Strona 5 z 11 [ Posty: 212 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 711 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 lis 2016, 5:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2016, 21:20
Posty: 316
Samochód: Daf

Jumas to taki Janusz transportu zainwestować w zestaw/prawko i żeby się momentalnie splacilo :)
Młodzi robią też prawo na zasadzie 'jakos to będzie ' bo myślą że gotowanie to tylko lajtowa jazda a do łopaty czy na jakąś inną chociaż trochę fizyczna pracę nie ma szans


Post Wysłano: 22 lis 2016, 9:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Kasa kasą, ale mnie najbardziej wkvrwia to, że wszędzie z umowami kombinacje. Potrzebnowalem auto na raty to za chvja Pana nie dostaniesz bo 1500 netto na rękę i dziękuje. Narazie to wszystko zmierza w dobrym kierunku bo kierowcow ubywa i będzie ubywać. Wydaje blisko 10 koła na uprawnienia żeby miec warunki zatrudnienia gorsze jak w zakładach pracy ze stawką godzinowa, gdzie biorą prawie każdego jest kpiną. Stary będzie jeździł bo większość wychodzi z założenia że są za starzy żeby coś zmieniac ale młodzi jak trochę myślą to nie będą sobie robić krzywdy za własne pieniądze;-)
Z tymi paliwami to jeszcze większa kpina, wydajesz na adr i tdt ponad 1000 dodatkowo, na kursie tdt Ci powiedzą że ten kurs to po to żebyście Cie wiedzieli jaką na was spoczywa odpowiedzialność jeżdżąc z adr (choć nigdzie w Europie ten kurs niepotrzebny). Potem 2700 na rękę albo 3 tys. No normlane jaja. A najgorsze w tym wszystkim ze jest cała masa baranow co za to jeżdżą. Bez urazy dla niektórych ale jedno pokolenie dziadów musi wyginać żeby było lepiej. I tych za kierownicą i za biurkiem.
W jakim świecie człowieku ty żyjesz,zrobisz kurs uprawnienia i co uważasz że już ci nadają bo pan kiero jesteś.Wiele jest dziad transów ale też wiele dobrych firm ale nie za dużych nie za bogatych lecz uczciwych.I taki choć by chciał to ci nie napałci.Z resztą to już było tu poruszane.wcześniej miałem wszystko wykazywane w poprzedniej firmie.teraz mam umowę od najniższej jestem na L4 i szef mówi że zapłaci nie od stawki co mamy ugadane tylko od tego co na papierze.I co dziad ale trzeba robić póki się nic ciekawszego nie znajdzie.


Post Wysłano: 22 lis 2016, 10:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Cytuj:
Kasa kasą, ale mnie najbardziej wkvrwia to, że wszędzie z umowami kombinacje. Potrzebnowalem auto na raty to za chvja Pana nie dostaniesz bo 1500 netto na rękę i dziękuje. Narazie to wszystko zmierza w dobrym kierunku bo kierowcow ubywa i będzie ubywać. Wydaje blisko 10 koła na uprawnienia żeby miec warunki zatrudnienia gorsze jak w zakładach pracy ze stawką godzinowa, gdzie biorą prawie każdego jest kpiną. Stary będzie jeździł bo większość wychodzi z założenia że są za starzy żeby coś zmieniac ale młodzi jak trochę myślą to nie będą sobie robić krzywdy za własne pieniądze;-)
Z tymi paliwami to jeszcze większa kpina, wydajesz na adr i tdt ponad 1000 dodatkowo, na kursie tdt Ci powiedzą że ten kurs to po to żebyście Cie wiedzieli jaką na was spoczywa odpowiedzialność jeżdżąc z adr (choć nigdzie w Europie ten kurs niepotrzebny). Potem 2700 na rękę albo 3 tys. No normlane jaja. A najgorsze w tym wszystkim ze jest cała masa baranow co za to jeżdżą. Bez urazy dla niektórych ale jedno pokolenie dziadów musi wyginać żeby było lepiej. I tych za kierownicą i za biurkiem.
W jakim świecie człowieku ty żyjesz,zrobisz kurs uprawnienia i co uważasz że już ci nadają bo pan kiero jesteś.Wiele jest dziad transów ale też wiele dobrych firm ale nie za dużych nie za bogatych lecz uczciwych.I taki choć by chciał to ci nie napałci.Z resztą to już było tu poruszane.wcześniej miałem wszystko wykazywane w poprzedniej firmie.teraz mam umowę od najniższej jestem na L4 i szef mówi że zapłaci nie od stawki co mamy ugadane tylko od tego co na papierze.I co dziad ale trzeba robić póki się nic ciekawszego nie znajdzie.
możesz wyjaśnić dlaczego obecnego pracodawcę nazwałeś "dziadem".
pomijam to że kombinujecie to przynajmniej szanujcie sie wzajemnie - nie sądziłeś chyba że za nic nie robienie zapłaci ci tak jak byś normalnie pracował - zresztą chorobowe to płaci ZUS, a nie właścicel firmy.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 22 lis 2016, 11:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

Tak ale pierwszy miesiąc płaci firma a po za tym mam tylko 5 dni.A dziad,bo nie szanują nas jako pracowników bo nie szanują sprzętu itd..Długo by tu pisać,nie chodzi żeby tu się użalać zawsze można zmienić ale jak to mówi się człowiek przycupnął na chwilę i tak został przyzwyczaił się.


Post Wysłano: 22 lis 2016, 11:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 14:14
Posty: 187
GG: 1
Samochód: volvo fm
Lokalizacja: Radom

[/quote]

To ja pracuje w tym samym rejonie, u człowieka którego reputacja jako pracodawcy sięga dalej niż dno, ale za cały miesiąc pracy słynną czwórkę mam. Niestety nie jestem codziennie w swoim łóżku.[/quote]


Ano właśnie... nie jesteś codzień w domu, a mi na tym zależy. Więc chyba nie mam co szukać miodu w d***e.

Powodzonka Pany :wink:

_________________
Volvo FM + Feldbinder
Przewóz pszczół luzem! :mrgreen:


Post Wysłano: 22 lis 2016, 12:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2007, 20:25
Posty: 72
GG: 0

"możesz wyjaśnić dlaczego obecnego pracodawcę nazwałeś "dziadem".
pomijam to że kombinujecie to przynajmniej szanujcie sie wzajemnie - nie sądziłeś chyba że za nic nie robienie zapłaci ci tak jak byś normalnie pracował - zresztą chorobowe to płaci ZUS, a nie właścicel firmy."

Bo nikt normalny choroby nie wybiera, a rodzina musi żyć, ponosić koszty utrzymania itp. Robisz na chłopa to powinien zapewnić Ci ochrone i w takich sytuacjach. Musi wyginąc jeszcze pokolenie rolników ktorzy pozsiadali z traktorów i wzieli sie za tirofanie jako psiewoźnik, ktorzy traktują swoich pracowników jak murzynów, którzy najbardziej powinni być zadowoleni z tego ze wogole raczył dziad dać prace. I wiem ze poleci fala krytyki od strony dziadów jezdzących po niecale 3zl za km i klepiących po plecach swoich szoferów za [wycenzurowano] 2 godzin z rana na magnesie. Pozdrawiam


Post Wysłano: 22 lis 2016, 12:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

A może to ten pacjent co w uk ziemniaki obierał na awaryjnym i jak policja przyjechała, to płakać zaczał. Tylko mu się kraje i historie pomyliły :)


Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 22 lis 2016, 14:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lut 2010, 18:04
Posty: 167
Samochód: 3xMP3, 1xMP4, 6xMaster, 1xDokker

Cytuj:
Bo nikt normalny choroby nie wybiera, a rodzina musi żyć, ponosić koszty utrzymania itp. Robisz na chłopa to powinien zapewnić Ci ochrone i w takich sytuacjach.
W pierwszym zdaniu słowo rodzina można równie dobrze zastąpić słowem firma.
Faktycznie przesrane robić na kogoś. O spłacaniu auta w "listingu" nie wspominając. :lol:

Wydaje mi się, że każdy pracuje na siebie, nie wiem może się mylę.
Proponuje zostać owner operatorem, chyba prawo w Polsce tego nie zakazuje
a wtedy to już można francuskiego szampanika popijać na chorobwym. :mrgreen:

Zdaje sobie sprawę że są lepsze i gorszę firmy ale czy tak ciężko wziąć sprawy w swoje ręce ?
Poszukać lepszej firmy lub pójść po bandzie i zostać Panem Szefem.
Wszystko mogę zrozumieć ale tego jęczenia jak mi źle chyba nie zrozumie nigdy.


Ps. Pozdro dla kumatych.


Post Wysłano: 22 lis 2016, 14:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
"możesz wyjaśnić dlaczego obecnego pracodawcę nazwałeś "dziadem".
pomijam to że kombinujecie to przynajmniej szanujcie sie wzajemnie - nie sądziłeś chyba że za nic nie robienie zapłaci ci tak jak byś normalnie pracował - zresztą chorobowe to płaci ZUS, a nie właścicel firmy."

Bo nikt normalny choroby nie wybiera, a rodzina musi żyć, ponosić koszty utrzymania itp. Robisz na chłopa to powinien zapewnić Ci ochrone i w takich sytuacjach. Musi wyginąc jeszcze pokolenie rolników ktorzy pozsiadali z traktorów i wzieli sie za tirofanie jako psiewoźnik, ktorzy traktują swoich pracowników jak murzynów, którzy najbardziej powinni być zadowoleni z tego ze wogole raczył dziad dać prace. I wiem ze poleci fala krytyki od strony dziadów jezdzących po niecale 3zl za km i klepiących po plecach swoich szoferów za [wycenzurowano] 2 godzin z rana na magnesie. Pozdrawiam
tak ci odpiszę:
1. na zwolnieniu nigdy nie byłem - tez mam rodzinę i tez musze ja utrzymać.
2. jak chcesz miec ochrone to wykup sobie polisę - jak mawiał W.Cimoszewicz do rolników
3. zostań sam sobie szefem - dziss z tym nie ma problemu
4. dziadem nie jestem i dlatego nikogo nie zatrudniam
5. jeżdżę za więcej i to duzo niż napisałeś
6. nie obrażaj innych i to by było na tyle

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 22 lis 2016, 19:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
W jakim świecie człowieku ty żyjesz,zrobisz kurs uprawnienia i co uważasz że już ci nadają bo pan kiero jesteś.Wiele jest dziad transów ale też wiele dobrych firm ale nie za dużych nie za bogatych lecz uczciwych.I taki choć by chciał to ci nie napałci.Z resztą to już było tu poruszane.wcześniej miałem wszystko wykazywane w poprzedniej firmie.teraz mam umowę od najniższej jestem na L4 i szef mówi że zapłaci nie od stawki co mamy ugadane tylko od tego co na papierze.I co dziad ale trzeba robić póki się nic ciekawszego nie znajdzie.
Zacytuję Ciebie ale odniosę się też do dwóch niezbyt kumatych kolegów którzy mi odpisali nad Tobą. Sami prowokujecie. Czy ja gdzieś w swoich postach, panowie TĘPE DZIDY napisałem kvrwa wasza mać, że mi się coś należy ? To, że ja chciałem coś w siebie zainwestować i z tego powodu jestem niezadowolony bo nic tego nie mam, to was oburza czy dziwi ?
Ja nie jestem, żaden pan kierowca i mnie to kompletnie nie rajcuje. Wiele w życiu rzeczy robiłem i robię do tej pory. Studia inż, mam skończone i co, mam iść na pół roczny albo 10 miesięczny staż za 900 zł a potem zaczynamy od najniższej krajowej ? A rodzina będzie parapety wpier*alać przez rok ?
Samo to Ci się znajdzie ale g*wno na bucie a nie robota.
A jak wyżej pisał jeden cwaniaczek, że ja bym chciał jak ordynator zarabiać. Czyli można mieć 3 na rękę a jak chcesz więcej to od razu to musi znaczyć, że z 10 tysięcy, nie ?
Musicie prowokować do awantury, nie ? Napisałem, że wyraziłem zdanie i nie chcę do gównoburzy prowadzić to 3 idiota nie potrafiący czytać ze zrozumieniem mnie musi wywoływać.
I przez takich jak wy właśnie pis wygrał wybory boście ze zrozumieniem kart do głosowania nie czytali :lol:


Post Wysłano: 22 lis 2016, 19:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Oho... Szykuje się zadyma :) . A mówią że ja wszczynam awantury.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 22 lis 2016, 19:41
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Trzeba sie szanować w pracy, nawet Ci co dopiero zdobyli uprawnienia. Może nie od razu jak doświadczeni szoferzy, ale też nie robić z siebie frajera i odliczać ciągle do dziesiątego dnia w miesiącu.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 22 lis 2016, 20:11

ten cwaniaczek, nie ryczy na forum, że zainwestował dziesięć tysięcy i nie zarabia jak śp. Kulczyk, tylko [wycenzurowano]! Zarabiasz mało, zmień pracodawcę! nie ma dobrze płatnej pracy jako kierowca, zmień zawód! i tak to dla ciebie tylko praca, dla mnie pasja... i ten cwaniaczek nie cierpi PiSdu! a ty jesteś typowym biorcą 500+, któremu się wszystko należy, i wszyscy go okradają, ale swojej inicjatywy zero! zero!


Post Wysłano: 22 lis 2016, 20:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Dobra, nie zaczynam już z Tobą często gęsto pasjonaci w różnych dziedzinach życia to psychole. ;-) Także, daj namiary to Ci wyślę jakiś proporczyk albo firaneczki i sobie [wycenzurowano]** do obiektu swojej pasji na ukojenie nerwów;-)

ps: Widzę że pasjonat z Ciebie bo pominąłeś parę lekcji z języka polskiego w podstawówce ;-)


Post Wysłano: 22 lis 2016, 20:38

oświeć mnie, wykształcony gościu który na rodzinę nie potrafi zarobić, jakie to błędy popełniłem! a pasja nie zawsze oznacza proporczyki... ale skąd to możesz wiedzieć. weź jeszcze popłacz na forum, jak to ci źle. to potrafisz najlepiej
zresztą stać mnie z wypłaty by sobie coś do kamiona kupić. ale jeżeli reprezentujesz taki poziom jazdy, jak wypowiedzi, to się ciesz, że ktoś ci daje pojeździć i jeszcze coś tam dziesiątego rzuci... :D


Post Wysłano: 22 lis 2016, 20:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
ale skąd to możesz wiedzieć
.

Widzisz to działa w dwie strony. A 500+ nie mam bo mam jeszcze tylko jedno. Ale z chęcią wezmę za niedlugo. Też będziesz na moje 500+ robił co miesiac. Ale jak to pasja a nie praca to dla Ciebie nie problem chyba ;-) ?


Post Wysłano: 22 lis 2016, 21:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Cytuj:
ale skąd to możesz wiedzieć
.

Widzisz to działa w dwie strony. A 500+ nie mam bo mam jeszcze tylko jedno. Ale z chęcią wezmę za niedlugo. Też będziesz na moje 500+ robił co miesiac. Ale jak to pasja a nie praca to dla Ciebie nie problem chyba ;-) ?
pochwal się jaka to uczelnia kształci takich inżenierów.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 22 lis 2016, 21:21

wiesz co jumas? jesteś debilem, kto ci dał prawko, jak zaliczyłeś psychotesty?
a inż z ciebie taki jak z koziej doopy trąba...jeżdżę po budowach i wiem ile chłopaki i dziewczyny tam po studiach zarabiają, ale jak ktoś ma takie podejście do życia, że wszystko się należy :D
i zrób coś dla mnie. nie rozmnażaj się :D
ryczysz, że nie masz na utrzymanie rodziny i robisz sobie następne dziecko. geniusz ekonomii!


Post Wysłano: 22 lis 2016, 21:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
wiesz co jumas? jesteś debilem, kto ci dał prawko, jak zaliczyłeś psychotesty?
a inż z ciebie taki jak z koziej doopy trąba...jeżdżę po budowach i wiem ile chłopaki i dziewczyny tam po studiach zarabiają, ale jak ktoś ma takie podejście do życia, że wszystko się należy :D
i zrób coś dla mnie. nie rozmnażaj się :D
ryczysz, że nie masz na utrzymanie rodziny i robisz sobie następne dziecko. geniusz ekonomii!
popatrz na geniuszy transportu - duża ilość pojazdów powoduje większe przychody (nie mylić z dochodem).
jak będzie miał drużynę piłkarską to nie będzie musiał pracować bo poza 500+ dostanie jeszcze pomoc z opieki społecznej, niższe opłaty za mieszkanie, tańszy bilet na komunikacje miejską i wiele wiele innych "przywilejów".

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 22 lis 2016, 21:35

a ja się kuźwa zajadę by na nieudacznika zarobić! :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 5 z 11 [ Posty: 212 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 711 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: