Strona 8 z 12 [ Posty: 236 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1012 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 mar 2009, 20:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2007, 14:02
Posty: 293
GG: 0
Samochód: wypasione
Lokalizacja: Wrocław

To jest standardowe wyposażenie tej wersji.

_________________
Życie jest piękne ! - powiedział Prosiaczek ... i rzucił się w przepaść.


Post Wysłano: 08 mar 2009, 22:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 cze 2008, 17:07
Posty: 82
GG: 0

Cytuj:
To jest standardowe wyposażenie tej wersji.
Nie siej zamętu kolego. Standardowe wykończenie kabiny jest w kolorze szaro-grafitowym.


Post Wysłano: 14 mar 2009, 13:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2007, 14:02
Posty: 293
GG: 0
Samochód: wypasione
Lokalizacja: Wrocław

Kolego to jest wersja Cube która jest standardowa w tej wersji. Do opcji dodatkowych możesz zamówić jedynie nawigację dedykowaną i jakieś dodatki chromowane na zderzaki.
Wiem ponieważ w styczniu odebrałem taką wersję od dealera.

_________________
Życie jest piękne ! - powiedział Prosiaczek ... i rzucił się w przepaść.


Post Wysłano: 14 mar 2009, 20:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 cze 2008, 17:07
Posty: 82
GG: 0

Nie jestem pewien czy rozmawiamy o tym samym ;)
Chodzi mi o kolor wykończenia, o te brązowe obicia. Tego nie ma w standardzie.


Post Wysłano: 15 mar 2009, 22:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2007, 14:02
Posty: 293
GG: 0
Samochód: wypasione
Lokalizacja: Wrocław

Tak, rozumiemy się.
W momencie kupna ciągnika siodłowego masz możliwość wyboru opcji wyposażeniowej. W tej wersji jaką dysponuję obecnie obicia boczków drzwi, leżanki oraz tapicerki jest dokładnie cytując specyfikację : beżowy bez. Do tej opcji jaką kupiłem jest możliwość domówienia nawigacji dedykowanej dla aut ciężarowych oraz jakieś wstawki chromowane na zderzakach i listwach ozdobnych oraz rurę na dach pod montaż świateł dalekosiężnych.

Mam problemy z rozróżnianiem kolorów więc może kolor tapicerki jaki podałem rozjaśni sytuację.

_________________
Życie jest piękne ! - powiedział Prosiaczek ... i rzucił się w przepaść.


Post Wysłano: 16 mar 2009, 18:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 cze 2008, 17:07
Posty: 82
GG: 0

Powiem szczerze, że pierwszy raz się z tym spotykam.
Gdzie kupowałeś to auto?


Post Wysłano: 17 mar 2009, 22:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2007, 14:02
Posty: 293
GG: 0
Samochód: wypasione
Lokalizacja: Wrocław

Kupiłem je u dealera w Uni - Trucku. Przyjechało z Włoch. Znajomy który prowadzi firmę transportową też takiego kupił. Taki sam kolor, opcja wyposażenia itp.

_________________
Życie jest piękne ! - powiedział Prosiaczek ... i rzucił się w przepaść.


Post Wysłano: 18 mar 2009, 9:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 cze 2008, 17:07
Posty: 82
GG: 0

Cytuj:
Kupiłem je u dealera w Uni - Trucku. Przyjechało z Włoch. Znajomy który prowadzi firmę transportową też takiego kupił. Taki sam kolor, opcja wyposażenia itp.
Spodziewam się, że jest to auto wyposażane w tego typu tapicerkę poza fabryką, nie spotkałem się z taką opcją u nas w kraju (oczywiście mogę się mylić). Tym bardziej, że piszesz, że auto przyjechało z Włoch. :/ Stralis jest produkowany w Niemczech w Ulm.


Post Wysłano: 18 mar 2009, 11:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 cze 2007, 20:28
Posty: 5

Post Wysłano: 19 mar 2009, 17:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2007, 14:02
Posty: 293
GG: 0
Samochód: wypasione
Lokalizacja: Wrocław

Tak myślałem ponieważ w momencie odbioru auta od dealera oba ciągniki miały najechane już 1700 km. Więc myślałem że przyjechały z Włoch :?

Wnętrze jest bardzo ciekawe. Ponadto deska rozdzielcza jest w nie których miejscach pokryty czymś w rodzaju weluru. Bardzo przyjemne w dotyku i ładnie pachnie :)

_________________
Życie jest piękne ! - powiedział Prosiaczek ... i rzucił się w przepaść.


Post Wysłano: 27 kwie 2009, 8:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 kwie 2009, 23:27
Posty: 1
GG: 5178389
Samochód: MAN TGA 440 XXL

to IVECO nie jest takie złe jak kazdy mowi :D stary jeździł nim w RICO miałem okazje sam prowadzic powiesz szczerze silnik jest bajeczny przy 450km ! Na swiatłach to mozna pocałowac w rure ! Jedynym minusem no moze nie jedynym jest skrzynia biegów ;D nie chodzi o biegi tylko o wysokość skrzyni :P jest za nisko czeba sie namachac jak głupi :P i tyo chyba tyle :D


Post Wysłano: 05 maja 2009, 18:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 16:10
Posty: 45
GG: 6324074
Samochód: VOLVO FH

Witam.
Zastanawiamy sie w niedalekiej przyszłosci nad kupnem samochodu. W grę wchodzi Scania, Volvo i Iveco (ze wzgledu ze mamy EuroStar-a i chodzi bez zarzutów). Ciagnik ma być na zawieszeniu "mega", przód na poduszkach, itd. z tego co sie dowiedziałem to Iveco jakie wchodzi w gre to silnik 500 km, skrzynia automat lub manual, klima postojowa, czarny metalic. Spora rolę odgrywa równiez cena. Co myslicie o tych samochodach, który według was sie lepiej sprawdzi?


Post Wysłano: 05 maja 2009, 19:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Pytanie tylko czy będziecie chcieli po okresie leasingowania wymienić na nowy czy pozostać przy Iveco :?:


Post Wysłano: 05 maja 2009, 19:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 16:10
Posty: 45
GG: 6324074
Samochód: VOLVO FH

jeszcze nie wiadomo ale raczej pozostac :>


Post Wysłano: 05 maja 2009, 20:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Proponowałbym Volvo, droższe w zakupie ale na pewno będzie spisywać się dobrze przez większy przebieg niż 800.000 km.


Post Wysłano: 05 maja 2009, 21:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2009, 12:41
Posty: 76
GG: 0

Ceny zakupu nie są tak bardzo zróżnicowane.
Ponadto nie ma zbyt dużej różnicy między Iveco, Scanią i Volvo. W większości są to steoretypy. Też użytkuję EuroStara w najmocniejszej wersji oraz Stralisa + automat i bardzo fajnie się one spisują. Ciche w środku. Na podjazdach bardzo mocne. Małe spalanie przy relatywnie dużej mocy. Funkcjonalne wnętrze.
Jedno spostrzeżenie. Trzeba o te autka dbać :D Inaczej każde wozidło się zajedzie.
Ponadto w firmie użytkuję też dwa Jelcze. Oba mają nakulane około 2 mln km bez remontów głównych. I jak na razie bardzo dobrze sobie radzą podczas codziennego użytkowania.


Post Wysłano: 06 maja 2009, 18:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

No nie stereotypy, bo akurat użytkuję pojazdy Volvo i mogę tylko szczerze polecać. Co do Iveco, jeżeli chodzi o silniki to skłonny jestem powiedzieć, że ma najlepsze. Ale niestety resztą odstaje od Volva czy nawet Mercedesa.


Post Wysłano: 06 maja 2009, 18:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 16:10
Posty: 45
GG: 6324074
Samochód: VOLVO FH

a nie mogli by tego poskładac, ze silnik od Iveco a reszta od volva i wtedy samochód malina hehe


Post Wysłano: 06 maja 2009, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 cze 2008, 17:07
Posty: 82
GG: 0

Cytuj:
Proponowałbym Volvo, droższe w zakupie ale na pewno będzie spisywać się dobrze przez większy przebieg niż 800.000 km.
Volvo ma cenę wywaloną w kosmos. Nie oferuje za te pieniądze nic czego nie ma Iveco. Poza tym nie od dziś wiadomo, że Volvo lubi sie napić. Niech mi ktoś pokaże Volvo co sapali pod pełnym ładunkiem nie wiecej niż 30l, niewykonalne. Stralis to potrafi. Za Volvo zapłacisz więcej i droższe w eksploatacji.

Czasy Scanii już przeminęły. Uparli się rozwijać EGR i dochodzą mnie słuchy, że mają problemy ze spełnieniem Euro 5, a sam system nie dość, że bardziej skomplikowany to i bardziej awaryjny. Zobaczymy już nie długo, od jesieni nie zarejestrujesz nowego auta z normą niższą niż Euro 5.

Wybór należy do Ciebie :>


Post Wysłano: 06 maja 2009, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 16:10
Posty: 45
GG: 6324074
Samochód: VOLVO FH

doszły mnie równiez słuchy od kierowców ze w Scani z euro 5 zatykają sie po krótkim czasie rury wydechowe. Kierowcy strasznie na to narzekają, ale co gorsza zeby to wyczyscic trzeba jechac do sevisu ponieważ samemu mozna łatwo uszkodzic jakis czujnik który sie tam znajduje


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 12 [ Posty: 236 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1012 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: