Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 lut 2020, 20:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lut 2020, 20:00
Posty: 3

Cześć

Pomyślałem o tym, że warto byłoby wymienić się doświadczeniami na temat pracy dla sieci handlowych. Co prawda osobiście mam bardzo małe doświadczenie, bo jeżdżę u szefa na krajówce, przez spedycję, która wozi od jednego z dostawcow Leroy do marketow i butelki, nawoz, stal i rozne inne spedycyjne ladunki po przekątnej kraju.

No ale co chciałbym tym osiągnąć... Coś w zasadzie co jest gdzie, bo slyszalem juz, ze w Leroy w magazynie jest ciezko na zaladunkach, czyli kolejki, trzymanie, jakies podwojne zaladunki, w Kauf trzeba samemu ładować, w Tesco bajka, ale upada. Co jest prawdą? Chodzi o to, ze jak sie gada z kims pod sklepem, albo na MOPie, to albo jest tak, ze robota bajka, albo nie idz, bo nie da sie zyc.

Może tutaj ktoś się uzewnętrzni? Czytam od lat forum, ale zalozylem konto bo slysze jak można w sieci odmienic swoje zycie na lepsze lub gorsze i pewnie warto byloby to zweryfikowac. Oczywiscie nie mowie tylko o tych sieciach co wymienilem, tylko o calej krajowej mieszance.

Dodam tylko, że rozładunki w Leroy to jak już cię znają to da się dogadać, że czas sie konczy i dobrze by bylo przestawic sie w znajome miejsce, ale czasem jest tak, ze tego towaru logistyka nie zamawiala i maja w ch... :)

Podzielicie sie?


Post Wysłano: 13 lut 2020, 20:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Zmęczony ciężko trybię i nie bardzo zrozumiałem o co ci chodzi. Chcesz zmienić firmę i jeździć w dystrybucji czy chcesz auto wstawić i jeździć dla jakiejś sieci handlowej?


Post Wysłano: 13 lut 2020, 22:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lut 2020, 20:00
Posty: 3

Nie... zastanawiam się jak jest w dystrybucji, bo widzę to tylko z zewnątrz i słucham jak jest, ale też jest ekstra i jest ch... Dlatego chciałem założyć taki temat. Żeby powiedzieć sobie o swoich doświadczeniach.


Post Wysłano: 13 lut 2020, 23:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Tak.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 15 lut 2020, 8:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lut 2020, 20:00
Posty: 3

Dzięki za poważne potraktowanie tematu Panowie powyżej... to raz :)

A żeby być precyzyjnym, to jestem kierowcą, jeżdżę w tym momencie na różnych ale dość powtarzalnych rzutach po Polsce. Spotykam często rozbieżne zdania na temat pracy dla sieci handlowych/marketów i stąd moje pytanie.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: