Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 kwie 2013, 9:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 cze 2009, 18:35
Posty: 629
GG: 0

A jak przyczepić tabliczkę metalową do szyby? ;)

Takie przylepce będą ok?

http://allegro.pl/przyssawka-przyssawki ... 55326.html


Post Wysłano: 01 kwie 2013, 11:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Ojcu 4 takie trzymają metalową wytłaczaną, bez problemu jak porządnie przyssiesz. Ja naciąłem tylko tą nadlewkę, żeby była tam taki rowek na tabliczkę.

_________________
Zapraszam na kanał


Post Wysłano: 01 kwie 2013, 11:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Metalowe tabliczki, które robię (i sam użytkowałem w ciężkim terenie, gdzie więcej trzepało niż nie) trzymają się na dwóch przylepcach. Przewiercone i przyklejone.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 10:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2011, 10:46
Posty: 9
Samochód: DAF

Chciałbym żebyście Wy się wypowiedzieli swoim zdaniem na temat tych tabliczek które ja wybrałem i nawet mogli by coś dodać od siebie. Ja chciałbym kupić tabliczki z tej strony: http://www.tablice-imienne.pl/ tak jak już przejrzałem kilkadziesiąt stron to te spodobały mi się najbardziej i moim zdaniem najlepiej wyglądają. Oto jak wygląda w nocy, dzień i tył owej tabliczki http://imageshack.us/a/img29/6189/tabliceimiennepl5.png .
Mam również dylemat jaki rozmiar tabliczki najbardziej pasuje chcę dać dwa loga po obu stronach, napis "KAMIL" i ozdobą falbankę i myślę nad rozmiarem tabliczki 60 cm/16 cm. A Wy co o takim wyborze myślicie mi się bardzo podobają bo w dzień nie są białe i lepiej je widać (ja tak uważam) oraz w nocy też nie świecą jednym kolorem więc wszystko się nie zlewa.


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 18:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 sie 2012, 19:29
Posty: 55
GG: 8178114
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Olsztynek

Nie obraź się ale na te tabliczki które pokazałeś według mnie szkoda wydawać pieniędzy . Raz, że się wygną jak banan po sezonie za szybą a dwa, że w nocy ciężko jest to rozczytać a po trzecie szkoda kasy .
Moim skromnym zdaniem tabliczki które pokazał kolega Bajzel są bardzo fajne, raz, że się nie wygną a dwa że każda litera jest zrobiona z diód ew. polecam LKW Szpaku . :)
Do porównania odbiegnę hen hen . Dlaczego w Autobusach (Polski bus , Delta travel etc etc ) stosują podświetlenie diodowe takie jak pokazał Bajzel a nie takie jak Ty pokazałeś?
Według mnie lepiej jest dołożyć i być zadowolonym z czegoś niż wydawać kasę w błoooto ;)


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 21:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2011, 10:46
Posty: 9
Samochód: DAF

Nie takiej tabliczki ja nie chcę bo mi się nie podoba i nie gustuje w takich ja wole tabliczki na pleksie. Więc bym wolał jakieś propozycje tabliczek na pleksie.


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 21:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sty 2011, 17:50
Posty: 237
GG: 636485
Samochód: FH12
Lokalizacja: Białystok

Koledzy widzialem juz w paru samochodach tablice imienne tylko chyba z jakiegos materialu które trzymały sie na sznureczkach na których są przyssawki do szyby, może ktos kojarzy oco mi chodzi i gdzie takowe mozna kupic ?


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 21:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2011, 10:46
Posty: 9
Samochód: DAF

Chyba chodzi Ci o coś takiego: http://suder.eu/uploads/element/115/img/1.jpg Mam taką tabliczkę w osobówce a kupiłem ją gdzieś na jakimś rynku.


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 22:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sty 2011, 17:50
Posty: 237
GG: 636485
Samochód: FH12
Lokalizacja: Białystok

Cytuj:
Chyba chodzi Ci o coś takiego: http://suder.eu/uploads/element/115/img/1.jpg Mam taką tabliczkę w osobówce a kupiłem ją gdzieś na jakimś rynku.
Dokladnie tak kolego :) Jakby ktos miał info gdzie to mozna dostac poprosze o namiar :)


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 22:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2011, 10:46
Posty: 9
Samochód: DAF

Kolego proszę Cię bardzo na tej stronie możesz zakupić owe tabliczki http://proporczyki.com.pl/imiona.htm . Zapytaj się o kolory bo widzę że są wszelkiego rodzaju dostępne.


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 22:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sty 2011, 17:50
Posty: 237
GG: 636485
Samochód: FH12
Lokalizacja: Białystok

Wielkie Dzieki :D a juz myslalem ze nie uda mi sie ich kupic :)


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 23:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2011, 15:14
Posty: 606
Samochód: TGL 12.250 tandem

Ja taką kupowałem na BP, 60km A4. Wiem też, że na pewno są na BP 60km DK92 :wink:


Post Wysłano: 14 kwie 2013, 12:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

Cytuj:
Cytuj:
Chyba chodzi Ci o coś takiego: http://suder.eu/uploads/element/115/img/1.jpg Mam taką tabliczkę w osobówce a kupiłem ją gdzieś na jakimś rynku.
Dokladnie tak kolego :) Jakby ktos miał info gdzie to mozna dostac poprosze o namiar :)
Odradzam. Po kilku miesiącach mi taka tabliczka wyblakła. Odwróciłem więc ją na drugą stronę. Po 4 miechach to samo. Było mi wstyd więc ją wywaliłem i szukam teraz czegoś dobrego z ledami i propozycja kolegi Bajzla mnie zainteresowała.

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 16 kwie 2013, 18:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2011, 10:46
Posty: 9
Samochód: DAF

Co myślicie o takim projekcie tabliczki: ;)
Obrazek


Post Wysłano: 29 kwie 2013, 21:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2011, 10:46
Posty: 9
Samochód: DAF

Dzisiaj Wam chciałbym pokazać moją tabliczkę którą sobie zamówiłem, wymiary jej to 60 cm X 15 cm. Jestem bardzo zadowolony z zakupu tej tabliczki a nie żadnej innej. Gdy tabliczka przyszła rozpakowałem ją i byłem bardzo zadowolony z tego co zobaczyłem następnie poszedłem do garażu i zobaczyłem jak tabliczka świeci oraz zrobiłem zdjęcia

Obrazek
Obrazek

Następnie wróciłem do domu i zacząłem podłączanie tabliczki w domu, tabliczka jeszcze nie jest na swoim miejscu bo powinna wisieć na ścianie ale chwilowo zajmuje takie miejsce.

Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 29 kwie 2013, 21:37

Ty tak serio ? :lol: :D


Post Wysłano: 29 kwie 2013, 22:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2010, 17:00
Posty: 369
GG: 5566870
Samochód: scania
Lokalizacja: Jędrzejów

Post Wysłano: 29 kwie 2013, 22:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Podoba mnie się to.Czadowe stanowisko dowodzenia masz przywódco !
powiedz koleszko nie za wiele światła rzutuje tabliczka w pokoju ?
i jak z grzaniem się tabliczki,nie myślałeś nad jakimś wiatraczkiem truckerskim ?

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: