Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 3 z 63 [ Posty: 1243 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 563 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 gru 2010, 11:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Witam!
Na początek rozwiązanie sprawy dla wszystkich zainteresowanych ile lampek ma naczepa.
Obrazek
Zdjęcie robione o 7 rano w Piasecznie
Mała aktualizacja:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Coś z cyklu "chcę a nie mogę wjechać"
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na koniec. Dlaczego wyprzedziła mnie naczepa?
Obrazek

Przyszła zima a nasi drogowcy chcą w tym roku zaskoczyć zimę. Myślą, że pochowają pługi, zima przyjdzie, popatrzy, że nikogo nie interesuje i odpuści.
Cytuj:
Kolego i jak wyjaśniło się już co było Reni że wyrzucała cały płyn ?
Podobno jest skrzywiony blok silnika ale dostała nowe uszczelki pod głowice, nowe szpilki i skleili to jakimś specjalnym klejem i trzyma. Po powrocie z serwisu tato zaszantażował Renie. Ustawił się naprzeciw niej i mówi:
"Masz wybór, albo będziesz ze mną współpracować, albo sprzedam Cię do Afganistanu i tam talib będzie Cię ujeżdżać, wybór należy do Ciebie"

Przejechał już 5000 km i nie ma odwagi nawet grama płynu wypluć.
Cytuj:
Ładna Renia. Ile ona pali?


Miło słyszeć, że się podoba. Pali jak ma chęć i gdzie się zatankuje. Jak wlejemy Shell Wi Połer Owies Reising to wypali nawet 30 l/100 km, a jak tankujemu na stacji gzie w zbiornik 500 litrów wchodzi 510 to wtedy nawet spalanie dochodzi do 37 litrów. Średnio pali ok 31,7 litra. Taka wyszła norma z 2010 roku .

Wszystkim odwiedzającym moją Renie w garażu składam najserdeczniejsze życzenia Nowo Roczne.

_________________
8)


Post Wysłano: 30 gru 2010, 12:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 gru 2009, 16:01
Posty: 83
GG: 0

Dzięki za życzenia :U
A co do Reni to pięknie się prezentuje z tą Schmitką myślę, że jeszcze długo pojeździ.


Post Wysłano: 11 sty 2011, 15:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Widziana dziś oraz uchwycona ( sorki za bardzo słabe zdjęcie, ale dopiero wychodziłem z samochodu i tak mi coś dziwnie znajomy zestaw przejechał obok :D ) - Dobrut, droga E77, stacja LUKOIL, 13:30.

Obrazek

Muszę przyznać, że ładnie wygląda w rzeczywistości...podoba mi się :)


Post Wysłano: 11 sty 2011, 19:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Witam!
Widzę, że mam szpiegów w całej Polsce :mrgreen: . mateuszsl Dzięki za fotkę i gratuluje spostrzegawczości. Widzę, że zdążył już się ubrudzić chociaż o 5 rano gdy wyjeżdzał był czysty. Obecnie podążą w stronę Krakowa, Rabki, Czeladzi oraz Tychów.

_________________
8)


Post Wysłano: 14 sty 2011, 12:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Witam!
Mały aktual:
Znowu mnie zasypało :(
Obrazek
Obrazek

Ładunek 8 płyt: 11 metrów długości, 2,30m szerokości, 23,8 tony.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Special:
Najdziwniejszy wózek widłowy jaki widziałem :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

Zapraszam do komentowania.

_________________
8)


Post Wysłano: 14 sty 2011, 18:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 gru 2009, 16:01
Posty: 83
GG: 0

No przyznam, że wózek na prawdę dziwny, a Renia jak zwykle piękna :D


Post Wysłano: 15 sty 2011, 15:25
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Wózek może dziwny ale praktyczny. nie musi przy przewożeniu ciągle ładunku na widłach miec tylko na ramę z boku kładzie :) Lepsze rozmieszczenie ciężaru mniejsza obawa przed spadnięciem ładunku. :)

Renatka bardzo ładna, ceni się to, że wkładasz dużo roboty w nią żeby wyglądała. :)

Pozdrawiam 8)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 23 sty 2011, 23:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lip 2009, 11:27
Posty: 9
GG: 0
Lokalizacja: Kielce [TK]

Witam ;)

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 4b84aa262a - nadal macie tą lodówke ? Straszny z niej strup i sporo miejsca zajmuje :mrgreen: tak wgl. polecił bym Ci coś w ten desen http://www.pytamsie.pl/pasaz/166/lodowk ... 158354.jpg. Brat kiedyś w Integralce miał wbudowaną ale od kiedy przesiadł się na inną Integralke bez lodówki zakupił taką przenośną i zdaje swój egzamin ;) Jeśli potrzeba miejsca na podlodze mozna ją wrzucić na górny hamak i tam sobie może siedzieć bezpiecznie :D mała i poręczna.

I jeszcze pytanie mam ten halogeny u góry to działają czy jak bo takie czarne są :D sory jak juz bylo pisane o nich ale przeczytalem caly temat i nie widzialem nic na ich temat ;)


Ogólnie to ładnie dbacie o auto, dużo uroku nabrała by gdybyscie kupili po dwa halogeny do zderzaka na dół. Koszt nie wielki, jakoś na jesieni brat kupował do swojej to coś koło 40 zł za sztuke, a dużo ladniej to wygląda jak ma "szkło" w zderzaku.


Post Wysłano: 24 sty 2011, 0:58
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Halogeny nie są czarne tylko najprawdopodobniej są na nie osłony założone i jest taki efekt. :)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 24 sty 2011, 1:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Cytuj:
Witam ;)

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 4b84aa262a - nadal macie tą lodówke ? Straszny z niej strup i sporo miejsca zajmuje :mrgreen:.

Ahaaa to teraz nawet lodówki muszą być pod kolor auta, i jak jest trochę poobijana to zaraz wywalić, no bo co z tego, że (zakładam) sprawuje się świetnie, przecież lodówka musi wyglądać! Każdy kto włazi do auta patrzy zaraz na lodówkę! :P

Żeby mi nikt nie zarzucił, że mój post nic nie wnosi do tematu to chciałem autorowi pogratulować tak dobrze utrzymanego auta w takim wieku.

_________________
Zapraszam na kanał


Post Wysłano: 24 sty 2011, 17:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 gru 2009, 16:01
Posty: 83
GG: 0

Mi też ta lodówka co jest się podoba i ja mam szacunek do Jokerra za to, że mimo podeszłego wieku Reni dalej o nią dba bo na prawdę jest warto.


Post Wysłano: 24 sty 2011, 19:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Witam!
Cytuj:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 4b84aa262a - nadal macie tą lodówke ? Straszny z niej strup i sporo miejsca zajmuje tak wgl. polecił bym Ci coś w ten desen http://www.pytamsie.pl/pasaz/166/lodowk ... 158354.jpg.
Nadal mamy. Stoi obecnie w domu, a co do tej lodówki http://www.pytamsie.pl/pasaz/166/lodowk ... 158354.jpg. to były już dwie. Pierwsza spaliła się po około 3 latach (była to taka prosta, bez termostatu i chłodziła cały czas), a druga Obrazek była już lepsza (miała termostat) tylko nie wiem czemu nie działała w Renii. (W osobowym chłodziła bardzo dobrze). Coś tam w niej pulsowało, włączała się na ok 5 sekund i się wyłączała na ten sam czas, dopiero po ujechaniu ok 2-3 godzin miała ochotę się włączyć ale tak do 30 minut i znowu to samo.
Cytuj:
I jeszcze pytanie mam ten halogeny u góry to działają czy jak bo takie czarne są sory jak juz bylo pisane o nich ale przeczytalem caly temat i nie widzialem nic na ich temat


Jakby wsadzić żarówki to pewnie jeszcze by zaświeciły, ale nasza policja niestety chciała 2 razy zabrać za nie dowód rejestracyjny, podobno nie można ich tam mieć. Są czarne ponieważ zostały założone na nie skórzane pokrowce. Halogeny sa marki Hellenka :D
Cytuj:
Ogólnie to ładnie dbacie o auto, dużo uroku nabrała by gdybyscie kupili po dwa halogeny do zderzaka na dół. Koszt nie wielki, jakoś na jesieni brat kupował do swojej to coś koło 40 zł za sztuke, a dużo ladniej to wygląda jak ma "szkło" w zderzaku.
}

Po sprowadzeniu z Holandii były 4 halogeny marki Cibe ale niestety, pewnej nocy, ktoś bardzo życzliwy na parkingu powybijał. :x
Może w przyszłości się pojawią. Nawet dla swego bezpieczeństwa przydałoby się coś mieć. Faktycznie 10 lat temu z tymi halogenami w zderzaku i odkrytymi na dachu wyglądała jeszcze lepiej.
Cytuj:
Ahaaa to teraz nawet lodówki muszą być pod kolor auta, i jak jest trochę poobijana to zaraz wywalić, no bo co z tego, że (zakładam) sprawuje się świetnie, przecież lodówka musi wyglądać! Każdy kto włazi do auta patrzy zaraz na lodówkę! Żeby mi nikt nie zarzucił, że mój post nic nie wnosi do tematu to chciałem autorowi pogratulować tak dobrze utrzymanego auta w takim wieku.
Lodówka leżała od kilku miesięcy pod chmurką, na firmowym złomowisku bo nikomu nie chciało się dorobić drzwiczek. Jeśli zostanie wmontowana to będzie przemalowana na czerwono a może nawet w barwy Renii :mrgreen:

Tak dla przypomnienia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chciałbym podziękować w szczególności Seboo7 , Kapsiu , maciejo195, Barmanek oraz wszystkim których nie zdołałem wymienić za miłe słowa dotyczące Renii, starmy się. :oops:

Jutro tzn. 25.01.11 Renia będzie w Ostrołęce w oklicach ulicy Targowej

W krótce kolejne foty.
Pozdrawima Jokerr

_________________
8)


Post Wysłano: 24 sty 2011, 22:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sie 2009, 17:31
Posty: 23
GG: 4275198
Samochód: Scania 124L 420
Lokalizacja: Ciechocinek CAL

Kolego te dwa halogeny dalekosiężne i dwa przeciwmgielne w zderzak to żaden wielki koszt ja 2 tyg. temu kupiłem to za cztery zapłaciłem 300zł z vat(w Autosie).A za ten fartuszek na doczepę ile zapłaciłeś i gdzie kupiłeś?

_________________
Jak kochać to księżniczkę,jak kraść to miliony, jak jeździć to SCANIĄ !

Ciechocinek Miasto Sexu I Transportu


Post Wysłano: 25 sty 2011, 16:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 gru 2009, 16:01
Posty: 83
GG: 0

Cytuj:
Jutro tzn. 25.01.11 Renia będzie w Ostrołęce w oklicach ulicy Targowej


Hehe w Ostrołęce to nie daleko mnie jakieś 40km może kiedyś będę miał okazję poznać Renię osobiście.


Post Wysłano: 25 sty 2011, 19:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Witam!
Cytuj:
A za ten fartuszek na doczepę ile zapłaciłeś i gdzie kupiłeś?
Fartuszek kupiłem w firmie Opol trans w Białymstoku ale w innych miastach też mają swoje filie za 120 zł brutto (dostałem 10% rabatu). Dokupiłem także takie chlapaki za 20 zł. Oczywiście białe paski domalowałem pędzelkiem.
Obrazek
Cytuj:
Hehe w Ostrołęce to nie daleko mnie jakieś 40km może kiedyś będę miał okazję poznać Renię osobiście.
Może kiedyś uda się nam zjechać. Z jakiej miejscowości konkretnie jesteś?

Z wyprawy do Ostrołęki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
8)


Post Wysłano: 26 sty 2011, 11:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Cytuj:
Podobno jest skrzywiony blok silnika ale dostała nowe uszczelki pod głowice, nowe szpilki i skleili to jakimś specjalnym klejem i trzyma.
Kolego macie Cierpliwość ja bym oddał ten blok do szlifowania i był by święty spokuj a kleje za dużo nie dadzą. A szpilki trzeba wymieniać po każdorazowym ich odkręceniu nie wolno ich dwa razy zakręcać :wink:

_________________
MAN


Post Wysłano: 26 sty 2011, 18:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 gru 2009, 16:01
Posty: 83
GG: 0

Cytuj:
Seboo7 napisał(a):
Hehe w Ostrołęce to nie daleko mnie jakieś 40km może kiedyś będę miał okazję poznać Renię osobiście.


Może kiedyś uda się nam zjechać. Z jakiej miejscowości konkretnie jesteś?
Dokładnie jestem z Przasnysza


Post Wysłano: 27 sty 2011, 14:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2010, 15:40
Posty: 6
GG: 1
Samochód: man 26.414
Lokalizacja: Wyczałkowo

witam :D Widzę że renia bardzo ale to bardzo dopieszczona . A co do ciebie JOKERR widać że jesteś spoko gość po tym ja dbasz o swoją ciężarówke :>

_________________
-Patrz jaki on jest chudy i wysoki!
-Synu on jest długi jak miesiąc i cienki jak wypłata ;)


Post Wysłano: 27 sty 2011, 17:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2010, 15:25
Posty: 271
GG: 5598522
Samochód: M.A.N.
Lokalizacja: Gryfino

Czemu halogeny zasłoniliście ?


Post Wysłano: 27 sty 2011, 21:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Cytuj:
Czemu halogeny zasłoniliście ?
Bo tak trzeba czasem.

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3 z 63 [ Posty: 1243 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 563 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: