Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 lut 2010, 14:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2009, 13:15
Posty: 277
GG: 9969996
Lokalizacja: Dankowice, Bielsko-Biała,Edinburgh

Witam. Problem w tym że nie wiem jak zaczepić zasłonki w busie. Kiedyś były zaczepione na gumie ale stwarzało to problem bo trzeba było przekładać obok słupków żabki z zasłonką. Jak macie jakiś pomysł jak to można przerobić piszcie tutaj:) z góry dzięki za odpowiedź:)

_________________
''Musisz sobie zadać jedno zaje*iście ważne pytanie. Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.''


B,C,KW,ADR, wózki widłowe, E w trakcie|| Niestety przecieranie szlaków zachodniej europy za sterami mastera :(


Post Wysłano: 18 lut 2010, 12:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2009, 20:58
Posty: 47
GG: 10902472
Samochód: Audi A4
Lokalizacja: Łódź / Antwerpia

ja mam w mascocie na gumowej lince.Mam fotke w galerii.Linka gumowa zamocowana na stałe w rogu nad głową kierowcy i pasażera.W rogach dachu na supkach nad przednią szybą mam wkręcone haczyki.Jak chce zasłonić zasłonki,to zdejmuję linkę z tych haczyków i przeciągam zasłonkę do połowy przedniej szyby.Potem zakładam z powrotem na haczyk i gotowe.Może to nie wygląda za ciekawie w środku,ale to chyba najprostszy i najmniej problemowy sposób.


Post Wysłano: 18 lut 2010, 13:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Widziałem niedawno ciekawe rozwiązanie - zasłony były zamocowane na plastikowych szynach, które biegły od strony kierowcy, pod półkami, do strony pasażera, i co najważniejsze - ich montaż był bezproblemowy, a zajął tylko kilka minut. :wink:


Post Wysłano: 18 lut 2010, 14:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2009, 13:15
Posty: 277
GG: 9969996
Lokalizacja: Dankowice, Bielsko-Biała,Edinburgh

Cytuj:
Widziałem niedawno ciekawe rozwiązanie - zasłony były zamocowane na plastikowych szynach, które biegły od strony kierowcy, pod półkami, do strony pasażera, i co najważniejsze - ich montaż był bezproblemowy, a zajął tylko kilka minut. :wink:
Mógłbyś na pw posłać mi jakieś zdjęcia tego?;)

_________________
''Musisz sobie zadać jedno zaje*iście ważne pytanie. Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.''


B,C,KW,ADR, wózki widłowe, E w trakcie|| Niestety przecieranie szlaków zachodniej europy za sterami mastera :(


Post Wysłano: 19 lut 2010, 11:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Zdjęć nie mam, niestety. :?


Post Wysłano: 27 mar 2010, 22:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2009, 20:58
Posty: 47
GG: 10902472
Samochód: Audi A4
Lokalizacja: Łódź / Antwerpia

Post Wysłano: 03 kwie 2010, 23:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2009, 13:15
Posty: 277
GG: 9969996
Lokalizacja: Dankowice, Bielsko-Biała,Edinburgh

Bardzo fajnie elegancko ale w sprinterze albo lt, w masterze jest problem taki ze przy słupku jest taki róg, później nad drzwiami też jest taka wypukłość czyli jakby założyło się szynę to by trzebało ją giąć pod kształt kabiny a jak nie to będzie to nie estetycznie wyglądać:P chyba na dzień dzisiejszy najlepszym rozwiązaniem jest guma przez całą kabine:P może w nowym masterze będzie więcej możliwości:)

_________________
''Musisz sobie zadać jedno zaje*iście ważne pytanie. Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.''


B,C,KW,ADR, wózki widłowe, E w trakcie|| Niestety przecieranie szlaków zachodniej europy za sterami mastera :(


Post Wysłano: 14 kwie 2010, 18:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2010, 17:55
Posty: 1
GG: 2681061
Samochód: master
Lokalizacja: Łódź

witam a moze ktos wie gdzie jakies zasłonki do mastera kupic lub jak je zrobic samemu moze sie uda (jakies fotki ). Jestem z łodzi moze ktos zna jakis adresik ?!? Dzieki za pomoc !!!


Post Wysłano: 15 kwie 2010, 17:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2009, 13:15
Posty: 277
GG: 9969996
Lokalizacja: Dankowice, Bielsko-Biała,Edinburgh

Prosto i w miarę przydatnie to jedź do Pasmanteri i kup materiał mniej więcej oblicz ile na ile musisz mieć materiału, żeby nie brakło na bokach,ale żeby tez nie była za długa, jeżeli masz żonę uzdolnioną w kierunku krawiectwa to powiedz żeby Ci przyszyła np na końcach jakieś frędzelki co tam sobie zażyczysz;) do tego kup gume taką grubą mniej więcej na całą długość kabiny tzn tak żebyś miał od tyłu przez bok całe podszybie i znów drzwi i tył oraz kilkanaście żabek takich najlepiej okrągłych żeby dobrze były przesuwne po gumie. Jak już to wszystko zakupisz to zaopatrz się w śrubokręt bodajże 6 gwiazdkowy czy jak to tam się nazywa i odkręć te plastiki przy słupkach tam gdzie są pasy i przy półce nad głową tej przy szybie:) później zaczep jeden koniec gumy o te otwory które są w tylnej ścianie tylną szybą i delikatnie wkladaj gume pod te plastiki,później jadąc dalej pod te półki,i z 2 stroną tak samo najlepiej jakby ktoś naciągnał Ci tą gume żeby była sztywna a Ty dokręcaj te elementy które poluzowałeś żeby włożyć gumę jak już będzie dobrze naciągnięta to zaczep 2 koniec gumy tak samo jak pierwszy o te otwory w ścianie z tyłu niestety guma nie będzie schowana tam gdzie jest uchwyt nad drzwiami ale nie da się inaczej tego wymyśleć później np jedną połowę zasłon daj na prawą stronę 2 na lewą zawieszoną na gumie tej wlasnie gdzie nie da się jej schować jak coś to popatrz na temat z Renaultem ojca tam mniej więcej widać jak to jest zamontowane albo jak to później wyglada;)

_________________
''Musisz sobie zadać jedno zaje*iście ważne pytanie. Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.''


B,C,KW,ADR, wózki widłowe, E w trakcie|| Niestety przecieranie szlaków zachodniej europy za sterami mastera :(


Post Wysłano: 14 sty 2012, 22:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2010, 16:19
Posty: 32
GG: 0

Może ma ktoś fotki takowych zasłon na prowadnicy?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: