Strona 1 z 1 [ Posty: 19 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Dywaniki
Post Wysłano: 07 kwie 2012, 18:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:03
Posty: 226
GG: 11516920
Samochód: DAF CF 440 Euro 6 Space Cab
Lokalizacja: Starzyny [SZA]

Nie wiem czy dobry dział :P
Może ktoś się orientuje gdzie mogę dostać coś takiego pod nogi?
http://www.zaslonki-tir.pl/galeria/duze/42.jpg
Sklep typu Komfort chyba raczej odpada :?:

_________________
Nie ma lipy, same dęby!
DAF XF 105 Super Space Cab - nie ma większego.
Lubię Actrosy... Wyprzedzać pod górę :mrgreen:


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 07 kwie 2012, 19:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Na targu góralskim :D

Takie cuś to mam w garażu żeby się nie pobrudzić leżąc.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 07 kwie 2012, 20:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Dywaniki tego typu, dostaniesz na przykład w Leroy Merlin, tydzień temu szukałem Tacie do kabiny, zjeździłem Auchana i Pepco, bardziej interesowały mnie zwykłe, welurowe, mieli tam po 5zł małe i po 9zł duże, a w Leroyu właśnie widziałem takowe, lub bardziej włochate, różnych wymiarów, możesz kupić większy i przyciąć, lub mniejszy aby tylko był pod nogi, cena to coś około 20zł, przeszukaj też Komfort, jeśli masz gdzieś pod bokiem, bo tam również powinni mieć coś takiego.

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 09 kwie 2012, 14:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2010, 15:48
Posty: 484
GG: 1
Samochód: Actros 440/FH XL 500
Lokalizacja: Ostrołęka

My coś takiego mieliśmy w Volvie
Obrazek

To jest owcza skóra, mamy też białą na siedzenie. Gość mówił, że to jest jakaś skóra lecznicza i Ojciec na kręgosłup nie narzekał. Nie wiem czy to zasługa volva czy tej skóry.
Kupiliśmy ją na targowisku w Ostrołęce.

_________________
prezentacja moich Daf, Volvo


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 10 kwie 2012, 2:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lis 2006, 5:54
Posty: 120
Lokalizacja: GDYNIA,Chwaszczyno (GWE)

Tak jak ktos powiedzial jest to owcza skora, w gorach tego od zawalenia, tyle ze jak kupisz takie prawdziwe to przez pare dobrych miesiecy bedziesz czul pastwisko w kabinie :D.


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 10 kwie 2012, 21:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2012, 19:34
Posty: 6
GG: 0

Cytuj:
Tak jak ktos powiedzial jest to owcza skora, w gorach tego od zawalenia, tyle ze jak kupisz takie prawdziwe to przez pare dobrych miesiecy bedziesz czul pastwisko w kabinie :D.
To dobrze, przynajmniej klimacik będzie odpowiedni w razie np. trasy w góry ;) Ale takie prawdziwe skóry to chyba sporo kosztują, bo ja lata temu miałem coś takiego w pokoju gościnnym, z owcy, to jakieś 40-50 PLN sztuka wtedy chodziło...

_________________
Jadę gdzie jadę...


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 10 kwie 2012, 23:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lis 2006, 5:54
Posty: 120
Lokalizacja: GDYNIA,Chwaszczyno (GWE)

Cytuj:
Cytuj:
Tak jak ktos powiedzial jest to owcza skora, w gorach tego od zawalenia, tyle ze jak kupisz takie prawdziwe to przez pare dobrych miesiecy bedziesz czul pastwisko w kabinie :D.
To dobrze, przynajmniej klimacik będzie odpowiedni w razie np. trasy w góry ;) Ale takie prawdziwe skóry to chyba sporo kosztują, bo ja lata temu miałem coś takiego w pokoju gościnnym, z owcy, to jakieś 40-50 PLN sztuka wtedy chodziło...
Osobiście wole zapach czarnego "wunder bauma" :D. Co do ceny to racja te prawdziwe nie należą do tanich (ja placilem około 100 zl za sztukę ale to wsio zależy od grubości itd), ale myślę ze jeśli maja one być do kabiny a nie do domu, to raczej nie ma sensu w takie koszta się pakować, tylko kupić jakieś sztuczne w sklepie typu IKEA itd.


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 26 lis 2012, 21:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Witam. Czy orientuje się ktoś gdzie można kupić dywanik środkowy z eko skóry do Premiumki DXi? Jeśli post w złym temacie proszę o przeniesienie do odpowiedniego.


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 26 lis 2012, 22:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Cytuj:
Witam. Czy orientuje się ktoś gdzie można kupić dywanik środkowy z eko skóry do Premiumki DXi? Jeśli post w złym temacie proszę o przeniesienie do odpowiedniego.
Poszukaj na Allegro, ostatnio widziałem tam dywaniki właśnie do Renault Premium. :wink:


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 16 sty 2013, 21:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2013, 19:35
Posty: 1
Samochód: Router WS 50

Ja dla taty do Dafa kupiłem i wyciąłem na wzniesienie coś takiego http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl& ... ,s:0,i:129


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 26 sty 2014, 16:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Pany potrzebuję pomocy, porady.
Chce dywaniki :mrgreen: Tylko tak, mam oryginalne gumowe kierowca/pasażer więc chyba nie ma co ruszać? tym bardziej że lubię raczej bez zbędnych dziwactw, tylko to co fabryka dała, ewentualnie małe ale gustowne dodatki. No ale na tunel, mam coś czarnego welurowego, badziewie jakieś. Najprościej to jakiś jasny gruby welur, gotowy obszyty i gitara. Lecz ostatnio zobaczyłem coś takiego
Obrazek
Wzięło mnie bo jest na cały tunel a nie tylko na górną część i to nie całą. Wydaję się fajne, i chyba praktyczniejsze bo jak coś to tylko szmatką się przeleci i czyste, nie siada na tym wszystko jak na welur.
Użytkuję ktoś coś takiego, jak to w rzeczywistości wygląda, wieś czy w miarę jako tako.
Tylko nie mogę znaleźć samego "tunelu" tylko zestawy, gdzie pytać gdzie szukać?
Czy może najlepiej kupić samemu trochę "futrzaka" i dać do obszycia.
Czekam na propozycje 8)

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 26 sty 2014, 16:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Giełda samochodowa w Słomczynie, budka na Statoilu przy DK50 koło Pniew/Karolewa, TIREST przy DK50 jadąc w kierunku Mińska Mazowieckiego to po lewej stronie, albo jakieś 2-3km od TIREST jest Orlen po prawej i tam też są budki z takimi cudami. Warte uwagi też były w Las Vegas Center, bodajże to w Mostkach jest? Tylko tam drogie były..
Najlepiej kupować osobiście i pomacać z jakiego materiału to jest zrobione - bo są co najmniej dwa rodzaje. Jeden kijowy, drugi całkiem fajny ;) Z tego całkiem fajnego ma na pewno na tym Statoilu. Kolega kupował do mietka, więc to na płaską podłogę... W użytkowaniu - super. Tylko w gołe stopy zimno jak w aucie chłodno ;) W czyszczeniu bardzo łatwe. Pod nogami kierowcy wiadomo zawsze jakiś brudek się uchowa, nawet jak się jeździ bez butów. Ładnie doczyszczały go chusteczki z plaka i pianka do czyszczenia tapicerki, przypadkowe odkrycie jak nam kapnęło.. ;) Na co dzień wystarczy tylko przedmuchać pistoletem i jest OK.

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 26 sty 2014, 16:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Słomczyn? To tam jeszcze są jakieś giełdy :mrgreen: Oj lata już tam nie byłem....A nie będę tyle świata jechał po pościel. Do niedawna co dzień na stolicę jeździłem wiec ten statoil byłby ale zmieniłem chwilowo kierunek. Właśnie nie chce wpakować kasy w jakąś kupę zamiast kupić normalny welur, aby nie żałować i do kosza wywalić. A na alletanio nie pomacam i nie zobaczę co i jak, a tak to jest z zakupami przez neta. No dobra już coś wiemy, dzięki czekam na więcej. :D

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 26 sty 2014, 17:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2013, 19:06
Posty: 190
GG: 3968324
Samochód: eFHacz

http://allegro.pl/dywany-dywaniki-skora ... 67849.html Mam taki u siebie tylko że czarny, łatwo się czyści i dobre na zimę bo czuć ciepło w stopy :wink:


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 26 sty 2014, 18:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Te gorsze są chropowate w dotyku, coś jak ten wzornik pokazuje http://www.super-sofa.pl/uploads/materi ... ol-big.jpg albo http://www.barkam.pl/uploads/katalog/ek ... c00848.jpg

Natomiast te lepsze to właśnie takie śliskie, coś jak na fotce z allegro co kolega wrzucił. Generalnie większość widuję tych lepszych, ale w kilku budach na TIREST widziałam te chropowate i mega cienkie...

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 04 lut 2014, 18:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Tak więc no.... 8)
Już gotowe, miałem zwątpić i po paru tel. typu: sprzedajemy tylko komplety, no może sam tunel ale za podobną kasę i takie tam. Zadzwoniłem do gościa co kolega wyżej podał link.
http://allegro.pl/dywany-dywaniki-skora ... 67849.html
Cena dobra i bez żadnych problemów sam tunel. Ogólnie jestem zadowolony, za 100zł :D sam się zdziwiłem bo naprawdę wygląda to fajnie i wydaję się dobrze wykonane, miłe w dotyku itd. Co prawda może nie w 100% precyzyjnie wykonane co do wzoru DAFa po 2012r ale to tylko czepialstwo. Trochę źle "wycięte" na nawiewy ogrzewania bo teraz jest inaczej jak przed 2012r.
Obrazek

i tutaj też brakło paru cm, ale z tego co zauważyłem to chyba trochę na "lewarku" jest błąd paru cm i dlatego tak całość przestawiło.

Obrazek

Także jak najbardziej polecam, bo za te pieniądze mieć takie coś
Obrazek
To inne dywaniki welur i takie tam nie mają sensu.

Teraz tylko pokrowce muszę jeszcze zapodać, ale to nie w tym temacie....
PS. Nie wiece gdzie można dostać dobre pokrowce na fotel :mrgreen: (nie te badziewy co ich wszędzie pełno), bo po pół roku stwierdzam że szkoda nowych foteli na moje dupsko.
Myślałem o tym:
http://allegro.pl/pokrowce-na-siedzenia ... 60056.html
Nie chce żadnych kolorowych za 50zł, użytkuje ktoś coś takiego, może jakieś inne propozycje ?
Chyba nie ma tematu o pokrowcach na forum ?

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 04 lut 2014, 19:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Bułkowski, napisz do gościa w tej sprawie. Opisz jeszcze dokładniej na czym polegają różnice, zrób zdjęcia, napisz z jakich zmian to wynika. Większość ceni sobie takie uwagi i zależy indywidualnie, ale potrafią się za takie rzeczowe uwagi "odwdzięczyć" ;)


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 07 lut 2014, 18:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Myślisz że jakby co to uszyją mi ze ścinków pokrowce? :mrgreen: Pomysł dobry i może pomyślę nad tym jak znajdę chwilę, tyle że u mnie z wolnym czasem jak z kupą przy chorym jelicie.
Co do pokrowców to dzięki za rady, strasznie się wykazaliście :mrgreen: Już zamówione, jak coś to się pochwale.

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Tytuł: Re: Dywaniki
Post Wysłano: 07 lut 2014, 22:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Nie wiem czy kiedyś już to "opowiadałem", ale moja dziewczyna trafiła na stronie wydawnictwa terminarza, który zamawia, na prośbę o uwagi do terminarza. Dostała za darmo egzemplarz, a w następnym roku widać było, że jej uwagi sobie wzięli do serca :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 19 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: