Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 gru 2011, 20:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lis 2011, 19:18
Posty: 12
GG: 0

Panowie, co powiecie o tym wozie? Chce go kupić, ale nie znam w ogole DAF'ów, wiec prosze o opinie. Autko bedzie woziło żwir w dość trudnych warunkach, błoto, miękko, wąskie drogi, ciężkie podjazdy. Jak ze spalaniem tych aut i jak z awaryjnością? Prosze, pomóżcie:)


Post Wysłano: 28 gru 2011, 23:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
Panowie, co powiecie o tym wozie? Chce go kupić, ale nie znam w ogole DAF'ów, wiec prosze o opinie. Autko bedzie woziło żwir w dość trudnych warunkach, błoto, miękko, wąskie drogi, ciężkie podjazdy. Jak ze spalaniem tych aut i jak z awaryjnością? Prosze, pomóżcie:)
Daf a Ginaf to dwie różne marki. Ginaf korzysta jedynie z silników i kabin Daf-a (również Iveco), w terenie powinien sobie radzić, co do awaryjności może być różnie a ze spalaniem to śmiało można określić jako spore jeśli nie bardzo duże. (znam chłopaka co jeździł Terbegiem 8X8 poniżej 55l/100km nie schodził)

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 29 gru 2011, 17:14

Spalanie 55l w aucie 8x8 to bardzo przyzwoity wynik!


Post Wysłano: 29 gru 2011, 18:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lis 2011, 19:18
Posty: 12
GG: 0

no w 8x8 może i jest to przyzwoite, ja posiadam MANa 8x4 to średnie wychodzi mi 40-42l wiec nie jest źle:) ale chodzi mi o tego GINAFa? dzisiaj byłem go oglądać to właściciel mówił że tak 40-45l na 100km. Ogólnie auto prezentuje sie całkiem fajnie, tylko troche zaniepokoiły mnie dość wąskie opony na tylnich osiach, jak myslicie, może to być problem w terenie? Ogromnym plusem tego auta jest to, że tylna oś jest skrętna.


Post Wysłano: 29 gru 2011, 20:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
Spalanie 55l w aucie 8x8 to bardzo przyzwoity wynik!
No tak dobry wynik z tym że to auto baaardzo rzadko teren widziało. :lol:
Cytuj:
Ogólnie auto prezentuje sie całkiem fajnie, tylko troche zaniepokoiły mnie dość wąskie opony na tylnich osiach, jak myslicie, może to być problem w terenie? Ogromnym plusem tego auta jest to, że tylna oś jest skrętna.
I pewnie jeszcze są koła 24', trochę droga impreza, Co do osi skrętnej fajny patent dopóki nie trzeba coś naprawić bo zaczynają się spore schody. :roll:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 30 gru 2011, 4:10

Dokładnie!Skrętna oś jest fajna jak jest nowa,potem nie chciał bym tego naprawiać...Popatrz na wszystkie budowy,przeważnie auta 8x8 i 8x6 to MANy i Mercedesy.To chyba o czymś świadczy?Szczególnie,że GINAF rocznikowo jest od nich tańszy.


Post Wysłano: 30 gru 2011, 22:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lis 2011, 19:18
Posty: 12
GG: 0

nie no macie racje, bajery bajerami ale kupic jakis "wynalazek" za dosc duze pieniądze i potem przeklinać go to nie jest dobry pomysl. Bylem dzisiaj ogladac iveco 8x8 i jesli chodzi o gabaryty i solidnosc to jak dzien do nocy. jeszcze musze to dobrze przemyslec, zeby nie popelnic duzego błędu.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: