Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 4 z 63 [ Posty: 1243 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 663 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 sty 2011, 10:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Witam!
Cytuj:
Kolego macie Cierpliwość ja bym oddał ten blok do szlifowania i był by święty spokuj a kleje za dużo nie dadzą. A szpilki trzeba wymieniać po każdorazowym ich odkręceniu nie wolno ich dwa razy zakręcać
W Białymstoku nie ma konkretnych serwisów, które by to zrobiły, nawet jak dodałem zdjęcia z serwisu Renault (na pierwszej stronie) to na forum zaczęły się śmiechy, że to jest jakiś warsztat. Znajomy w Scanii oddał blok do szlifowania to po pierwszej trasie zatarł silnik. Przez te wszystkie wymiany uszczelek to dopiero pierwszy raz wymienilismy szpilki, zawsze próbowali je szlifować i zakładali te co były wcześniej.
Cytuj:
witam Widzę że renia bardzo ale to bardzo dopieszczona . A co do ciebie JOKERR widać że jesteś spoko gość po tym ja dbasz o swoją ciężarówke
Ja mogę dbać o nią wizualnie a mechanicznie to dba o nią tato, traktuje ją jak swoją córkę :lol:
Cytuj:
Czemu halogeny zasłoniliście ?
Bo tak trzeba było, policja miała wątpliwości czy nie jest ich tam przypadkiem za dużo i czy w ogóle mogą tam być.

Czas na przypomnienie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ładunek: Płyty wiórowe 165 sztuk 2,48m, 4,4 m, masa 21 ton

Obrazek
Obrazek

Stare zdjęcie z dostawy lodowiska miejskiego w Białymstoku
Obrazek

Takie miałem widoczki okolice Grajewa:
Obrazek

Zapraszam

_________________
8)


Post Wysłano: 29 sty 2011, 15:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sty 2011, 14:01
Posty: 184
Samochód: Partner 1.6 HDI, MB Coupe 3.0 24V
Lokalizacja: Wasilków

No no, widzę że Białystok, Renia się przyjemnie prezentuje pomimo, że niedługo 18te urodziny :P
Pozdrawiam :D

_________________
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...


Post Wysłano: 11 lut 2011, 18:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Witam!
Cytuj:
niedługo 18te urodziny
18 urudziny będzie świętować 4 maja 2012 roku. Więc jest jeszcze bardzo młoda.

Żeby nie było, że zawsze taka brudna a już wchodzi w dorosłe życie to jak każda panienka musi być zadbana, więc po 4 godzinach oto taki efekt:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na salonach też bywamy
Master Truck 2009. Kto był ten widział. :>
Obrazek

Zapraszam do komentowania.

_________________
8)


Post Wysłano: 12 lut 2011, 12:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 gru 2009, 16:01
Posty: 83
GG: 0

No umyta=piękna :lol: 4 godziny mycia, ale jaki za to efekt.


Post Wysłano: 12 lut 2011, 21:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2011, 22:29
Posty: 133
GG: 0

No nie to auto po umyciu . W naczepie to nie macie przypadkiem słabo napiętej plandeki .

_________________
Czasami sekundy decydują o naszym życiu .


Post Wysłano: 13 lut 2011, 1:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Myślałeś o takim pyku, żeby na biało pomalować międzyośki i generalnie cały dół? Czy taka opcja nie wchodzi w grę?

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 13 lut 2011, 10:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2009, 20:58
Posty: 51
GG: 2178311
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: Radom

Witam kolegę magnum pięknie zadbane. Kiedyś mijałem ja w Radomiu tylko nie pamiętam kiedy. :D :D

_________________
Piotr-Trans
viewtopic.php?f=44&t=31078
viewtopic.php?f=44&t=29609


Post Wysłano: 13 lut 2011, 16:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
W naczepie to nie macie przypadkiem słabo napiętej plandeki .
Plandeka jest trochę popuszczona, bo ładunek się nie mieścił i wypychał bok to jest poluzowana żeby się nie przetarła.
Cytuj:
Myślałeś o takim pyku, żeby na biało pomalować międzyośki i generalnie cały dół? Czy taka opcja nie wchodzi w grę?
Myślałem o czymś innym. Pomalować nadkola na czerwono, lusterka na biało lub też czerwono, obudowy od obrysówek na dachu na czerwono i dolne kierunkowskazy na biało oraz felgi na biało i czerwone środki.
To co Bajzel zaproponowałeś, jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Może ktoś potrafi przemalować np w paincie dół na biało i wstawi potem zdjęcie? Jeżeli będzie ciekawie wyglądać to się nad tym pomyśli.

_________________
8)


Post Wysłano: 13 lut 2011, 16:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2007, 17:31
Posty: 305
Lokalizacja: Bülow - Niemcy

Sorry za małą nie dokładność , ale tak to by mniej więcej wyglądało z białym dołem :

Obrazek


Post Wysłano: 14 lut 2011, 11:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 gru 2009, 16:01
Posty: 83
GG: 0

No powiem, że ciekawa propozycja z tym białym dołem, ale coś mi się zdaję, że by było trzeba malować całą Renie to znaczy te białe miejsca bo nowa farba by się różniła od tej co teraz jest na kabinie, ale jak właściciel ma czas i chęci to czemu nie :wink:


Post Wysłano: 14 lut 2011, 14:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Pomalować i całość wypolerować na maszynie, efekt będzie miażdżący, a różnica nieznaczna, tym bardziej, że te elementy są dość znacznie od siebie oddzielone, biały spód trochę ją odświeży wizualnie moim zdaniem - świetna fura swoją drogą.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 14 lut 2011, 17:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Cytuj:
No powiem, że ciekawa propozycja z tym białym dołem, ale coś mi się zdaję, że by było trzeba malować całą Renie to znaczy te białe miejsca bo nowa farba by się różniła od tej co teraz jest na kabinie, ale jak właściciel ma czas i chęci to czemu nie :wink:

Można też pojechać do mieszalni lakierów, gdzie za 50 zł dobiorą odpowiedni odcień i nabiją w puszkę, aby można było sobie sprawdzić czy na pewno taki sam wyjdzie :)

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Post Wysłano: 14 lut 2011, 20:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Oho widzę, że szykujecie mi grubego lifta :mrgreen: . TczewTomek dzięki za fotomontaż. Pomyśli się, a może akurat coś wyjdzie, chociaż biały dół raczej odpada, jakoś dziwnie to wygląda.Może przyzwyczaiłem się do czerwonego. Po tym zdjęciu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1a6 ... d924a.html to się waham czy felgi na biało malować.Może jakieś propozycje? Co do polerki to jaką pastę polecacie? Ostatnio używałem uniwersalną z tubki i przy pomocy szmaty :( to błyszczało do pierwszego błota a potem znowu mat.

_________________
8)


Post Wysłano: 14 lut 2011, 22:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 gru 2009, 16:01
Posty: 83
GG: 0

Wiesz Jokerr moim zdaniem najlepiej jak by ją pomalował całą to by się trochę odświeżyła sam mi pisałeś, że na wiosnę masz zamiar malować to poświęcić się i jak wybierzesz jakieś malowanie to od razu pomalować całość.


Post Wysłano: 14 lut 2011, 23:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2007, 17:31
Posty: 305
Lokalizacja: Bülow - Niemcy

Hm to co Ci pokazałem jest robione na szybko , więc może i nie wygląda za dobrze , szczególnie jeśli chodzi o felgi ,

Seboo7 Pomalować całe auto to nie jest takie proste jak by się mogło wydawać , na to potrzeba troszkę czasu , rozkręcanie , przygotowanie całej powierzchni , malowanie później trzeba to znowu złożyć . A jak wiadomo auto musi w pierwszej kolejności zarabiać . A jakieś tam drobne poprawki , czy zaprawki można zrobić niewielkim kosztem podczas weekendu .


Post Wysłano: 14 lut 2011, 23:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Wizualnie może i spoko taki biały dół, ale będzie to kompletnie niepraktyczne. Wyobraźcie sobie, jak on będzie wyglądał po 2mies. jeżdżenia. Na polskich drogach będzie tak obity od kamyków i innych "drobinek", że biały zostanie podziurawiony, prędzej czerwony by się sprawdził na całości.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 15 lut 2011, 11:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 gru 2009, 16:01
Posty: 83
GG: 0

TczewTomek no masz rację, ale tak jak napisał wojtas92 biały dół nie jest praktyczny i nie chodzi tu już o odpryski tylko o sam brud pomyślcie jak by to wyglądało co tydzień by było trzeba myć, ale nie ma co się spierać bo robimy offa zobaczymy co wymyśli właściciel :>


Post Wysłano: 15 lut 2011, 12:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Wizualnie może i spoko taki biały dół, ale będzie to kompletnie niepraktyczne. Wyobraźcie sobie, jak on będzie wyglądał po 2mies. jeżdżenia. Na polskich drogach będzie tak obity od kamyków i innych "drobinek", że biały zostanie podziurawiony, prędzej czerwony by się sprawdził na całości.
Yeltrz ma, jeździ po Polsce i nie ma z tym problemu. Kupa fur jeździ po Polsce i są białe, a nie mają z tym problemów - czepiacie się czy to uzasadnione? :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 15 lut 2011, 12:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2007, 17:31
Posty: 305
Lokalizacja: Bülow - Niemcy

Eee sorry za może głupie pytanie ale czy teraz przód auta jest pomarańczowy ? Nie jest biały , i jakoś z nim jeżdżą , a to przecież przód samochodu jest najbardziej narażony na odpryski kamieni , U nas w magnum są też białe osłony międzyosiowe i jakoś nie widać na nich odprysków kamieni , co najwyżej u góry schodzi trochę farba w miejscu gdzie się pistolet do zbiornika wkłada ,i nigdzie więcej .


Post Wysłano: 15 lut 2011, 13:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 gru 2009, 16:01
Posty: 83
GG: 0

Dobra nie róbcie offa bo to nie ma sensu widać, że Jokerr musi dać nowe foty to się skupimy na komentowaniu, a nie na kłótniach :lol:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 4 z 63 [ Posty: 1243 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 663 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: