Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 cze 2011, 22:56

A kogo obchodzi jak samochód wygląda ? Żelastwo ma zarabiać i być sprawne technicznie, a czy w środku ma tani plastik czy jakaś skóra to żadna różnica w zarobku. Mamy na dzień dzisiejszy na magazynie około 25 ton (!) skóry, którą moglibyśmy obszyć samochód. Od skóry węża przez różne wynalazki, do takich, które kosztują 100euro/metr. Wierz mi, zamiast bawić się w tuningi częściej się po prostu samemu leży pod samochodem, żeby chociaż te parę groszy zaoszczędzić i samemu coś wymienić :roll:

Żeby nie było, mi się BARDZO podobają tuningowane ciężarówki, ale jako właściciel nigdy bym się w taką nie zaopatrzył, wolałbym dać sobie czy pracownikowi większą wypłatę.

Swoją drogą, jakbyś widział jak skóra powstaje, jak jest magazynowana i transportowana to byś plastik wolał w środku :/


Post Wysłano: 19 cze 2011, 3:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 lip 2009, 13:48
Posty: 136
GG: 0

Tak tak już to widzę jak dajesz większa wypłatę swoim pracownikom. Zycie jest okrutne, wiec nie bujaj w obłokach. Jak ktoś chce sobie upiększyć auto to w czym problem. Zrobi jak będzie chciał. Satysfakcja jeszcze jest cos takiego.


Post Wysłano: 26 cze 2011, 1:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2010, 12:26
Posty: 52
GG: 1303119
Samochód: Scania

Na tych co zainteresowało jak ten skaj będzie wyglądał to sam nie wiem bo scania lada dzień pójdzie w świat czyli zostanie sprzedana :) ale będzie nowy samochód znaczy już jest a po wakacjach jeszcze nowszy ale już w Manie się dzieje a w nowym samochodzie będą taki jazdy że uh nikt nas nie powstrzyma ale jeszcze trzeba dbać o:2 x magnum,2 x premium a teraz malujemy następny skład(najnowszy model premiumki) no i man ale za mana albo tak dojdzie jakieś Volvo lub man TGA lub TGX bo scania się do drzewa nie nadaje ale do terenu bo tak to many też w las to lipa chodzie o transport bo do lasu są premiumki żeby zajeździć i na złom albo na części :D :D


Post Wysłano: 26 cze 2011, 14:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Cytuj:
Na tych co zainteresowało jak ten skaj będzie wyglądał to sam nie wiem bo scania lada dzień pójdzie w świat czyli zostanie sprzedana :) ale będzie nowy samochód znaczy już jest a po wakacjach jeszcze nowszy ale już w Manie się dzieje a w nowym samochodzie będą taki jazdy że uh nikt nas nie powstrzyma ale jeszcze trzeba dbać o:2 x magnum,2 x premium a teraz malujemy następny skład(najnowszy model premiumki) no i man ale za mana albo tak dojdzie jakieś Volvo lub man TGA lub TGX bo scania się do drzewa nie nadaje ale do terenu bo tak to many też w las to lipa chodzie o transport bo do lasu są premiumki żeby zajeździć i na złom albo na części :D :D

rozj*bał mnie Twój profesjonalizm i wiedza :lol: :lol: :lol: :roll:
zainwestuj w słownik a nie skaj i zamiast chwalić się na forum zostań na dodatkowych lekcjach języka polskiego ;)
nie mogłem się powstrzymać... :roll: :roll:

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 26 cze 2011, 14:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

I to z błędem... Poznaj jakieś zasady interpunkcji i tutaj wróć, bo przez takich forum traci... Widzę, że moje posty zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach, trudno :(

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 26 cze 2011, 14:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Na tych co zainteresowało jak ten skaj będzie wyglądał to sam nie wiem bo scania lada dzień pójdzie w świat czyli zostanie sprzedana :) ale będzie nowy samochód znaczy już jest a po wakacjach jeszcze nowszy ale już w Manie się dzieje a w nowym samochodzie będą taki jazdy że uh nikt nas nie powstrzyma ale jeszcze trzeba dbać o:2 x magnum,2 x premium a teraz malujemy następny skład(najnowszy model premiumki) no i man ale za mana albo tak dojdzie jakieś Volvo lub man TGA lub TGX bo scania się do drzewa nie nadaje ale do terenu bo tak to many też w las to lipa chodzie o transport bo do lasu są premiumki żeby zajeździć i na złom albo na części :D :D

rozj*bał mnie Twój profesjonalizm i wiedza :lol: :lol: :lol: :roll:
zainwestuj w słownik a nie skaj i zamiast chwalić się na forum zostań na dodatkowych lekcjach języka polskiego ;)
nie mogłem się powstrzymać... :roll: :roll:
Fack you :D tyle Ci powiem kujonku po studiach
Angielskiego to również się od wybitnych specjalistów musiałeś uczyć...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 26 cze 2011, 14:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 kwie 2009, 22:08
Posty: 22
GG: 0
Lokalizacja: Bytom

Zlituj się, chcesz to zaprezentuj swoją twórczość w jakimś odpowiednim temacie a nie wypisuj tu jakichś opowieści nieznanych treści, dwa miesiące wstecz zadałeś pytanie na które dostałeś odpowiedź i od tego czasu nic nie zrobiłeś tylko wymyślasz tu jakieś farmazony, weź się ogarnij.

Ogólnie przydało by się żeby ktoś zamknął ten cyrk, czasem można się pośmiać ale bez przesady.


Post Wysłano: 26 cze 2011, 15:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Może w luksusie żyjesz i w nim się wychowałeś, ale Twój poziom intelektualny jest ubogi...

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 26 cze 2011, 15:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
Fack you tyle Ci powiem kujonku po studiach
Prawdziwy człowiek, który podobno ma kasę i żyje w :luksusie" to też ma klasę, a nie z takim czymś wyjeżdża i to pewnie do starszych.

Przesadziłeś teraz :/

_________________
8)


Post Wysłano: 26 cze 2011, 15:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Nie jestem po studiach, ale w tym roku się tam wybieram, tym bardziej utwierdza mnie w tym przekonaniu Twoja osoba - jak widać , nad wyraz tępa :?
Człowiek daje takiemu baranowi dobre rady a ten nadal swoje.Brak słów ;)
Wracaj do tatusiowych Magnumek i Premiumek i obszywaj tym skajem.Być może to potrafisz w porównaniu do pisania w języku ojczystym i obcym ;)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 26 cze 2011, 15:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2010, 12:26
Posty: 52
GG: 1303119
Samochód: Scania

Cytuj:
Cytuj:
Fack you tyle Ci powiem kujonku po studiach
Prawdziwy człowiek, który podobno ma kasę i żyje w :luksusie" to też ma klasę, a nie z takim czymś wyjeżdża i to pewnie do starszych.

Przesadziłeś teraz :/
no spoko a tak wogule to twój temat o magnumce jest za*****ty


P.S.niby po co jest tam < :D > co? po to żeby się pośmiać a nie same smuty bo tylko to potraficie wielcy kierowcy z prawego fotela ja też tak jeźdzę ale i na prawym i na lewym i tak się nie udzielam jak co niektórzy.Ale w sprawie wyglądu i tuningu możemy sobie podyskutować ale na oddzielnym temacie


Post Wysłano: 26 cze 2011, 15:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

To go załóż, chętnie napiszemy kilka uwag co do stylu tuningowania aut przez Ciebie, chyba, że Twoje prace nad autami Nas zawstydzą, pozdrawiamy wielkiego kierowcę z lewego :) Co do tematu Łukasza, chłopak tam piszę prawdę i o auto dba w normalny sposób, a nie kaleczy je deską obitą skajem :)

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 26 cze 2011, 15:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Ja posiadam prawo jazdy kategorii B , Ty pewnie nie posiadasz nawet takiego.Nie jestem wielkim kierowcą, bo kilka epizodów "busem" nie zrobi ze mnie zawodowca.Nie czuję potrzeby podnoszenia kwalifikacji , mam inne priorytety.A że lubię ciężarówki i czytam/piszę na forum to nie Twój problem.Załóż swój temat i pokaż ten swój tuning to i ja chętnie go ocenię ;) Czyny kolego , czyny się liczą a nie słowa ;) Udowodnij że nie jesteś siusiumajtkiem który potrafi tylko paplać jaki to jest fajny , bogaty i zdolny a rzeczywistość jest zupełnie inna...czekamy na Twój temat.. :!: :]

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 26 cze 2011, 15:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Na sprostowania mam 15lat i pokaże wam że zrobię tą dechę i nie poddam się i wtedy zobaczymy kto będzie takim cwaniakiem
Panowie, po tym zdaniu ten temat już powinien być zamknięty...


Post Wysłano: 26 cze 2011, 16:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2010, 12:26
Posty: 52
GG: 1303119
Samochód: Scania

Cytuj:
Ja posiadam prawo jazdy kategorii B , Ty pewnie nie posiadasz nawet takiego.Nie jestem wielkim kierowcą, bo kilka epizodów "busem" nie zrobi ze mnie zawodowca.Nie czuję potrzeby podnoszenia kwalifikacji , mam inne priorytety.A że lubię ciężarówki i czytam/piszę na forum to nie Twój problem.Załóż swój temat i pokaż ten swój tuning to i ja chętnie go ocenię ;) Czyny kolego , czyny się liczą a nie słowa ;) Udowodnij że nie jesteś siusiumajtkiem który potrafi tylko paplać jaki to jest fajny , bogaty i zdolny a rzeczywistość jest zupełnie inna...czekamy na Twój temat.. :!: :]
spoko jeżeli chcesz zobaczyć moje dzieła to dawaj do mnie na gg i Ci wyśle parę fot z moimi przeróbkami :wink:


Post Wysłano: 26 cze 2011, 18:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Nie mam czasu ani chęci a tym bardziej zamiaru pisać do Ciebie na gg :?
Jeśli posiadasz takie fotki to wstaw je tutaj.Naszczekałeś się już o tych dziełach a światło dzienne ich nie ujrzało - czekamy :U :!:

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 26 cze 2011, 19:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
P.S.niby po co jest tam < > co?
Definicja słowa forumowego garażu :
Cytuj:
"Tutaj możesz zaprezentować swój pojazd (oprócz samochodów osobowych)."
I co robię? Prezentuję. Jak masz jakieś wątpliwości co do tego samochodu to zapraszam na gg to sobie wyjaśnimy.

_________________
8)


Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 19:12 przez Łukasz_W, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 26 cze 2011, 23:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2010, 12:26
Posty: 52
GG: 1303119
Samochód: Scania

Cytuj:
Cytuj:
P.S.niby po co jest tam < > co?
Definicja słowa forumowego garażu :
Cytuj:
"Tutaj możesz zaprezentować swój pojazd (oprócz samochodów osobowych)."
I co robię? Prezentuję. Jak masz jakieś wątpliwości co do tego samochodu to zapraszam na gg to sobie wyjaśnimy.
Cytuj:
ja też tak jeźdzę ale i na prawym i na lewym
Dosięgasz do pedałów?

No cóż, pozostało mi powtórzyć mistrza ciętej riposty WC:
" Weź wyjdź"

Proszę o zamknięcie tego tematu, bo obniża poziom forum
się nie zrozumieliśmy mi chodzi o to że twój temat o Madzi jest fajny i zawsze go sledze bo dbasz o skład jak tylko możesz,czysto,schludnie i bajerów też nie odmawiasz i własnie takie tematy moim zdaniem powinny być tylko w garażu jest jeszcze kilka fajnych co samochody się zmieniają w mgnieniu oka a ta Madzia szczególnie i to się nazywa <GARAŻ> a nie jak ty mówisz prezentacja samochodów bo jest sporo tematów co nic się nie dziej tylko foty ale o tym to nie tu bo też nie wypada :/

Dosięgam dosięgam nie jeżdżę po drogach głównych ale po bocznych np zawracać,po placu poprzestawiać do mycia,wjechać do garażu,albo po lasach przepinać przyczepy;nie mówię że zawsze ale 3-4 razy w tygodniu :)


Ostatnio zmieniony 26 cze 2011, 23:55 przez dawidd143-420, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 26 cze 2011, 23:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Ta, bo każdy ma ochotę wydawać własne pieniądze na tuning ciężarówki szefa.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 27 cze 2011, 7:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

No to tu się rzeczywiście nie zrozumieliśmy, ale to nie oznacza, że czasem przeginasz w swoich komentarzach.

_________________
8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: