Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 mar 2019, 20:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2014, 20:25
Posty: 37
Samochód: Volvo FH12

Witam. Na studiach (transport) muszę zrobić analizę ekonomiczno-techniczną dla samochodów ciężarowych. Potrzebuję więc jakieś oferty od dealerów ze specyfikacją techniczną i ceną. Najlepiej jakby ktoś miał takie oferty dla kilku marek w mniej więcej podobnej specyfikacji i wyposażeniu. Chciałbym co najmniej dla 4 marek Scanii, Volvo, Mercedesa i Dafa lub Mana


Post Wysłano: 01 mar 2019, 23:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Czemu sam nie napiszesz/zadzwonisz/pojedziesz do dealerów i nie poprosisz o ogólną ofertę na "standardowy" ciągnik?
Osobiście zawsze lubiłem w czasie studiów wykorzystywać takie sytuacje do uzyskania kontaktu do sensownych ludzi. A nuż za parę lat będziesz szukał pracy w takim salonie i ten wcześniejszy kontakt zaowocuje.


Post Wysłano: 02 mar 2019, 13:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2014, 20:25
Posty: 37
Samochód: Volvo FH12

Nie jestem pewien czy dealerzy chcieli by się dzielić ofertami z góry wiedząc że nic z tego nie będą mieli. A ja sam prowadząc biznes nie lubię takich " zawracalskich" dlatego pytam tutaj. Jeśli nic tu uzyskam będę musiał uśmiechnąć się bezpośrednio do salonów. Ogólnie nie ma pośpiechu, więc liczę na waszą pomoc.


Post Wysłano: 02 mar 2019, 14:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

ja bym jednak napisał i uczciwie przedstawił w jakim celu potrzebujesz ofertę sprzedaży i wyposażenia - wtedy to może zostać potraktowane jako forma reklamy produktu a to firmy lubią.

z drugiej strony czemu chcesz pisać do dealerów - napisz do przedstawicielstwa danej marki lub wręcz zadzwoń i umów sie na korespondencje elektroniczna bezpośrednio z kimś w danej firmie.
uwierz mi da się to zrobić tylko trzeba troszkę popracować.

np.MB sie podzielił i został wydzielony dział truck z siedzibą w Emilianowie tel.22 312 53 00

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: