Strona 13 z 13 [ Posty: 246 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 13
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 wrz 2011, 21:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
Cytuj:
Borek, jesteś mistrzem. :D
Kolejny raz postuluję o dodanie tej opcji w ramach podziękowania autorowi postu/tematu.
Coś w deseń "Lubię to" :mrgreen:


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 21:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Borek, jesteś mistrzem. :D
Kolejny raz postuluję o dodanie tej opcji w ramach podziękowania autorowi postu/tematu.
Coś w deseń "Lubię to" :mrgreen:
To już wszędzie ten fejsbruk musi być?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 21:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 maja 2008, 13:29
Posty: 434
Samochód: Scania R420

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Chyba mam nowy avatar! :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dostane zaraz zawału :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ten chłoptaś będzie HITEM INTERNETU, Hiob może nagrałeś jakis filmik jak jeździ tym volvem i wylatuje do Ciebie ? :lol: :lol: :lol:
Nudzi Ci się koloniu?! Idź sobie na dwór zatańcz z tymi emotami!

Jedna, dwie wystarczą, a nie cała masa! Następnym razem będzie ostrzeżenie!
Potańczylim już :mrgreen: spokojnie Szaki nie spinaj się, nie mogłem się powstrzymać :roll: Po prostu dbam o Twoją pracę, żeby być administratorem musisz od czasu do czasu coś usunąć albo poprawić hehe :U Choć już Ci jej nie dostarcze bo użytkownik Lotnik66 wystarczająco Ci jej daje

_________________
Ciężki Transport Międzynarodowy


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 23:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Borek, jesteś mistrzem. :D
Kolejny raz postuluję o dodanie tej opcji w ramach podziękowania autorowi postu/tematu.
Coś w deseń "Lubię to" :mrgreen:
Me gusta! :lol: Nie, nie mam konta na przereklamowanym fejzbóku. :evil:
Cytuj:
Prawdę mówiąc, jeśli to był teren prywatny to nawet moja 7 letnia chrześnica mogłaby jeździć i autobusem i nikt by nie mógł jej nic zrobić. Prawo o ruchu drogowym obowiązuje na drogach publicznych, chyba że inaczej stanowi właściciel posesji/terenu.
Fakt, prawo o ruchu drogowym by się tutaj nie nadało, ale jest to impreza masowa i organizatorzy są zobowiązani do zapewnienia jej uczestnikom bezpieczeństwa. Twój ulubieniec równie dobrze mógłby tam biegać z nabitym gnatem i walić na oślep. Nieletni pod wpływem alkoholu, stwarzał bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia osób postronnych. Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie - tylko trzeba chcieć. :P No ale mądry Polak po szkodzie... Te wszystkie służby chyba od czegoś tam były, nie mówię tu od razu o obrączkowaniu i wsadzaniu za kratki, ale żeby przynajmniej doprowadzić smarka do porządku. Właściwie za takie coś powinna być wykopka z terenu zlotu dla delikwenta i właściciela/kierowcy auta, a jeszcze bardziej prawidłowo synek na izbę, tatuś do spowiedzi na komendę.
Cytuj:
być administratorem
Toś go zaszczycił. :D Teraz już na pewno nie będzie się gniewał, skoro jesteś aż tak miły. ;)


Post Wysłano: 13 wrz 2011, 4:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Cytuj:
... Hiob może nagrałeś jakis filmik jak jeździ tym volvem i wylatuje do Ciebie ? :lol: :lol: :lol:
Niestety nie, i tak musiałem się wykazać refleksem pstrykając fotki tej szarżującej kupki wściekłości. :lol:
Cytuj:
A cóż to za panienka że tyle jej zdjęć ?
Obrazek
A skąd ja mogę wiedzieć? :shock: Czy to moja wina, że mi sam obiektyw się za nią wykręcał? :oops: Ja chciałem pstryknąć Iveco, albo Scanię, albo jakiegoś Volvo, a tu za każdym razem ta panienka... :roll: Nie ma tu w ogóle mojej winy. :> :lol: :lol:

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Post Wysłano: 13 wrz 2011, 8:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
Cytuj:
A cóż to za panienka że tyle jej zdjęć ?
Obrazek
A skąd ja mogę wiedzieć? :shock: Czy to moja wina, że mi sam obiektyw się za nią wykręcał? :oops: Ja chciałem pstryknąć Iveco, albo Scanię, albo jakiegoś Volvo, a tu za każdym razem ta panienka... :roll: Nie ma tu w ogóle mojej winy. :> :lol: :lol:
Może to nie obiektyw tylko ona sama się podstawiała. Któż to wie :>

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 13 z 13 [ Posty: 246 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 13


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: