Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 sty 2014, 17:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lis 2013, 20:05
Posty: 136
GG: 42752250
Lokalizacja: Opole

Witam,
mam pytanie czy ma ktoś może zdjęcie jak wygląda falbanka nad szybą w Atego. Bo z tego co wiem zwykle mają 16 cm, mierzyłem i to przysłania bardzo dużą część szyby. Dlatego że w Atego są jakby to powiedzieć wysunięte schowki i jak się powiesi taką falbankę to nic nie będzie widać. Czy są jakieś mniejsze albo czy to faktycznie przeszkadza proszę o doradzenie, ewentualnie mogę też prosić o jakieś stronki gdzie można coś takiego zakupić. Z góry dzięki. Przepraszam, że tak chaotycznie napisane, ale nie umiałem inaczej,
Pozdrawiam :D


Post Wysłano: 24 sty 2014, 23:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Stronki powinieneś znaleźć po wpisaniu odpowiedniego hasła w google, lub w allegro.
Co do samego pomysłu. Sam sobie napisałeś, dlaczego falbana w Atego nie jest dobrym pomysłem.
Raz że większość z nich jest za duża, dwa, że w Atego nie będzie żadna z nich dobrze wyglądać, chyba, że rzeczywiście jakaś mała, a to wtedy najlepiej samemu pomierzyć, dać do dobrej krawcowej i będziesz miał wzór, kolor i ozdoby jakie tylko sobie zażyczysz.
Warto po prostu mieć na uwadze, że Atego to dość niewielki wóz, tym bardziej jeśli masz dzienną kabinę jak w twoim awatarze. Źle dobrana falbana będzie szpecić, nie "zdobić", bo czy jakakolwiek zdobi to już własny gust i guścik każdego z nas.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 25 sty 2014, 15:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Wystarczy troche pomyslec i wszystko da sie zrobic, lekko podwijasz gore falbanki i elegancko wyglada, mozesz zobaczyc w moim temacie jak mam zamontowane w iveco eurocargo (link w podpisie). Sorry za brak pl znakow daje z telefonu.


Post Wysłano: 25 sty 2014, 17:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lis 2013, 20:05
Posty: 136
GG: 42752250
Lokalizacja: Opole

Trochę rozjaśniliście mi temat, pomysłów było sporo ale trzeba z rozsądkiem to zrobić, już będę wiedział jak.
Dzięki wam, powodzenia i szerokości koledzy


Post Wysłano: 26 sty 2014, 15:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Kupujesz normalną falbanke 240cm długości, zwijasz ją od góry tak jakby na "Y" i montujesz ja tak mam zrobione u siebie w eurocargo i busie (w busie też mam 240cm długą) a materiał który masz na osi X albo podwijasz i zapinasz jakoś na szybę czołową albo puszczasz na boczne szyby kawałek i jest okey.


Post Wysłano: 26 sty 2014, 19:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lis 2013, 20:05
Posty: 136
GG: 42752250
Lokalizacja: Opole

Cytuj:
Kupujesz normalną falbanke 240cm długości, zwijasz ją od góry tak jakby na "Y" i montujesz ja tak mam zrobione u siebie w eurocargo i busie (w busie też mam 240cm długą) a materiał który masz na osi X albo podwijasz i zapinasz jakoś na szybę czołową albo puszczasz na boczne szyby kawałek i jest okey.
Dobra dzięki za pomoc, na pewno rada się przyda a swoją drogą to masz ładne te Eurocargo :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: