Laboratorium COCH

Auto-Mix - lodówki samochodowe, klimatyzatory postojowe, usługi transportowe, transport międzynarodowy.

40TON.net

Regulamin forum

Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.

Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3
Autor Wiadomość
PostWysłano: 04 mar 2019, 21:55 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: Volvo FH 460 E6
Ja stosuje się do zasad przyjętych "odgórnie". :mrgreen: Może dlatego, że ADR-y rządzą się swoimi prawami i dlatego tak drogo... Nie wiem, przynajmniej wiem, że zaprzyjaźniona firma lata w tamte tereny od 2012 roku i to oni nas tam oprowadzali i tłumaczyli "zasady". Nie jeździłem nigdy na Rosję i nie mam pojęcia, gdzie i jakie stawki obowiązują. Chłopaki mi powiedzieli, gdzie i ile mam płacić i stosuje się do tego i nie próbuje wychodzić przed szereg. :wink: Tymbardziej, że z mojej kieszeni to nie idzie.

RAFUS, typowe auto do jeżdżenia w koło komina lub max. na tydzień pobytu. Brakuje schowków, powiem szczerze, że słabo zagospodarowali wnętrze, ale podejrzewam, że nikt nie brał pod uwagę, że ktoś kupi FM na 3 tygodniowe wyjazdy. :mrgreen: Na tydzień spokojnie się zabierzesz, ja mam prawy boczny schowek wyczyszczony na błysk i tam trzymam m. in. jedzenie, bo o tej porze roku pełnił funkcję lodówki (której niestety nie posiadam). Gorzej będzie latem, coś będzie trzeba wymyślić. :]

PostWysłano: 05 mar 2019, 16:57 
Użytkownik

Samochód: Volvo FH
Ehh te szofery, że tradycja nie idzie z twojej kieszeni to oczywiste.
Teraz trzeba tak zrobić, żeby za jak najmniejszą kasę przejść granicę, żeby jednak w twojej kieszeni coś zostało. Możesz też oddać pryncypałowi, ale reszta załogi by Cię zjadła z kopytami za taki numer :D .

Satysfakcja z nie pasienia, lub mniejszego pasienia skorumpowanego celnika, jest w gratisie.

PostWysłano: 14 kwie 2019, 21:59 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Mały, skromny aktual. Aktualnie przebieg 250 tysięcy, jakoś się kula. :D

Obrazek

Obrazek

PostWysłano: 15 kwie 2019, 12:12 
Użytkownik

Samochód: Man tgx 440
Mijaliśmy się dzisiaj przed Inowrocławiem, wołałem na radiu ale cisza 😉 do następnego bo robię te tereny Twoje regularnie 😁🍺

PostWysłano: 04 sie 2019, 14:41 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Temat do zamknięcia. Firma ta sama, zmiana jedynie maszyny. :wink:

Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3