Laboratorium COCH

Auto-Mix - lodówki samochodowe, klimatyzatory postojowe, usługi transportowe, transport międzynarodowy.

TruckFocus.plStrona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Administrator

Offline

Offline

Administrator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:26
Posty: 103
Samochód: Omega B fl

Witam serdecznie, jako że objęliśmy patronat medialny nad targami, pozwalam zamieścić sobie notkę prasową.
Cytuj:
HOL-EXPO po raz drugi w Targach Kielce
Zgodnie z opiniami konsumentów podstawową zaletą dobrej pomocy drogowej jest sprzęt, którym dysponuje. Czym większa liczba sprzętu tym lepiej to świadczy o firmie. Ponadto daje to możliwość wykonywania wielu zleceń w różnych miejscach jednocześnie oraz pozwala na przeprowadzenie skomplikowanych akcji ratowniczych. Jedyna wystawa branży pomocy drogowych w Europie Środkowo-Wschodniej czyli Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO , po raz kolejny odbędzie się w Targach Kielce od 23 do 25 października 2018 roku.


Zakres branżowy HOL-EXPO obejmuje pojazdy pomocy drogowej, ofertę producentów zabudów pomocy drogowej oraz osprzętu, oświetlenie ostrzegawcze i robocze do pomocy drogowej, także wyciągarki, przyciągarki hydrauliczne i elektryczne, systemy mocowania i podnoszenia ładunku, hydraulika siłowa i sterowanie radiowe. Swoje propozycje przedstawią także towarzystwa ubezpieczeniowe, asystorzy obsługujący systemy asistance oraz firmy pomocy drogowej.
HOL-EXPO jako część dużego motoryzacyjnego wydarzenia, po raz kolejny odbędzie się razem z Międzynarodowymi Targami Transportu Zbiorowego TRANSEXPO. Współorganizatorem wystawy jest Stowarzyszenie Polska Pomoc Drogowa. Poprzednią edycję wydarzeń odwiedziło ponad 5,5 tysiąca branżowych zwiedzających. Zapraszamy do Targów Kielce od 23 do 25 października 2018 roku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika

Administrator

Offline

Offline

Administrator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:26
Posty: 103
Samochód: Omega B fl

Największe spotkanie branży Pomocy Drogowej w Targach Kielce
Już od 23 do 25 października zapraszamy na HOL-EXPO, jedyną wystawę branży Pomocy Drogowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Pomoc drogowa najczęściej kojarzy się z holowaniem niesprawnego auta, ale warto wiedzieć, że to bardzo pojemna branża oferująca szereg usług, których kierowcy często nie są świadomi. Zakres branżowy tej wystawy obejmuje pojazdy pomocy drogowej, ofertę producentów zabudów specjalistycznych pojazdów oraz osprzętu, oświetlenie ostrzegawcze, także wyciągarki, czy przyciągarki hydrauliczne i elektryczne, systemy mocowania i podnoszenia ładunku, hydraulikę siłową i sterowanie radiowe. Ze swoją ofertą pojawią się towarzystwa ubezpieczeniowe, asystorzy obsługujący systemy assistance, którzy także przedstawią możliwości nawiązania współpracy.

ASSISTANCE rośnie w siłę
Wielu ubezpieczycieli oferuje swoim klientom tak zwany „pakiet assistance”, czyli dobrowolne ubezpieczenie, zapewniające określony rodzaj pomocy. W skład takiego pakietu może wchodzić szeroko pojęta pomoc drogowa, od wymiany koła z uszkodzoną oponą, poprzez dowiezienie paliwa na miejsce, w którym nam go zabrakło, kończąc na dalekim holowaniu. Takie ubezpieczenie może również obejmować wyszukanie właściwego warsztatu najbliżej lokalizacji, w której auto uległo awarii. Istnieje również możliwość zawarcia w pakiecie usług, które obejmują, m.in.: odwiezienie kierowcy i pasażerów do domu, czy pokrycie kosztów niespodziewanego powrotu z wakacji, spowodowanych uszkodzeniem samochodu. Ubezpieczenie Assistance można wykupić u dowolnego ubezpieczyciela. Usługi assistance cieszą się coraz większą popularnością, przez co ubezpieczyciele muszą regularnie zwiększać swoje sieci bezpośrednich likwidatorów niechcianych przez kierowców zdarzeń. Nie może ich więc zabraknąć na kieleckiej wystawie.
Drugi dzień targów, to konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Polska Pomoc Drogowa. Podczas spotkania, prelegenci opowiedzą o tym, jakie są modele działalności firm Pomocy Drogowej, z jakimi kosztami wiąże się działalność takich firm oraz jak wpływać na jakość świadczonych usług. Będzie można posłuchać o obecnym wizerunku Pomocy Drogowej wśród klientów, a także dowiedzieć się więcej na temat współpracy z firmami oferujących Assistance. Swoją obecność na konferencji potwierdziły już największe w kraju firmy świadczące tego typu usługi, m.in.: PZU, Mondial, Vienna Insurance Group, Inter Partner Assistance, Pol Assistance  -  WTW, czy Polski Związek Motorowy.

Strefa spotkań i kooperacji
Targi Kielce od lat są miejscem, które umożliwia przedsiębiorcom nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Podczas HOL-EXPO 2018, dla przedstawicieli firm zajmujących się Pomocą Drogową powstanie specjalna „Strefa spotkań Assistance”, gdzie będą mogli prowadzić bezpośrednie rozmowy na z przedstawicielami usług Assistance. Firmy zainteresowane współpracą będą mogły omawiać warunki ewentualnej współpracy w komfortowych warunkach.

Wstęp na konferencję organizowaną przez Stowarzyszenie Polska Pomoc Drogowa oraz na Strefę spotkań Assistance jest bezpłatny.

Zachęcamy również do bezpłatnej rejestracji na Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO 2018 oraz do odbioru bezpłatnego zaproszenia. Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia: www.holexpo.pl w zakładce „Dla zwiedzających”.

Obrazek


Awatar użytkownika

Administrator

Offline

Offline

Administrator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:26
Posty: 103
Samochód: Omega B fl

Targi HOL-EXPO znów na plusie
Jedyna wystawa branży pomocy drogowych w Europie Środkowo-Wschodniej, która odbyła się w Targach Kielce po raz drugi jako część „Motoryzacyjnej Jesieni” znów okazała się strzałem w dziesiątkę.


HOL EXPO - Targi Polska Pomoc Drogowa odbyły się w Targach Kielce jako część dużego motoryzacyjnego wydarzenia w dniach 23-25 października 2018 roku. Targi zostały zorganizowane przy wsparciu merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Drogowych – najsilniejszego podmiotu na rynku polskim zrzeszającego przedstawicieli branży.
Zakres branżowy HOL EXPO obejmował pojazdy pomocy drogowej, ofertę producentów zabudów pomocy drogowej oraz osprzętu, oświetlenie ostrzegawcze i robocze do pomocy drogowej, także wyciągarki, przyciągarki hydrauliczne i elektryczne, systemy mocowania i podnoszenia ładunku, hydraulika siłowa i sterowanie radiowe. Swoje propozycje przedstawiły także towarzystwa ubezpieczeniowe, asystorzy obsługujący systemy asistance oraz firmy pomocy drogowej.
Merytorycznym uzupełnieniem wystawy była Konferencja Stowarzyszenia Polska Pomoc Drogowa. Podczas tego spotkania poruszane były tematy modeli działalności firm Pomocy Drogowych, koszty tej działalności oraz jakości świadczonych usług. Specjalna Strefa Assistance która umożliwiła przeprowadzenie bezpośrednich rozmów
z najważniejszymi przedstawicielami usług Assistance również cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.
- Bierzemy udział w Targach HOL-EXPO już po raz drugi – powiedział Grzegorz Matysek z firmy ProLux – odwiedziło nas bardzo wielu zwiedzających, nasze produkty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dla nas były to Targi bardzo udane.
Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO odbywały się równolegle z Międzynarodowymi Targami Transportu Zbiorowego TRANSEXPO.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  

Forum Samochodowe