będzie żałował tej sprzedaży , od poniedziałku się za niego biore .

Tak to wyglądało wczoraj pod blokiem z rana :

Obrazek

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 13 lis 2011, 13:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lut 2010, 11:32
Posty: 207
GG: 2251162
Samochód: Man Tga
Lokalizacja: Szczecin

Volvo już nie jest tak ładne bo szerokich kapci nie ma :mrgreen: ale wierze że jeszcze będzie ładne.


Post Wysłano: 13 lis 2011, 13:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

DAKER odnośnie "efki". Sam gdybym zobaczył to auto na żywo, uwierz bardzo pochlebnie bym je komentował. Mój ojciec zaczynał karierę od niebieskiego F10, które cholernie miło wspominamy. Jestem pełen podziwu, że te auto wygląda tak jak wyglądać powinna legenda tego sport, którą bezdyskusyjnie modele serii F są. Szacun! :)

Odnośnie FH12. Bardzo fajne autko, rocznik pewnie 98/99 bo wtedy model FH12/16 przeszedł lift otrzymując min. biało-pomarańczowe kierunki, nowy wyświetlacz komputera i inne pierdółki. Autko prezentuje się dobrze i znając Twoje zacięcie będzie jeszcze lepiej. Oby trudy związane z zakupem rekompensował D12C 380.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 13 lis 2011, 15:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2010, 17:00
Posty: 369
GG: 5566870
Samochód: scania
Lokalizacja: Jędrzejów

ja juz miałem do czynienia z takimi złodziejami, bo inaczej tego nazwać nie można. przy ostatnim zakupie musiałem czekać na auto miesiąc czasu bo jeszcze pracowało a własciciel nie miał nowego. Więc zostawiłem zaliczkę zrobiliśmy umowę, stan auta udokumentowałem fotografiami - porobiłem zdjęcia wszystkiego co się da. później każdy brakujący element albo wrócił do auta albo zapłacił mi za niego. i nikt nie ma pretensji do siebie. Takiego Ch**a to trzeba rozgłosić na cały kraj, aby juz nikogo nie oszukał, choć pewnie zrobi to nie raz.

_________________
http://campaign.scania.com/v8/
http://www.youtube.com/watch?v=lC9t524ddW0
http://www.youtube.com/watch?v=jjAPIDTO6RA
skup-rewal.pl


Post Wysłano: 13 lis 2011, 18:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Widzę, że tabliczki już są :) Teraz działać nad wozem, kiedy przewidujesz ruszyć już i zacząć robić robotę, bo jednak masz przestój, czy Fka ciągle lata? Jakie kroki masz zamiar podejmować, w kierunku tego sprzedawcy?

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 13 lis 2011, 18:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Levuss przyjrzyj się dokładnie i przeczytaj wszystko jeszcze raz, kierunki były białe ale sprzedawca znów wsadził przedliftowe pomarańczowe, zagłówki są jeszcze starego typu, to na pewno nie ejst 98/99 rok.


Ale ogólnie Volvo bardzo mi się podoba, do tego ta czarna tablica dodaje takiego uroku, szkoda ze nie może taka zostać...

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 5 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 751 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: