Strona 6 z 6 [ Posty: 117 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 cze 2013, 9:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2010, 11:59
Posty: 395
GG: 2244591
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Kluczbork OKL

Nie ma to jak wpaść sobie pauze wykręcić i coś wygrać :roll:

_________________
http://www.lechmot.pl
1.Twój problem nasze pieniądze.
2.Zawsze PIERWSI przy Tobie!.
3.Marudź ile chcesz a płać ile się należy!.


Post Wysłano: 17 cze 2013, 10:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2010, 17:03
Posty: 140
GG: 0

Zlot według mnie udany, poznałem sporo nowych ludzi, ogólnie bajka, zamieniłem kilka słów z forumowiczami, ogólnie to szkoda że to już ostatni zlot.....

_________________
Pie..ol wszystko, zostań kierowcą zawodowym.
Rób to co kochasz...


Post Wysłano: 17 cze 2013, 19:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2013, 16:42
Posty: 4
Lokalizacja: Rzeszów

Zlot bardzo udany, pogoda dopisała, szkoda że byłem tylko jeden dzień i do tego małym mobilkiem. Mam nadzieje że zlot w Stalowej Woli będzie równie udany.

_________________
B: 26.07.12
C: 19.12.12

"DIESEL kopci, DIESEL czadzi, DIESEL nigdy Cię nie zdradzi"


Post Wysłano: 17 cze 2013, 22:20

Cytuj:
Zlot bardzo udany, pogoda dopisała, szkoda że byłem tylko jeden dzień i do tego małym mobilkiem. Mam nadzieje że zlot w Stalowej Woli będzie równie udany.
Zlotu w Stalowej Woli w tym roku nie będzie. Automobilklub (organizator) nie porozumiał się z właścicielem lotniska i impreza się nie odbędzie. Informacja od B.B. Zimmer.
A w kalendarzu imprez na rok 2013 organizowanych przez Automobilklub Stalowa Wola nie ma żadnej wzmianki o zlocie.

Zatem zostaje Ci K.A.C w Deszcznie, Piknik w Mrągowie i Master Truck w Opolu. No i ewentualnie Pomorska Miss Scania.

A czy impreza udana? Miałem troszkę inne odczucia, zwłaszcza, że byłem już któryś raz z kolei w Krakowie. W dodatku dużym autem. No ale, zależy kto co lubi :)


Post Wysłano: 17 cze 2013, 23:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Cytuj:
A czy impreza udana? Miałem troszkę inne odczucia, zwłaszcza, że byłem już któryś raz z kolei w Krakowie. W dodatku dużym autem. No ale, zależy kto co lubi :)
Po "miłym" przywitaniu kolegi z lohry który przyjechał w niedzielę to nie sądzę by było miło. Ale ja tam nie narzekam trochę głupich spin z ochroną ale ważne że ekipa dopisała :)


Post Wysłano: 17 cze 2013, 23:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2010, 17:03
Posty: 140
GG: 0

Cytuj:
trochę głupich spin z ochroną ale ważne że ekipa dopisała :)
Tu coś dopiszę, moim zdaniem ochrona w tym roku była jakaś delikatnie nadwrażliwa, chciałem przejść kolo konwoju by nagrać go to do mnie jednego dwóch miśków(ochroniarzy) z mordą wyskoczyło co ja robię i czy bym nie chciał ze zlotu wylecieć...... . Dla mnie dziwne zachowanie.

_________________
Pie..ol wszystko, zostań kierowcą zawodowym.
Rób to co kochasz...


Post Wysłano: 17 cze 2013, 23:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Sorki za off topa , A kiedy dokładnie jest Pomorska Miss Scania ??

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 18 cze 2013, 8:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 mar 2008, 23:29
Posty: 94
Samochód: W124
Lokalizacja: Grudziądz

Cytuj:
Sorki za off topa , A kiedy dokładnie jest Pomorska Miss Scania ??
Co roku jest we wrześniu , przeważnie między 10-15 września.

_________________
Zresztą też latasz to wiesz o co chodzi...
http://www.michalskitowski.pamietajmy.com.pl/ [*]


Post Wysłano: 18 cze 2013, 13:58

Cytuj:
[...]
Po "miłym" przywitaniu kolegi z lohry który przyjechał w niedzielę to nie sądzę by było miło. Ale ja tam nie narzekam trochę głupich spin z ochroną ale ważne że ekipa dopisała :)
Wiesz, nie miałem na myśli lohry, bo nawet nie wiem o co tam chodziło.
A co do ochrony - uważam, że chłopaki byli bardzo w porządku - szczególne podziękowania dla kierownika zmiany w sobotni wieczór :mrgreen:
No i skutecznie ostudzili zapał dwóch jegomościów, którym nadmiar alkoholu nie służy. Niestety, nie obyło się bez interwencji policji.


Post Wysłano: 18 cze 2013, 14:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Cytuj:
Cytuj:
[...]
Po "miłym" przywitaniu kolegi z lohry który przyjechał w niedzielę to nie sądzę by było miło. Ale ja tam nie narzekam trochę głupich spin z ochroną ale ważne że ekipa dopisała :)
Wiesz, nie miałem na myśli lohry, bo nawet nie wiem o co tam chodziło.
A co do ochrony - uważam, że chłopaki byli bardzo w porządku - szczególne podziękowania dla kierownika zmiany w sobotni wieczór :mrgreen:
No i skutecznie ostudzili zapał dwóch jegomościów, którym nadmiar alkoholu nie służy. Niestety, nie obyło się bez interwencji policji.
Rozmowa wygląda mniej więcej tak:
-co to jest?!
-samochód ciężarowy z przyczepą
-nie śmiej się głupio tylko wypieprzaj na koniec żeby Cie nie było widać
do tego doszło jeszcze pare innych przekleństw ale nie wiem dokładnie, chłopak miał ochotę się zawinąć i wyjechać.

Taaa ochrona "7:15 i [wycenzurowano]* za brame!!" za trąbienie. Tak samo było z wjazdem część ekipy przyjechała w nocy mieli wpuszczać nie wpuszczali my zajechaliśmy rano jakoś po 5 to nie wpuścili tylko jeździliśmy jak głupi w koło jakby się coś stało żeby wpuścić auta ustawić się a rano się normalnie wypisać.

Coś mi się obiło o uczy na zlocie (nie wiem od kogo, nie wiem czy prawda) że ktoś myśli żeby w okolicach Krakowa zrobić "nowy" zlot, wiecie coś na ten temat?


Post Wysłano: 18 cze 2013, 14:18

Cytuj:
[...]
Taaa ochrona "7:15 i [wycenzurowano]* za brame!!" za trąbienie. Tak samo było z wjazdem część ekipy przyjechała w nocy mieli wpuszczać nie wpuszczali my zajechaliśmy rano jakoś po 5 to nie wpuścili tylko jeździliśmy jak głupi w koło jakby się coś stało żeby wpuścić auta ustawić się a rano się normalnie wypisać. [...]
Dlaczego Cię to dziwi, takie podejście do tematu? Mnie nie dziwi. Było jasno powiedziane, że nie ma trąbienia na terenie zlotu, jedynie w czasie wjazdu konwoju na teren zlotu. W niedzielę rano, gdzieś ok 8 szliśmy z Grześkiem_KBR przez plac - nawet nie zdajesz sobie sprawy jak niesie echo, zwłaszcza, że w powietrzu była wilgoć. W odniesieniu do poprzednich zlotów uważam, że i tak było bardzo cicho.
A co się tyczy wjazdu po 22:00 w sobotę - pojechaliśmy do marketu na zakupy ok 21. Zgłaszaliśmy, że będziemy wracać za pół godziny a i tak mieliśmy problem żeby wjechać (pomimo "legitymacji partyjnej") z powrotem na teren zlotu.


Post Wysłano: 18 cze 2013, 15:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2010, 11:59
Posty: 395
GG: 2244591
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Kluczbork OKL

Spacerkiem trzeba było:P

był ktoś z was w aquaparku za realem ? :P

_________________
http://www.lechmot.pl
1.Twój problem nasze pieniądze.
2.Zawsze PIERWSI przy Tobie!.
3.Marudź ile chcesz a płać ile się należy!.


Post Wysłano: 19 cze 2013, 10:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Bylim, w niedziele po 13tej,idealne rozwiazanie na taka pogode 8)

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 20 cze 2013, 19:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Na wstępie pozdrawiam cała ekipę z którą się bawiłem. Miło też było poznać nowych Kolegów i Koleżankę z forum na żywo (daje to obraz że pozytywnie zakręconych ludzi przybywa i nie ma znaczenia wiek). Co do zlotu to według mnie w tym roku było bardziej kulturalnie no może oprócz tego zdarzenia co opisał Kolega Jester. Co do ilości pojazdów ciężarowych to sam byłem nawet w szoku :shock: że w tych ciężkich czasach kryzysu pojawiła się taka ilość (gdzie większość przewoźników oszczędza na wszystkim zaczynając od bieżących naprawach, a kończąc na myjni). To prawda że było trochę mało konkursów i ochrona była natrętna, ale napiszcie o takiej imprezie na której Wam choć by jedna rzecz nie przeszkadzała. Odpowiem nie znajdziecie bo zawsze jeśli szukacie to wszędzie są jakieś nie potrzebne spięcia (a to korek na wjeździe, a to macanie przez ochronne, a to toalety płatne etc.). Na koniec napiszę że wydaje mi się że ten kto chciał się dobrze bawić to wyjechał zadowolony z Krakowa. Pozdrawiam Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 21 cze 2013, 10:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
...ale napiszcie o takiej imprezie na której Wam choć by jedna rzecz nie przeszkadzała...
Łomżing w pewnej ładnej miejscowości na Ł. Ot taki mały TS. :mrgreen:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 30 cze 2013, 23:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 paź 2009, 9:50
Posty: 103
GG: 0

Ochrona faktycznie wyjątkowo dziwna na tym zlocie, o jednego browara po drodze to chyba się 3 ochroniarzy zdążyło przyczepić jeden za drugim :shock:


Post Wysłano: 13 lis 2013, 13:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lis 2013, 13:05
Posty: 4
Lokalizacja: Krk

widzę, że za późno znalazłem to forum :/ będzie jeszcze coś w przyszłosci?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 6 [ Posty: 117 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: