Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 4 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 651 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 paź 2011, 22:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

No i tydzień oblatany - na koniec robiliśmy z ojcem w duecie ( na dwa auta ) bydgoszcz - turek . Traska szybka miła i przyjemna - powrót na puściocha :) - kilka fotek :


Obrazek

Po dotarciu na miejsce do Turka ekipa która nas ładowała w Bydgoszczy wzięła się za zrzut :) : najpierw senior :

Obrazek

Obrazek

później ja :) :

Obrazek

później polecieliśmy " dokończyć " dziewiątkę :) :

Obrazek

Obrazek

No i dróżka do domu - ojciec mi trochę odskoczył tak więc miałem okazję pyknąć mu fotkę na dole ślimaka :

Obrazek

No i na bazie porozchaczani chowamy się na halę :

Obrazek

Obrazek

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 30 paź 2011, 22:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 cze 2007, 14:11
Posty: 639
GG: 2158946
Samochód: Fiat CC 700 31PS
Lokalizacja: DK1 SPS

Grzechem byłoby pozbycie się tego Volva-coś pięknego, klasa sama w sobie :D

_________________
B-8.12.2010
C-6.02.2013
C+E-23.07.2013
KW-11.03.2013


Post Wysłano: 30 paź 2011, 22:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Grzechem byłoby pozbycie się tego Volva-coś pięknego, klasa sama w sobie :D
Miło czytać takie komentarze :) jednak niektórzy jak np pan z niebieskiego tga który był wyprzedzany między koninem a strzelnem stwierdził na radiu : " Gdzie się tym emerytem pchasz takie auta to już u turków dawno powinny nawadniać pustynie ... ", jednak później ja go jeszcze obleciałem i mu wyjaśniłem co jest 5 a co 10 :) i zwrócił honor bo okazało się że też na pusto leci :) i niestety man trzystuparokonny wysiadał , w inowrocławiu na światłach stojąc koło fki powiedział tylko " ty... ale jednak ładna ta f-ka ... :) co było strasznie satysfakcjonujące .

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 30 paź 2011, 23:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Co jak co, ale w odróżnieniu do poprzednich zdjęć wygląda lepiej, może to za sprawą tego, że ma zdjęcia z podczepioną naczepą :) Widzę, że zainwestowałeś w ledowy napis do dziadka, mam na ich punkcie fioła, w każdej ciężarówce mi się podobają, jako ozdoba.
Jak sprawuje się firana?

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 31 paź 2011, 9:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Naczepa to jeszcze hitlera pamięta :) a jeśli chodzi o ledy to kupiłem je a po dwóch dniach do fh które chciałem kupować jednak wyszło tak że kupiłem renówkę ... zbyt późno się ogarnąłem i mi z przed nosa uciekło i wyszło jak wyszło . Teraz nie mogę znaleźć nic rozsądnego do renówki wszystko co jest na allegro wygląda jakoś dziwnie ... . Jeśli chodzi o firankę to jak narazie bez zarzutu - cały tydzień z nią jeździłem i odziwo nic nie wyskoczyło także jest ok :) dziś jadę przesmarować dach , podłączyć jedną str obrysówek bo nie świecą i najprawdopodobniej odmalować zderzak :) pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 02 lis 2011, 19:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Temat magnumki już nie aktualny bo magnumka sprzedana - pojechała pod ural ... :) trwają poszukiwania czegoś innego - może wkońcu volvo :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 02 lis 2011, 19:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 wrz 2011, 17:46
Posty: 15
GG: 38240430
Samochód: DAF XF

Kolego a powyciągałeś z Renaty te dywaniki czy półkę bym chętnie od ciebie coś kupił.

_________________
Nasza Broń To Nasza Pasja."Firma"


Post Wysłano: 02 lis 2011, 19:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

kurcze pieczone jedynymi rzeczami jakie zostały w kabinie to półka i dywany ...

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 02 lis 2011, 19:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Volvo jest świetne, jeszcze Ci nie komentowałem, ale robi ono na mnie ogromne wrażenie. Szacunek za to, że w ogóle go trzymacie, wkładacie w niego tyle roboty i dzięki wam można takie cacka spotkać na drodze a nie tylko na 'Retro truck festach' :D
Cytuj:
jednak niektórzy jak np pan z niebieskiego tga który był wyprzedzany między koninem a strzelnem stwierdził na radiu : " Gdzie się tym emerytem pchasz takie auta to już u turków dawno powinny nawadniać pustynie ... ", jednak później ja go jeszcze obleciałem i mu wyjaśniłem co jest 5 a co 10 :) i zwrócił honor bo okazało się że też na pusto leci :) i niestety man trzystuparokonny wysiadał , w inowrocławiu na światłach stojąc koło fki powiedział tylko " ty... ale jednak ładna ta f-ka ... :) co było strasznie satysfakcjonujące .
A to już wieśniak, który ma TGA i myśli, że pan autostrady. :D Ale sam widzisz, okazał skruchę. :U

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 02 lis 2011, 20:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 wrz 2011, 17:46
Posty: 15
GG: 38240430
Samochód: DAF XF

Cytuj:
kurcze pieczone jedynymi rzeczami jakie zostały w kabinie to półka i dywany ...
No to lipa.A napisz mi na gg 38240430 co wogóle z rzeczy zostawiłeś.

_________________
Nasza Broń To Nasza Pasja."Firma"


Post Wysłano: 03 lis 2011, 1:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sty 2011, 23:04
Posty: 8
GG: 0
Lokalizacja: BL

Ehhh te Volvo prawdziwe cudeńko aż nie chce się wierzyć że cały czas wykonóje swoją prace ,ale w końcu to Volvo prawdziwe Volvo nie dotknięte jeszcze to pier...(niczek) ekologią

_________________
Dużo czytam mało piszę


Post Wysłano: 04 lis 2011, 19:36
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

A co tak nieoczekiwanie Magnumkę opchłeś jak można wiedzieć :?:


Post Wysłano: 04 lis 2011, 21:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2009, 23:24
Posty: 463
Lokalizacja: Ryki

Cytuj:
Volvo jest świetne, jeszcze Ci nie komentowałem, ale robi ono na mnie ogromne wrażenie. Szacunek za to, że w ogóle go trzymacie, wkładacie w niego tyle roboty i dzięki wam można takie cacka spotkać na drodze a nie tylko na 'Retro truck festach' :D
Cytuj:
jednak niektórzy jak np pan z niebieskiego tga który był wyprzedzany między koninem a strzelnem stwierdził na radiu : " Gdzie się tym emerytem pchasz takie auta to już u turków dawno powinny nawadniać pustynie ... ", jednak później ja go jeszcze obleciałem i mu wyjaśniłem co jest 5 a co 10 :) i zwrócił honor bo okazało się że też na pusto leci :) i niestety man trzystuparokonny wysiadał , w inowrocławiu na światłach stojąc koło fki powiedział tylko " ty... ale jednak ładna ta f-ka ... :) co było strasznie satysfakcjonujące .
A to już wieśniak, który ma TGA i myśli, że pan autostrady. :D Ale sam widzisz, okazał skruchę. :U
Mogę się założyć, że to nie było jego TGA, tylko firmy, w której pracuje.
Z takimi i ja się spotkałem. Cfaniaki :roll:


Post Wysłano: 05 lis 2011, 0:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Ehhh te Volvo prawdziwe cudeńko aż nie chce się wierzyć że cały czas wykonóje swoją prace ,ale w końcu to Volvo prawdziwe Volvo nie dotknięte jeszcze to pier...(niczek) ekologią
Dokładnie kolego prawdziwe mechaniczne konie :) aż chce się jeździć ... :)
Cytuj:
A co tak nieoczekiwanie Magnumkę opchłeś jak można wiedzieć :?:
A rozumiesz wystawiłem dla jaj magnumkę na mobile de bo niby była fajna ale jednak jeżdżąc nią nie czułem się jak w prawdziwej ciężarówce tylko jak w kiosku aldi :) bez urazy dla posiadaczy magnumek . Jak tylko miałem okazję zasiąść w efce to czułem że jadę - szczerze to 420km w magnumie jechało jak 360km we volvie . Dziś byłem w sztumie oglądać fh 420km ... powiem tak motor ok a reszta to normalnie zwłoki przeraziłem się że auto świeższe o prawie 15 lat od fki można doprowadzić do takiej ruiny ( na wszystkie wskaźniki działał tylko obrotomierz ...) wszystko połamane krzywe pukające itp ... tragedia poprostu ... tak więc poszukiwania fh trwają ...
Cytuj:
Cytuj:
Volvo jest świetne, jeszcze Ci nie komentowałem, ale robi ono na mnie ogromne wrażenie. Szacunek za to, że w ogóle go trzymacie, wkładacie w niego tyle roboty i dzięki wam można takie cacka spotkać na drodze a nie tylko na 'Retro truck festach' :D
Cytuj:
jednak niektórzy jak np pan z niebieskiego tga który był wyprzedzany między koninem a strzelnem stwierdził na radiu : " Gdzie się tym emerytem pchasz takie auta to już u turków dawno powinny nawadniać pustynie ... ", jednak później ja go jeszcze obleciałem i mu wyjaśniłem co jest 5 a co 10 :) i zwrócił honor bo okazało się że też na pusto leci :) i niestety man trzystuparokonny wysiadał , w inowrocławiu na światłach stojąc koło fki powiedział tylko " ty... ale jednak ładna ta f-ka ... :) co było strasznie satysfakcjonujące .
A to już wieśniak, który ma TGA i myśli, że pan autostrady. :D Ale sam widzisz, okazał skruchę. :U
Mogę się założyć, że to nie było jego TGA, tylko firmy, w której pracuje.
Z takimi i ja się spotkałem. Cfaniaki :roll:
Ja na takich mówię karinktony :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 11 lis 2011, 0:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

No i fh kupione ... szczerze chyba zaliczyłem wtopę - co okaże się jutro jak będę nim wracał z mielca ... 380 w globie kupione od szabrownika który nie omieszkał wydłubać nawet obrysówek z osłon ... Historia ma się tak : Auto oglądałem w poniedziałek w pysznicy koło stalowej woli , zaliczkowałem bo musiał zdjąć koła naczepówki z napędu , viatole cb radia itp... , umówiłem się z nim na wtorek , auto odbierałem we wtorek około godz 17 gdzie było już ciemno , obejżałem z grubsza i pojechałem później okazało się że : zamienił klosze od kierunków na pomarańczowe , zawór od ręcznego - ten leci , fotel kierowcy - nie działa , blende - pęknięta obrysówki z osłon - wyjął i pewnie w pip innych rzeczy które się objawią w trakcie eksploatacji ... oto kilka fotek : z otomoto bo auto przeprowadziłem do kuzyna do mielca i jutro po nie wracam z kumplem który będzie wracał osobówką ... Miejmy nadzieję że dojedzie te 500 km bez problemu ... Myślę że z czasem dojdę z nim do ładu . Odrazu przestrzegam przed tym popaprańcem i robieniem z nim jakich kolwiek interesów :

K.M.U.T. - Pysznica
WOLNOŚCI 4, SŁOMIANA 37-403 PYSZNICA
tel.: +48 606812511 +48 604248207

Trzy foty z otomoto tego wechikułu który kupiłem ... :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 11 lis 2011, 0:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 cze 2007, 14:11
Posty: 639
GG: 2158946
Samochód: Fiat CC 700 31PS
Lokalizacja: DK1 SPS

Ja bym się rozejrzał za jakąś ciekawą i zadbaną F12, bo to już macie sprawdzone i widzę, że sobie chwalicie :D Wprawdzie stare ale nie do zajechania :wink:

_________________
B-8.12.2010
C-6.02.2013
C+E-23.07.2013
KW-11.03.2013


Post Wysłano: 11 lis 2011, 0:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Na zdjęciach tragicznie nie wygląda, ale skoro mówisz, że ogołocił wóz jak się tylko dało, to aktualnie nie wygląda zapewne ciekawie. Pokazuj zdjęcia już u siebie, oczywiście jak je tylko sprowadzisz. Jak się ma od strony mechanicznej? Tak w ogóle, opłacało Ci się sprzedawać Magnumkę, poszła chociaż za więcej niż kupiłeś?

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 11 lis 2011, 1:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Volvo od Ben van der Walle, czyli woziło zwierząta. Kawałek świata widziało...


Post Wysłano: 11 lis 2011, 1:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Ja bym się rozejrzał za jakąś ciekawą i zadbaną F12, bo to już macie sprawdzone i widzę, że sobie chwalicie :D Wprawdzie stare ale nie do zajechania :wink:
F-ka owszem ale w takim stanie jak nasza zielona a takich już jest jak na lekarstwo ... No i nie oszukujmy się we wnętrzu fki widać już upływ lat związany z designem wnętrza .
Generalnie f-ka ma drobne problemy ... po wymianie oleju ciśnienie na wolnych zeszło do 3,5 atmosfery i w aucie już jest zwalona micha i wyjęte panewki ... także że tak delikatnie powiem średni tydzień mam ...
Cytuj:
Na zdjęciach tragicznie nie wygląda, ale skoro mówisz, że ogołocił wóz jak się tylko dało, to aktualnie nie wygląda zapewne ciekawie. Pokazuj zdjęcia już u siebie, oczywiście jak je tylko sprowadzisz. Jak się ma od strony mechanicznej? Tak w ogóle, opłacało Ci się sprzedawać Magnumkę, poszła chociaż za więcej niż kupiłeś?
na pierwszy rzut oka źle nie jest ale dobija mnie to że trzeba jeszcze duużo pracy włożyć żeby było po mojemu - przedewszystkim usunąć usterki i ewentualne braki a to niestety troszkę wyjdzie - ale myślę że tragedii nie będzie trochę mojej pracy przy nim i zacznie przypominać auto .
Jeśli chodzi o magnumkę to poszła za takie pieniądze że szło by kupić magnumkę z 99roku także myślę że przy dzisiejszych cenach tych aut z tego roku nie jest to zły uzyskany wynik . :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 11 lis 2011, 1:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 21:06
Posty: 142
GG: 7602522
Samochód: Volvo.
Lokalizacja: Godynice [ESI]

Cytuj:
Volvo od Ben van der Walle, czyli woziło zwierząta. Kawałek świata widziało...
Auto szybko opuściło Holandię bo pewnie przed 2000. Wnioskując po czarnych tablicach. Ciekawi mnie przebieg tego auta ,pewnie coś około 2mln będzie.

_________________
viewtopic.php?f=44&t=23223


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 4 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 651 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: