Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lis 2007, 18:56
Posty: 61
GG: 5477986
Lokalizacja: Tomaszów maz

Przedstawie wam moją traskę z dnia 06.02.2009r. w Piątek :D

Auto to Scania 124L 400 + Wywrotka (firma MaDo)
Więc wyjechaliśmy o godzinie 5.50 i najpierw się udaliśmy do Tomaszowa Mazowieckiego na ul. Milenijna po glinę. Załadowali nas i po drodze wzięliśmy operatora ładowarki i pojechaliśmy z nim do Zubek Dużych. Tam właśnie operator Koparki/ Ładowarki został a my wywaliliśmy tą glinę a on załadował nas żwirem. Następnie pojechaliśmy do firmy Frito Lay do Grodziska Mazowieckiego (przy firmie transportowej Dartom (mają tam sporo starych naczep na sprzedaż :mrgreen: )) wysypaliśmy tam piach a oni załadowali nam glinę którą wywozimy do firmy Jopek do Radziejowic (zasypują tą gliną staw :mrgreen: ) i na pusto znowu udaliśmy się do Zubek Dużych gdzie załadowano nas piachem. I dalej to już tak w kółko niem co pisać :mrgreen:
Ten piach do Grodziska Mazowieckiego
z Grodziska Mazowieckiego Glinę do Radziejowic i na pusto znowu do Zubek Dużych a z tamtąd piach i piach do Grodziska a z Grodziska znowu glinę do Radziejowic. I z Radziejowic już na pusto wracamy na bazę w domu godz. 16.00

Mogę jeszcze napisać że warunki w tej porze roku są bardzo trudne. Bardzo łatwo się zakopać w tej glinie ale na szczęście nam się tego dnia nie przytrafiło. I wiadomo w takich warunkach trzeba mieć ze sobą gumowce :mrgreen:


Nie lubie za bardzo opisywać, ale napisałem tylko tyle :mrgreen:

I zamieszcze kilka zdjęć z traski:


Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

_________________
SCANIA- Królową szos

Moje autko:
SCENIC


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 sty 2008, 16:32
Posty: 142
Samochód: 2545
Lokalizacja: Szczecinek

No, no trasa fajna. Takie wahadełka są najlepsze. :wink:
W wakacje, to tylko wypatrywać Cię kolego, jak będziesz woził piach na budowę oddzielnego magazynu Fresh Logistics ("wizawi" Raben).
Pozdrawiam i życzę szerokości. :)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2008, 13:01
Posty: 462
Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Lokalizacja: Lublin

Traska wokół komina fajnie opisana.Zdjęcia też pokazują w jakim to terenie trzeba jeżdżić.Pozdrawiam i czekam na kolejną część,jeżeli będzie.

_________________
:]


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lis 2007, 18:56
Posty: 61
GG: 5477986
Lokalizacja: Tomaszów maz

Niestety to jest jedna część. Ale jak jeszcze kiedy się wybiore z wujkiem w traskę to napewno porobie fotki i opiszę ją na forum.
A co do warunków to naprawde bardzo trudne są, najważniejsza rzecz która musi być w aucie to linka bo łatwo sie zakopać w glinie :mrgreen:

_________________
SCANIA- Królową szos

Moje autko:
SCENIC


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: