Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 wrz 2019, 22:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Dla mnie jeżdżącego od poniedziałku do piątku to wszelkie takie wymysły jak 3/1, 6/1, 6/2 czy dojazdy busem do Niemiec to patologia, ale co kto lubi ;)

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 17 wrz 2019, 22:26

x


Ostatnio zmieniony 19 wrz 2019, 22:00 przez użytkownik usunięty, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 17 wrz 2019, 22:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Szwagier jeżdżąc od poniedziałku do piątku z czego często w tygodniu był w domu rzucił się na 3/1. Po pierwszym wyjeździe wrócił z łezkami w oczach.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 17 wrz 2019, 22:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

To są dobre roboty jak ktoś ma w domu przerypane z babą i niema gdzie mieszkać, wtedy takie włóczenie się sprawdza.... :lol:


Post Wysłano: 17 wrz 2019, 23:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 maja 2008, 10:01
Posty: 236
Lokalizacja: D-85xxx

Cytuj:
Co myślicie o szukaniu pracy w Niemczech?
Jak znasz język to dawaj. Nie ograniczałbym się do samej jazdy autem. To nie jest manna z nieba a prawo jazdy otwiera drzwi do lepszych robót, gdzie mimo braku doświadczenia nie będziesz spławiany już od progu.

_________________
Witam. Nazywam się Ziutomir. Tak, jestem Anonimowym Frustratem.


Post Wysłano: 17 wrz 2019, 23:57

Wędzikowski Andrzej bierze pod przyuczenie, coil muldy albo wahadła z kontenerami. Na początek dobra opcja.


Post Wysłano: 18 wrz 2019, 7:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
Dzięki, a co myślicie o tej firmie? Miałbym od razu możliwość jazdy cysterną.

https://www.pracuj.pl/praca/kierowca-w- ... %2C7059933
Boże uchowaj !
Chyba, że lubisz patologie.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 18 wrz 2019, 13:07

x


Ostatnio zmieniony 19 wrz 2019, 22:00 przez użytkownik usunięty, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 18 wrz 2019, 13:12

Cytuj:
Też myślałem o tym, że im większa firma tym lepiej bo to wtedy jest w miarę pewna firma, a jak ktoś ma dwie ciężarówki to nigdy nic nie wiadomo. Dobrze myślę? :)
Dobrze myślisz. W kołchozie jest pewne , że roboty jest dużo i o wolne nie ma co pytać , a w małej firmie to zawsze niewiadomo jak będzie, a nuż się szef zgodzi i ściągnie na bazę :D


Post Wysłano: 18 wrz 2019, 14:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lip 2019, 23:27
Posty: 46

Cytuj:
. Niektórzy proponują "szkolenie" za jakąś śmieszną stawkę oraz np. 4 tygodnie w podwójnej obsadzie na przyuczeniu. Trochę za długo moim zdaniem.
Mówisz ze smieszna stawka za przyuczenie? Kiedys jak rodzina oddawała syna do mistrza zeby zrobił z niego czeladnika to płaciła za to. Czy jak idziesz na prawo jazdy to oni ci płacą czy ty im za naukę? Powinienes się cieszyć ze ktos chce cię nauczyć jezdzić i jeszcze dac ci jakąs kasę za to. Bo normalnie to powinienes dymac przez 6 miesięcy w podwójnej. Rozpinać plandeką zabezpieczac ładunek i dopłacić do tej nauki.

A 4 tygodnia przyuczenia to pominę milczeniem. Był taki motyw co gość w pierwszą trasę pojechał cysterną i się rozjeb.... na zakręcie


Post Wysłano: 18 wrz 2019, 14:23

x


Ostatnio zmieniony 19 wrz 2019, 22:00 przez użytkownik usunięty, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 18 wrz 2019, 14:24

U wędzikowskiego jest miesiąc przyuczenie na podwójnej, co do warunków finansowych to samemu trzeba się dogadać i ogień.


Post Wysłano: 18 wrz 2019, 14:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lip 2019, 23:27
Posty: 46

Mam tylko pytanie. Bo nie robiłem kursu na cysternę. Czy na kursie jechałeś pełną cysterną przez rondo? czy tylko to było szkolenie teoretyczne?


Post Wysłano: 18 wrz 2019, 14:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

kurs i pełna cysterna :D .

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 18 wrz 2019, 14:47

Pewnie od razu z gabarytami jezdzili :P
Chłopak ma takie podejście , a nie inne.No cóż jak to często bywa życie wszystko zweryfikuje.


Post Wysłano: 18 wrz 2019, 14:50

x


Ostatnio zmieniony 19 wrz 2019, 22:00 przez użytkownik usunięty, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 18 wrz 2019, 14:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lip 2019, 23:27
Posty: 46

Cytuj:
kurs i pełna cysterna :D .
No pytam kolegę bo on twierdzi ze to żadna filozofia wsiąść i jechać. POtem masz takich miscóff co wypier... piwo na rondzie albo tnie nozem pasy bo potrafi rozpiąc klamry. No ale on zapłacił juz 10 tys za szkolenie i juz nie musi sie uczyć. A tak naprawde to on zapłacił za prawo jazdy a jezdzic to sie jeszcze nawet nie zaczął uczyć


Post Wysłano: 18 wrz 2019, 14:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lip 2019, 23:27
Posty: 46

Cytuj:
Cytuj:
Mam tylko pytanie. Bo nie robiłem kursu na cysternę. Czy na kursie jechałeś pełną cysterną przez rondo? czy tylko to było szkolenie teoretyczne?
Nie jeździłem cysterną, ale wiadomo że się nie wchodzi w zakręt 90 stopni na odcięciu... Zdaje sobie sprawę, że jazda cysterną a plandeką to 180 stopni co innego
Racja plandeka to cos innego. Z plandeką mozna wejsc w zakret na odcięciu.


Post Wysłano: 18 wrz 2019, 14:55

x


Ostatnio zmieniony 19 wrz 2019, 22:00 przez użytkownik usunięty, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 18 wrz 2019, 15:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lip 2019, 23:27
Posty: 46

To teraz inne pytanie. Po co ktos ma zatrudniać świeżaka skoro z założenia kazdy chce zdobyc doświadczenie i szukac innej roboty. Masz go uczyć miesiąc albo 6 zapłacić mu wypłatę jakis dodatek dla uczącego i zadnych korzyści z tego nie mam. Tak jak mówię trzeba wrócić do starych zasad. Nowy płaci za nauke a potem to niech szuka szczęścia gdzie chce. Zresztą to nie dotyczy tylko kierowców. Lekarz tez powinien płacic za studia a potem to moze jechac nawet do Afryki.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: