Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 lip 2013, 12:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 mar 2012, 20:14
Posty: 8
GG: 10325680
Samochód: Scania
Lokalizacja: ERA

Witam, przejrzałem już wiele tematów na różnych forach odnośnie halogenów z ringami, i już sam nie wiem co myśleć, czego szukać. Zamówiłem orurowanie do swojej Scani, lecz sprzedawca polecił mi szukać halogenów Helli lub Bosch-a, mówiąc ze inne będą dobre do zimy. Proszę o poradę ponieważ nawet po całodniowych poszukiwaniach takowych halogenów, znalazłem jedynie takie powyżej 700zł. Ta cena mnie bardzo zniechęciła. Może ktoś z was będzie mi w stanie doradzić coś nt. halogenów z ringami, lepiej diody czy podświetlanie ringu żarówką ? dodam że interesują mnie ringi o barwie białej lub błękitnej a nie typowo niebieskiej żeby nikt się mnie nie czepiał. Jak wspomniałem wcześniej troszkę już szperałem, jedni mówią żeby kupić coś tańszego i pobawić się z uszczelnianiem czy innymi pierdołami, inni twierdzą że lepiej dać ponad 300zł i mieć spokój. Jeżeli ktoś z was sam ma na swoim samochodzie jakieś halogeny z ringiem i jest w stanie je polecić to byłbym bardzo wdzięczny.

Poszukuję halogenów w plastikowej obudowie oraz naprawdę maksymalnie do 400zł, lub jakieś tańsze lecz sprawdzone.


Post Wysłano: 31 lip 2013, 14:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Hella niby firma dobra ale szalu niema u brata w zimie jeden ring przestaje swiecic jak sie ociepli to zas dziala, ringi sie jakby wypalaja z czasem, juz swieca dwa razy slabiej, jeszcze z ciekawostek zalozone byly z orgi zarowkami jak przyszly po jakichs 2 latach jedna wybuchla i jeden jest matowy w srodku....4 swiatelka za 3 tysiaki a i tak zadna rewelka...Ja napewno tego nie zaloze bo stosunek jakosc/cena nie dla mnie.


Post Wysłano: 03 sie 2013, 10:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Taa i jeszcze z hella jest ten totolotek ze albo trafi sie ring o barwie cieplej albo zimnej a roznica w odcieniu jest zajee duza, swoja droga Davo nie wiesz czy sam element z ledami jest wymienny/dostepny czy jak juz to cale lampy wymieniac trzeba jak szlag trafi?

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: