Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 lut 2018, 9:56
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Wystarczy brak masy na antenie albo źle zarobiony przewód od niej i już się cuda dzieją. Czasem ludzie szukają wielkich rzeczy a rozwiązanie problemu okazuje się w prostych rzeczach. Jak paweł pusze, lepiej zajedź do kogoś kto ma w tym doświadczenie i zrobi jak się należy.

No ale co Świstak trudno przyjąć fakty?

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 06 lut 2018, 10:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Zaraz sie okaze ze chlopak antene na wiadukcie zostawil i nie zauwazyl

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 06 lut 2018, 12:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie nim chłopak zacznie rozumieć takie aluzje jak ta Pawła... Obecnie jest zaaferowany Scanią V8 i nl style, który jest na niemal na co 5 aucie bo się zrobił tak popularny i oklepany.

Co do "cymbał radia" to ja miałem odkręcona wtyczkę przy antenie i też był problem z zasięgiem i masą.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 06 lut 2018, 12:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Ja bym ci powiedział żebyś sprawdził w radiu filtr pośredni odbioru, w Presidentach to standard że z starości filtr pada.
Jak padnie to też radio ma słaby odbiór

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 06 lut 2018, 14:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2012, 12:57
Posty: 195
Samochód: Scania R500 \8/ TOPLINE
Lokalizacja: NO

Cytuj:
Wystarczy brak masy na antenie albo źle zarobiony przewód od niej i już się cuda dzieją. Czasem ludzie szukają wielkich rzeczy a rozwiązanie problemu okazuje się w prostych rzeczach. Jak paweł pusze, lepiej zajedź do kogoś kto ma w tym doświadczenie i zrobi jak się należy.

No ale co Świstak trudno przyjąć fakty?
Jakie fakty? To że tematu nie kumam z cb? Ale to jest chyba oczywiste... Po to założyłem temat żeby dostać jakieś podpowiedzi, wskazówki bo z reguły to zawsze jakaś pierdoła. Także nie wiem o co Ci chodzi :)
Cytuj:
Jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie nim chłopak zacznie rozumieć takie aluzje jak ta Pawła... Obecnie jest zaaferowany Scanią V8 i nl style, który jest na niemal na co 5 aucie bo się zrobił tak popularny i oklepany.

Co do "cymbał radia" to ja miałem odkręcona wtyczkę przy antenie i też był problem z zasięgiem i masą.
O to to, jara mnie w uj eNeL stajl a co zjadę z trasy to zawsze muszę się na moją R500 V8 TOPLINE zlać bo tak mnie podnieca ! 8) :twisted:
Wyjdź z kabiny i zobacz chłopaku czy na naczepie Cię nie ma...

Dzięki panowie za wskazówki, spróbuję według Waszych podpowiedzi pójść i zobaczymy co to będzie, jeśli nic to będzie trzeba do jakiegoś fachowca się wybrać...


Post Wysłano: 06 lut 2018, 14:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Cytuj:
O to to, jara mnie w uj eNeL stajl a co zjadę z trasy to zawsze muszę się na moją R500 V8 TOPLINE zlać bo tak mnie podnieca ! 8) :twisted:
Wyjdź z kabiny i zobacz chłopaku czy na naczepie Cię nie ma...
Ile ty masz lat ? 18? Czy 1+8? Chłopaki ci normalnie podpowiedzieli co możesz zrobić/naprawić a ty cwaniakujesz i się rzucasz.

Znam ogarniętego elektryka który także robi cb-radia i kiedyś mi podpowiedział dwie rzeczy: Masa, musi być dobrze wszystko zmasowane inaczej nie zestroisz ani radia ani anteny, i przede wszystkim żadnych samoróbek, ciętych kabli, szybkozłączek, lutowań. Każdy taki punkt może robić w/w zakłócenia.


Post Wysłano: 06 lut 2018, 14:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2012, 12:57
Posty: 195
Samochód: Scania R500 \8/ TOPLINE
Lokalizacja: NO

15 , bez prawka ganiam. 8) Ty jak chcą pomóc to niech piszą konkretnie, na dany temat a nie przy okazji "pomocy" jakieś głupie docinki, że enel stajlem się próbuje zajmować a nie robić wpierw to co ważniejsze - tak to odebrałem. Myślę że na tym temat możemy zakończyć.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: